Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Grad medali dla UKS ASW-JUDO JASŁO

8
Zawodniczki i zawodnicy klubu UKS ASW-JUDO JASŁO mogą miniony tydzień zaliczyć do bardzo udanych. Podopieczni trenera Przemysława Czarneckiego wzięli udział w dwóch turniejach dzieci, młodzików i juniorów młodszych. Pierwsze zawody odbyły się w dniu 18.03.2010 w hali klubu WALTER Rzeszów, gdzie odbył się okręgowy turniej klasyfikacyjny. Do rywalizacji z naszego klubu przystąpiło 22 zawodników. Udało się wywalczył aż 16 pozycji na podium.




Na najwyższym stopniu podium stanęli:


Nocula Natalia(24kg), Trzeciak Edyta(48kg), Trzeciak Joanna(57kg), Bezak Maksymilian(66kg), Stanek Aleksandra(52kg), Paprocki Kamil(50kg), Szymkowski Dawid(55kg)

Drugie pozycje w zawodach wywalczyli:


Koś  Mateusz(66kg), Czarnecka Anita(57kg), Myśliwiec Karolina(66kg), Wątroba Paulina(57kg), Niemiec Aleksandra(32kg), Szczepanik Arkadiusz(50kg)

Brązowe medale wywalczyli:


Gierlasińska Agata(48kg), Szczepanik Dawid(30kg), Bezak Wiktor(66kg)

Tuż za podium uplasowali się:  Jurusik Szczepan(66kg), Ryś Marzena(50kg), Bania Cezary(66kg)

Natomiast na piątej  pozycji uplasowali się: Nocula Joanna(27kg), Źrebiec Hubert(50kg) oraz  Wesołowski Jakub(50kg)

Z tych zawodów nasi zawodnicy przywieźli łącznie 7 złotych medali, 6 srebrnych i 3 brązowe. W zawodach udział wzięło ponad 120 osób.

Drugi start odbył się w na obiektach Wisły Kraków w dniu 20 marca(sobota)  a poprzeczka została zdecydowanie wyżej postawiona. Turniej skierowany był  dla dzieci i młodzików w trzech kategoriach wiekowych. Nasz klub reprezentowała grupa 13 osób. Grand Prix Białej Gwiazdy, bo taką nazwę nosi turniej, to cykl czterech startów, które mają wyłonić najlepszych zawodników w swoich kategoriach wagowych.

Najlepsze lokaty podczas tego turnieju wywalczyli:

Czarnecka Anita – II miejsce(57kg), Szczepanik Dawid-II miejsce(30kg), Bezak Maksymilian-II miejsce(66kg), Ryś Marzena –II miejsce(46kg), Szymkowski Dawid-II miejsce(55kg), Koś Mateusz- III miejsce(66kg), Nocula Natalia – III miejsce(27kg),Niemiec Aleksandra-III miejsce(33kg) Nocula Joanna – V miejsce(30kg).

Łącznie w dwóch turniejach zawodnicy klubu UKS ASW-JUDO JASŁO wywalczyli: 7 złotych medali, 11 srebrnych i 6 brązowych, co razem daje razem 24 medale.

Gratulujemy i trzymamy kciuku za dalsze sukcesy.





uks asw-judo jasło
www.judo-jaslo.pl

Reklama

Komentarze: 8

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ Kaczuszka :D :**
dnia 24.03.2010, 18:13 · Zgłoś
NO no gratulacje...;**
Jak zawsze najlepsi!!
Oby tak dalej!!
Odpowiedz
-1
@ PoolDoor
dnia 22.03.2010, 21:59 · Zgłoś
Gratulacje Przeku-mam nadzieję ze teraz was wreszcie Pani Burmistrz doceni.
Odpowiedz
-1
@ Kqmila
dnia 22.03.2010, 15:46 · Zgłoś
Ale jesteś dziwny "x" nie tylko te 3 łaski brały udział w turnieju ... Ja gratuluje wszystkim , bo Jasielskie judo pokazuje na co ich stać ! Naprawdę brawo !
Odpowiedz
-1
@ znajomy:)
dnia 22.03.2010, 15:17 · Zgłoś
super:) najlepszy trener:)
Odpowiedz
-1
@ ;)
dnia 22.03.2010, 14:59 · Zgłoś
kolejny sukces. gratulacje!!!;)
Odpowiedz
-1
@ :))
dnia 22.03.2010, 14:55 · Zgłoś
Gratulacje :D:D
Odpowiedz
-1
@ xxx
dnia 22.03.2010, 14:02 · Zgłoś
gratuluje !
Odpowiedz
-1
@ x
dnia 21.03.2010, 22:35 · Zgłoś
Wątróbcia, Stauś, Gieruś - gratulacje ;* Tak dalej Laski. Pozdrowionka ;)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.