Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Grad medali młodych judoków z Jasła w Rzeszowie

10
W dniu 16.05.2009r. odbyły się okręgowe zawody judo dzieci. Udział w zawodach wzięli zawodnicy i zawodniczki z klubów: Pantery Sanok, Kolping Jarosław, UKS ”15” Krosno, Walter Rzeszów i młodzi zawodnicy z Jasła.








Zawody miały charakter zabawowy i głównym celem było aby młodzi sportowcy, którzy stawiają pierwsze kroki w tej dyscyplinie sportu mogli sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji ze swymi rówieśnikami z innych klubów.

Klub UKS MOSiR Jasło reprezentowała 25 osobowa grupa zawodniczek i zawodników wraz z trenerem Przemysławem Czarnecki oraz rodzicami, którzy zawsze wspierają naszą działalność.

Wyniki zawodników naszego klubu:

Paprocki Kamil - zdobył dwa złote medale rywalizując w dwóch kategoriach wagowych do 45kg i 50kg.
Koś Mateusz - I miejsce w kategorii wagowej do 60 kg.
Bezak Maksymilian - I miejsce w kategorii wagowej do 52 kg.
Niemiec Aleksandra - I miejsce w kategorii wagowej do 30 kg.
Szerląg Bartosz - II miejsce w kategorii wagowej do 60 kg.
Krok Hubert - II miejsce w kategorii wagowej do 25 kg.
Śliwa Barbara - II miejsce w kategorii wagowej do 33 kg.
Dubiel Aleksandra - II miejsce w kategorii wagowej do 26 kg.
Nocula Joanna - II miejsce w kategorii wagowej do 29 kg.
Nocula Natalia - II miejsce w kategorii wagowej do 25 kg. oraz III miejsce w kategorii wagowej do 27kg.
Szczepanik Arkadiusz - II miejsce w kategorii wagowej do 39 kg.
Jurusik Szczepan - II miejsce w kategorii wagowej do 60 kg.
Bezak Wiktor - III miejsce w kategorii wagowej do 55 kg.
Źrebiec Hubert - III miejsce w kategorii wagowej do 42 kg.
Źrebiec Marlena - III miejsce w kategorii wagowej do 29 kg.
Czarnecka Anita - III miejsce w kategorii wagowej do 52 kg.
Kluz Zuzanna - IV miejsce w kategorii wagowej do 52 kg.
Kluz Julita- III miejsce w kategorii wagowej do 48 kg.
Wesołowski Jakub - IV miejsce w kategorii wagowej do 45 kg.
Kaźmierczyk Szymon - IV miejsce w kategorii wagowej do 26 kg.
Szydło Karol - IV miejsce w kategorii wagowej do 26 kg.
Kaźmierczyk Aleksandra - V miejsce w kategorii wagowej do 36 kg.
Walczyk Gabriela - V miejsce w kategorii wagowej do 36 kg.
Makowska Aleksandra - V miejsce w kategorii wagowej do 39 kg.
Dubiel Michał - V miejsce w kategorii wagowej do 26 kg.










Start w zawodach to był ostatni sprawdzian dla judoków przed wyjazdem już w najbliższy weekend do Wiednia gdzie wezmą udział w Międzynarodowych Zawodach gdzie wystartuje ponad 1000 zawodników z 23 europejskich krajów.


Przemysław Czarnecki
Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jaro
dnia 28.05.2009, 14:43 · Zgłoś
no no judocy w akcji tak dalej gratulacje wszystkim szczegolnie Kamilowi 2 I miejsca hoho
gratuluje też anicie i julicie tak krotko trenują a III miejsce dobrze :p
Odpowiedz
0
@ Tusiak
dnia 28.05.2009, 14:41 · Zgłoś
No no. xd Gratuluje Anita i Julita ;) Świetnie :D
Porostu strach się bać..! Bo co jak mnie złapiecie tak we dwie? Kwaśne jabłko ze mnie zostanie chyba.. ;p Kocham <3
Odpowiedz
0
@ jaro
dnia 28.05.2009, 14:37 · Zgłoś
no no judocy w akcji tak dalej gratulacje wszystkim szczegolnie Kamilowi 2 I miejsca hoho
gratuluje też anicie i julicie tak krotko trenują a III miejsce dobrze :p
Odpowiedz
0
@ gość123
dnia 25.05.2009, 21:56 · Zgłoś
gratuluje Anicie i Julicie! świetne osiągni ęcia B)
Odpowiedz
0
@ Riotter
dnia 24.05.2009, 12:40 · Zgłoś
Teraz to strach przez Warzyce przejść!! Gratuluje Ola!!
Odpowiedz
0
@ jaś
dnia 23.05.2009, 11:47 · Zgłoś
Ola i Basia z Warzyc Gratulacje!! Oby tak dalej...
Odpowiedz
0
@ Warzyce
dnia 22.05.2009, 18:17 · Zgłoś
Wielkie gratulacje dla Oli Niemiec!! :) Tak dalej!!
Odpowiedz
0
@ Młody siatkarz
dnia 22.05.2009, 08:05 · Zgłoś
Coś bardzo pozytywnego dzieje się na MOSi-rze, nie tylko w judo, ale też w innych dyscyplinach, a tak wogóle, to atmosfera jest jak w bajce.:);):)
Odpowiedz
0
@ ewela
dnia 21.05.2009, 21:43 · Zgłoś
Gratuluję!!!!:) Pozdrawiam jasielską sekcje judo:)
Odpowiedz
0
@ Krzysiek
dnia 21.05.2009, 19:22 · Zgłoś
Ładnie Ładnie :))) Nawet Trener Bobala jest na zdjęciach :] Pozdraawiaaam :):)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.