Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Grad medali z Rzeszowa przywieźli judocy z Jasła

21
W piątkowe popołudnie (5.11.2009) w hali Walter Rzeszów rozegrany został Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny Judo dzieci i młodzików. W zawodach udział licznie wzięli także podopieczni trenera Przemysława Czarneckiego reprezentując miasto Jasło oraz gminę Dębowiec.

Grupa licząca 17 osób zawodników wywalczyła 16 medali.

Start w zawodach dla niektórych naszych zawodników to był pierwszy krok do kariery sportowej. Zawody przeprowadzone były w kategorii wiekowej od rocznika 1994 aż do rocznika 2003 z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe.







Wyniki zawodników z Jasła:


Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych i wagowych zajęli:

Szczepanik Arkadiusz waga do 42kg.

Bezak Maksymilian waga do 62kg.

Szydło Karol waga do 21kg.

Szymkowski Dawid waga do 50kg.

Czernik Igor waga do 66kg.

Stanek Aleksandra waga do 52kg ( Dębowiec)

Na drugich pozycjach uplasowali się:

Nocula Joanna waga do 30kg.

Koś Mateusz waga do 68kg.

Śliwa Barbara waga do 35kg.

Trzeciak Joanna waga do 52kg.( Dębowiec)

Szeląg Bartosz waga do 66kg.

Wesołowski Jakub waga do 50kg.

Natomiast na trzecim miejscu w zawodach sklasyfikowani zostali:


Nocula Natalia waga do 25kg.

Szczepanik Dawid waga do 30kg.

Trzeciak Edyta waga do 52kg. ( Dębowiec)

Bezak Wiktor waga do 62kg.


Piąte miejsce wywalczył Krok Hubert. W zawodach udział wzięło ponad 80 zawodniczek i zawodników z województwa podkarpackiego. Zawody przeprowadzone zostały w miłej i przyjemnej atmosferze a dzieci z Jasła i Dębowca zaprezentowały naprawdę wysoki poziom o czym mogą świadczyć powyższe wyniki.


|PC|
Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ociec
dnia 12.03.2019, 21:23 · Zgłoś
brawo Hubert
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 13.11.2009, 12:18 · Zgłoś
Ograniczenie trenujących do obszarów terytorialnych miast, powiatów itd to nic innego jak DYSKRYMINACJA!!!
Są z Jasła, Dębowca, Warzyc itd, ale REPREZENTUJĄ klub, godnie i z poświęceniem i za to szacunek i brawa.
Odpowiedz
0
@ do Rydzyk i fff
dnia 12.11.2009, 16:32 · Zgłoś
widzę, że macie poważny problem z zawodniczkami z Dębowca.może jednak skupimy się na umiejętnościach dzieci a nie na tym skąd pochodzą, bo każdy, bez względu na to czy pochodzi z Warzyc, z Wolicy, czy z Dębowca ma prawo rozwijać własne zainteresowania i talent!!
Odpowiedz
0
@ fff
dnia 11.11.2009, 21:39 · Zgłoś
dziwne to trochę bo z tego co wiem to trener Czarnecki reprezentuje klub UKS MOSIR JASŁO, którego to organem prowadzącym jest miasto JASŁO a nie gmina Dębowiec!!!Coś tu nie gra,czyżby p.trener zakładał nowy klub?
Odpowiedz
0
@ Wysoko postawiony
dnia 11.11.2009, 15:19 · Zgłoś
Rydzyk to ty jesteś nie interere , te dziewczyny też mają prawo trenować wkońcu są mieszkankami powiatu Jasielskiego. Nie wszystko można przeliczyć na pieniądze . Materialisto !
Odpowiedz
0
@ Rydzyk
dnia 11.11.2009, 01:07 · Zgłoś
Dębowiec?, to wreszcie kto daje pieniądze na to judo Jasło czy Debowięc bo coś tu nie interere?
Odpowiedz
0
@ xd
dnia 09.11.2009, 16:25 · Zgłoś
Dębowiec ! Dębowiec xd Judoki z Dębowca <uradowany> To my mamy taką sekcję?
Odpowiedz
0
@ anula;*
dnia 09.11.2009, 16:14 · Zgłoś
No, no, no.... Świetnie jak zawsze....ale to jedynie zasługa suuper trenera ;p hihi
Odpowiedz
0
@ alex
dnia 09.11.2009, 15:10 · Zgłoś
Jasło judo rządzi!:) Brawo dla trenera i zawodników:)
Odpowiedz
0
@ kibic sportu.
dnia 09.11.2009, 11:27 · Zgłoś
Moim skromnym zdaniem to jedna z najprężniej dzaiałających sekcji w naszym mieście.uwarzam, że praca z młodzieżą jest ukierunkowana w sposób własciwy o czym świadczą wyniki. Z tego co wiem to rok rocznie sekcja skupia coraz więcej osób a dzieci i młodzież garnom się uprawiania tego sportu w naszym miescie. moim skromnym zdaniem taka praca i wyniki powinny być zauwarzone w Jaśle, aby rozwój dla tych młodych ludzi był jak najlepszy. Pamiętajmy że co roku w tej sekcji zdobywane są medale Mistrzostw Polski a zawodnicy trenera Przemka są powoływania na turnieje światowe i do kadry Polski. z tego osobiście jestem dumny
Odpowiedz
0
@ ; DD
dnia 08.11.2009, 20:22 · Zgłoś
Gratulacje byle taak dalej ! tarza
Odpowiedz
0
@ menfis
dnia 08.11.2009, 19:02 · Zgłoś
Oby tak dalej, dalszych sukcesów życzę !!!
Odpowiedz
0
@ Olenaa
dnia 08.11.2009, 18:58 · Zgłoś
Super Asia i Natalia
Odpowiedz
0
@ emgie01
dnia 08.11.2009, 18:43 · Zgłoś
to mi sie podoba
Odpowiedz
0
@ Hola
dnia 08.11.2009, 18:18 · Zgłoś
Tak trzymać! Najlepsi !
Odpowiedz
0
@ m&m
dnia 08.11.2009, 18:08 · Zgłoś
brawo Karol ;)
Odpowiedz
0
@ bogo
dnia 08.11.2009, 15:02 · Zgłoś
Brawo Treneiro Przemek
Odpowiedz
0
@ bezdna
dnia 08.11.2009, 14:24 · Zgłoś
BRAWO DLA DĘBOWCA(szczególnie dla Aleksandry)!!!!!!!! DZIEWCZYNY RZĄDZĄ!!!! NO I GRATULACJE DLA TRENERA!
Odpowiedz
0
@ Ewela
dnia 08.11.2009, 09:33 · Zgłoś
JAK ZWYKLE GRATULUJĘ!!! I ŻYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW:)
Odpowiedz
0
@ rodzic
dnia 08.11.2009, 09:06 · Zgłoś
Brawo Panie trenerze, tą są wyniki,tak trzymajcie a miasto niech pomagam takiej młodzieży:)
Odpowiedz
1
@ Sopelek
dnia 08.11.2009, 09:06 · Zgłoś
Gratulacje dla zawodnikó i trenera :))
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.