Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Grand Prix o Puchar Smoka

5

11 lipca w Łężynach odbyły się zawody rowerowe o puchar smoka. Wzięło w nich udział 97 osób. Byli to mieszkańcy Brzyścia, Cieklina, Dębowca, Głobikowej, Golcowej, Gorlic, Jasła, Jedlicza, Kątów, Komańczy, Krakowa, Krościewnka Wyżnego, Lublina, Łężyn, Łysej Góry, Nowego Żmigrodu, Osieka Jasielskiego, Osobnicy, Pakoszówki, Przeworska, Rymanowa, Sanoka, Skołyszyna, Tarnowa, Toków, Woli Cieklińskiej, Woli Dębowieckiej.


Oto wyniki w poszczególnych kategoriach:

- dzieci do 6 lat (trasa: 1 x 300m): I miejsce – Wiktor Twardzik (Cieklin), II – Klaudia Długosz (Wola Cieklińska), III – Kamil Iskrzycki (Cieklin), IV – Patryk Rogowski (Sanok), V – Bartosz Sanocki     (Łężyny);

- dzieci 7 – 8 lat (trasa: 2 x 400m): I miejsce – Dawid Furmanek (Skołyszyn), II – Mikołaj Rak (Jasło), III – Dominik Książkiewicz (Łysa Góra), IV – Szymon Iskrzycki (Wola Dębowiecka), V – Dominik Buczek (Roweromania Racing Team Sanok);

- dziewczęta do 12 lat (trasa: 1 x 1200m): I miejsce – Gądek Aleksandra     (Cieklin), II – Sandra Krzesińska (Czystogarb „Żbik” Komańcza), III – Anna Gryzło (JSC Jasło), IV – Paulina Rysz (Łężyny), V – Paulina Nowakowska (Jasło);

- chłopcy 9 – 10 lat (trasa: 1 x 1200m): I miejsce – Jakub Rak (Osiek Jasielski), II – Filipczak Przemek (Roweromania Racing Team Sanok), III – Mateusz Buczek    (Roweromania Racing Team Sanok), IV – Karol Gądek (Cieklin), V – Jan Głowacki (Golcowa);

- chłopcy 11 - 12 lat (trasa: 2 x 1200m): I miejsce – Patryk Krzesiński (Czystogarb „Żbik” Komańcza), II – Mateusz Kurdziel (Łężyny), III – Szymon Skiba (Roweromania Racing Team Sanok), IV – Marcin Iskrzycki (Cieklin), V – Dawid Długosz (Wola Cieklińska);

- młodzik 13 – 14 lat (trasa 1 x 4500m): I miejsce – Michał Żywiec (B & K HERBAPOL ROWEROMANIE. PL Kraków), II – Paweł Chochołek (Osobnica), III – Krzysztof Staniszewski (Osobnica), IV – Mateusz Bełko (Grupetto Gorlice), V – Michał Nowakowski (Jasło);

- młodszy junior (trasa 2 x 4500m) I miejsce – Zbigniew Krzesiński (Czystogarb „Żbik” Komańcza), II – Radosław Durał (MTB Rymanów);

- kobiety do 16 lat (trasa 1 x 4500m): I miejsce – Klaudia Kułak (Czystogarb „Żbik” Komańcza), II – Milena Kułak (Czystogarb „Żbik” Komańcza), III – Izabela Gorczyca (JSC Jasło);

- kobiety powyżej 16 lat (trasa 1 x 4500m): I miejsce – Kinga Wencel (Grupetto Gorlice), II - Daria Kułak (Czystogarb „Żbik” Komańcza), III – Katarzyna Rak Jasło;

- junior 17 – 19 lat (trasa 4 x 4500m): I miejsce – Damian Hejnar (MTB Rymanów), II – Marcin Chochołek (KELLYS TEAM Tarnów), III – Marcin Mokrzycki (Brzyście), IV – Krzysztof Ziajka (MTB Rymanów), V – Kamil Cygan („Grupetto” Gorlice);

- senior 20 – 35 lat (trasa 6 x 4500m): I miejsce – Tomasz Leśniak (JSC Jasło), II – Arkadiusz Krzesiński (Czystogarb „Żbik” Komańcza), III – Damian Wojtowicz (GOGGLE PRO ACTIWE EYEWEAR), IV – Mateusz Woźniak („Grupetto” Gorlice), V – Łukasz Olejarz (PSK Przeworsk);

- weteran 36 -45 lat (trasa 4 x 4500m): I miejsce – Robert Albrycht (MTB Rymanów), II – Adam Poniatowski (JSC Jasło), III – Marcin Przetacznik („Grupetto” Gorlice), IV – Janusz Głowacki (Golcowa), V – Łukasz Rak (Jasło);

- powyżej 45 lat (trasa 3 x 4500m): I miejsce – Stanisław Rak (Lotos Jasło – Osiek Jasielski,) II – Marek Gorczyca (JSC Jasło), III – Piotr Smolak (Nafta Gaz Kraków), IV – Jerzy Haduch (MTB MOSiR Sanok), V – Stefan Krzesiński (Czystogarb „Żbik” Komańcza).

    
Wśród wszystkich uczestników rozlosowano nagrody rzeczowe. Głównymi sponsorami byli: wójt gminy Nowy Żmigród, Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie, Firma „Jan – Pol” z Łężyn. Zwycięzcom wręczono puchary, medale, koszulki, pamiątkowe dyplomy. Każdy do 12 lat otrzymał słodycze i pamiątkowy dyplom. Dekoracji zwycięzców dokonał wójt gminy. Sędziował Jerzy Dębiec, a zawody prowadził Wiktor Wiśniewicz.

    
Zofia Bilska i Andrzej Ciekliński       

Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ac
dnia 14.07.2010, 22:49 · Zgłoś
kilka fotek z Pucharu Smoka Łężyny 2010
Z udziałem większych i mniejszych dzieci :)
http://picasaweb.google.pl/annetta26/Ezyny?authkey=Gv1sRgCPac8dP2s8yGcg #
Odpowiedz
1
@ Anonim
dnia 14.07.2010, 16:02 · Zgłoś
Tam może startować każdy bez względu na wiek!!!!!!!!!!! Każdy tam znajdzie swoja kategorie!!!!!!
Odpowiedz
0
@ uczestnik
dnia 14.07.2010, 10:28 · Zgłoś
mlodzik mial 2 okrazenia po 4500 anie jedno
Odpowiedz
0
@ pozytywny
dnia 13.07.2010, 18:38 · Zgłoś
kolejna fajna impreza, dzieci mają się czym zająć, szkoda że nie ma podobnych inicjatyw dla osób trochę starszych. ale podobno powstaje w jaśle kręgielnia więc sobie będzie można poszaleć :)
Odpowiedz
0
@ rowerzysta
dnia 13.07.2010, 14:13 · Zgłoś
Dlaczego tylko zdjęcia małych dzieci a my to co? Też byliśmy tam a nie ma nas.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.