Gwiazdy tańca na lodzie na lodowisku w Jaśle!
35
W najbliższą sobotę 9 stycznia 2010 r. na lodowisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle wystąpią uczestnicy popularnego programu telewizyjnego „Gwiazdy Tańczą na Lodzie” oraz zawodnicy, którzy reprezentowali Polskę w łyżwiarstwie figurowym na Mistrzostwach Świata i Europy.


Rozpoczęcie pokazu o godzinie 16.00.
Wstęp wolny!
Serdecznie zapraszamy!!!
Wstęp wolny!
Serdecznie zapraszamy!!!
