Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Halowa Liga Sokoła - wyniki X. kolejki

26

Drużyny ligi halowej zagrały przedostatnią kolejkę spotkań. Wyjaśniło się już ostatecznie, które drużyny bezpośrednio awansowały do „play offu” (Karczma u Edwarda, Toskania, Guardi, Temida i Sokół), a pozostałe muszą szukać swojej szansy w barażach.

W ostatniej kolejce rozstrzygnie się też sprawa pierwszego miejsca po rundzie „każdy z każdym” w bezpośrednim meczu dwóch najlepszych drużyn tej fazy rozgrywek: Toskanii i Karczmy u Edwarda.

Tradycyjnie relacja także na stronie: www.e6-sport.pl

Lider – Żmigród 2-4
Jafar – Pektowin 5-3
Toskania – Guardi 6-2
Solgam – e6 3-6
Karczma u Edwarda – Temida 3-2


Tabela po 10 kolejkach:

 

M.

Pkt.

Bramki

1) Karczma u Edwarda

9

24

32-13

2) Toskania

9

24

34-17

3) Guardi

9

18

21-27

4) Temida

9

16

28-19

5) Sokół

9

16

34-34

6) Żmigród

9

12

32-31

7) Lider

9

12

19-18

8) e6

9

11

27-20

9) Pektowin

9

7

22-26

10) Jafar

9

5

17-28

11) Solgam

10

1

20-43



K. Bobula
Reklama

Komentarze: 26

Dodaj komentarz Widok:
0
@ optymista
dnia 30.01.2009, 14:56 · Zgłoś
pektowin - guardi 1
jafar - żmigród 1
lider - sokół 1
e6 - temida 1
karczma - toskania 1
Odpowiedz
0
@ realista
dnia 30.01.2009, 13:26 · Zgłoś
pektowin - guardi 1x
jafar - żmigród 2
lider - sokół x2
e6 - temida 2
karczma - toskania x2
Odpowiedz
0
@ barman
dnia 30.01.2009, 08:46 · Zgłoś
pektowin- guardi 2
jafar-żmigród 2
lider-sokol 2
e6- temida x2
karczma- toskania 1
Odpowiedz
0
@ Drogi Mahliku
dnia 29.01.2009, 22:59 · Zgłoś
Nie wstydź się, nazywaj rzeczy po imieniu, wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Drugi "obserwator" z ciebie? Przecież wiadomo, że nie pijesz do siódmego w tabeli. Zapytaj sędziów kto ma najwięcej przewinień i kartek w tej edycji ligi, tylko proszę nie pisz, że sędziowie im pomagają i mało kartkują.;)
Odpowiedz
0
@ bass
dnia 29.01.2009, 20:38 · Zgłoś
raczej nie bedziemy mieli okazji... wszyscy pojdą oglądać pilke ręczną..:D
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 28.01.2009, 22:33 · Zgłoś
... aha nie chodzi mi o zadna drużyne z pierwszej 5tki...
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 28.01.2009, 22:31 · Zgłoś
... Karczma vs Toskania ... będziecie mieli okazje zobaczyć na czym polega granie na hali ... że to ma być czysty skill a nie kopanie po nogach, hamskie zagrywki i chora ambicja... do kogo pije?? każdy wie:)
Odpowiedz
0
@ brino
dnia 28.01.2009, 14:52 · Zgłoś
Może pobawimy się w typowanie.
1. Pektowin vs Guardii - 2
2. Lider vs Sokół - x2
3. E6 vs Temida - 2
4. Karczma vs Toskania - 1x
Meczu własnej drużyny nie obstawiam:)
Odpowiedz
0
@ barman
dnia 28.01.2009, 14:06 · Zgłoś
typy na e6-sport : druzyna Jafaru... "Ostatnio się rozstrzelali, zdobyli 5 goli" no to faktycznie nie lada osiagniecie :D:D
Odpowiedz
0
@ sędzia
dnia 28.01.2009, 10:57 · Zgłoś
..... jakie wślizgi na hali...ta piłka halowa to chyba jakaś odmiana jasielska!!!!szkoda pisać:(
Odpowiedz
0
@ romanie
dnia 28.01.2009, 08:40 · Zgłoś
Jeżeli to co pisze gracz jest prawdą, czyli był czysty wślizg, to obrońca musiał być przed napastnikiem bądź z boku. W tej sytuacji nie można mówić, że zawodnik miał szansę zdobyć bramkę.
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 27.01.2009, 12:27 · Zgłoś
wślizg był czysty (bez faulu). Żółtko się należało za sam wślizg i tak się skończyło
Odpowiedz
0
@ boski roman
dnia 27.01.2009, 12:05 · Zgłoś
wychodzil sam na sam a sedzia jak juz sie zdecydowal przerwac akcje po wslizgu to powinna byc czerwona kartka bo gdyby nie wslizg to mial szanse strzelic bramke a to czy wjechal mu w nogi czy połaskotał pod pachami to nie ma znaczenia. faul to faul, a podobno zabronione sa wslizgi i traktowane sa jako faule.
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 27.01.2009, 11:25 · Zgłoś
przeżyłem...wygraliśmy...wiec chill out panowie:)
Odpowiedz
0
@ romanie
dnia 27.01.2009, 11:11 · Zgłoś
jak to wyglądało ?? wślizg na piłkę na hali to żółtko, jak dostał w nogi i wychodził sam na sam to czerwonka.
Odpowiedz
0
@ boski roman
dnia 27.01.2009, 07:27 · Zgłoś
kolego jesli zawodnik wychodzi sam na sam a ten go powstrzymuje nieprzepisowo (na lidze wslizgi sa zabronione!!!)to chyba jest czerwien!! no chyba ze rozmawiamy o innych dyscyplinach;/ pozdro
Odpowiedz
0
@ Jaco
dnia 27.01.2009, 01:36 · Zgłoś
A ja widziałem tą siateczkę od sifa ojojoj jak się trzymasz mahlos? musiało boleć ale nie martw się za kilka lat zapomnisz... OOOoooLLLlllEEEeeee...:D
Odpowiedz
0
@ Do boski roman
dnia 26.01.2009, 21:38 · Zgłoś
Nikogo nie chce tu bronić ,ale sam piszesz:"który miał szanse wyjść sam na sam z bramkarzem",a żeby dostać czerwoną kartkę trzeba być sam na sam.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 26.01.2009, 21:21 · Zgłoś
ciiiii:)
Odpowiedz
0
@ ......
dnia 26.01.2009, 20:35 · Zgłoś
Mahlik- oleeee
Odpowiedz
0
@ boski roman
dnia 26.01.2009, 20:02 · Zgłoś
a sedziowie w meczu karczmy z temida nie popisali sie:@:@ jak mozna bylo dac TYLKO zolta kartke zawodnikowi temidy, ktory wszedl wslizgiem w zawodnika, ktory mial szanse wyjsc sam na sam z bramkarzem;/;/
Odpowiedz
0
@ sifu
dnia 26.01.2009, 16:19 · Zgłoś
Ja też widziałem - śliczniutki oj śliczniutki!! OOOOllllleeeee!!
Odpowiedz
0
@ siatkarz
dnia 26.01.2009, 13:58 · Zgłoś
Ja widziałem śliczniutki był - oleeeee :)
Odpowiedz
0
@ puziol
dnia 26.01.2009, 13:09 · Zgłoś
mahlik zapomniałeś że to działa w obie strony :D;);) na szczęście w drugą stronę poszło 5, także jesteśmy na plusie heheh
Odpowiedz
0
@ licznik rybek
dnia 26.01.2009, 13:06 · Zgłoś
w piatek po lidze zgrupowanie w Karczmie:))Selekcjoner wysyła powołania ;))
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 26.01.2009, 11:32 · Zgłoś
no ok...dostałem kanał:)ale było późno ... może nikt nie widział:P
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.