Halowy Festiwal Piłkarski za nami
3
Zakończył się Halowy Festiwal Piłkarski (15-18.01.2010) organizowany przez Gimnazjum nr 1 w Jaśle. Głównym celem tej imprezy było aktywne spędzenie czasu wolnego oraz popularyzacja piłki nożnej, a w rozegranych w jego ramach trzech turniejach wystartowało osiemnaście zespołów.



Najlepsze drużyny w poszczególnych kategoriach wiekowych:
- szkoły podstawowe: Szkoła Podstawowa w Kołaczycach,
- gimnazja: Gimnazjum nr 2 w Jaśle,
- zawodnicy powyżej 30 lat: Towarzystwo Sportowe Sokół.
Szczegółowe wyniki wszystkich rozegranych spotkań oraz krótkie relacje z każdego dnia rozgrywek na stronie internetowej: e6-sport.pl



Kazimierz Bobula



Najlepsze drużyny w poszczególnych kategoriach wiekowych:
- szkoły podstawowe: Szkoła Podstawowa w Kołaczycach,
- gimnazja: Gimnazjum nr 2 w Jaśle,
- zawodnicy powyżej 30 lat: Towarzystwo Sportowe Sokół.
Szczegółowe wyniki wszystkich rozegranych spotkań oraz krótkie relacje z każdego dnia rozgrywek na stronie internetowej: e6-sport.pl



Kazimierz Bobula
