Halowy Turniej o Puchar Burmistrza m. Jasła
9
W dniu 28.02.2009. w hali jasielskiego MOSiR-u rozegrano Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrz Miasta Jasła P Marii Kurowskiej.
W turnieju wzięło udział osiem zespołów. Rozgrywki przeprowadzono systemem "każdy z każdym" zaspokajając w ten sposób "głód" piłki nożnej uczestników turnieju.




Zastosowany system rozgrywek pozwolił obiektywnie rozstrzygnąć klasyfikację końcową turnieju.Warto zauwazyć fajną atmosferę panujacą wsród uczestników turnieju .
1.Skensy
2.Guardi
3.Solgam
4.Mickiewicza
5.Karczma
6.Hankówka
7.Szkodniki
8.Kowalowy





Turniej sędziował niezmordowany i nieskorumpowany Aleksander Daniel.
R. Stygar
W turnieju wzięło udział osiem zespołów. Rozgrywki przeprowadzono systemem "każdy z każdym" zaspokajając w ten sposób "głód" piłki nożnej uczestników turnieju.
Więcej zdjęć w <Galerii> .




Zastosowany system rozgrywek pozwolił obiektywnie rozstrzygnąć klasyfikację końcową turnieju.Warto zauwazyć fajną atmosferę panujacą wsród uczestników turnieju .
Oto wyniki poszczególnych meczy oraz klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Kowalowy - Osiedle Mickiewicza 0-1
2. Hankówka - Guardi 0-1
3. Skensy - Solgam 4-1
4. Szkodniki - Karczma u Edwarda 2-2
5. Kowalowy - Hankówka 0-2
6. Guardi - Osiedle Mickiewicza 2-4
7. Skensy - Szkodniki 7-0
8. Solgam - Karczma 2-5
9. Kowalowy - Guardi 0-3
10.Solgam - Osiedle Mickiewicza 2-0
11.Kowalowy - Skensy 0-6
12.Solgam - Szkodniki 1-0
13.Hankówka - Osiedle Mickiewicza 2-3
14.Kowalowy - Karczma u Edwarda 2-4
15.Guardi - Solgam 3-1
16.Hankówka - Skensy 1-3
17.Kowalowy - Szkodniki 3-1
18.Skensy - Osiedle Mickiewicza 2-1
19.Hankówka - Karczma u Edwarda 4-3
20.Guardi - Szkodniki 3-0
21.Kowalowy - Solgam 1-4
22.Karczma - Osiedle Mickiewicza 3-1
23.Hankówka - Solgam 2-3
24.Guardi - Skensy 1-1
25.Hankówka - Szkodniki 1-1
26.Guardi - Karczma u Edwarda 5-1
27.Szkodniki - Osiedle Mickiewicza 2-3
28.Skensy - Karczma u Edwarda 1-1
2. Hankówka - Guardi 0-1
3. Skensy - Solgam 4-1
4. Szkodniki - Karczma u Edwarda 2-2
5. Kowalowy - Hankówka 0-2
6. Guardi - Osiedle Mickiewicza 2-4
7. Skensy - Szkodniki 7-0
8. Solgam - Karczma 2-5
9. Kowalowy - Guardi 0-3
10.Solgam - Osiedle Mickiewicza 2-0
11.Kowalowy - Skensy 0-6
12.Solgam - Szkodniki 1-0
13.Hankówka - Osiedle Mickiewicza 2-3
14.Kowalowy - Karczma u Edwarda 2-4
15.Guardi - Solgam 3-1
16.Hankówka - Skensy 1-3
17.Kowalowy - Szkodniki 3-1
18.Skensy - Osiedle Mickiewicza 2-1
19.Hankówka - Karczma u Edwarda 4-3
20.Guardi - Szkodniki 3-0
21.Kowalowy - Solgam 1-4
22.Karczma - Osiedle Mickiewicza 3-1
23.Hankówka - Solgam 2-3
24.Guardi - Skensy 1-1
25.Hankówka - Szkodniki 1-1
26.Guardi - Karczma u Edwarda 5-1
27.Szkodniki - Osiedle Mickiewicza 2-3
28.Skensy - Karczma u Edwarda 1-1
1.Skensy
2.Guardi
3.Solgam
4.Mickiewicza
5.Karczma
6.Hankówka
7.Szkodniki
8.Kowalowy






Najlepszym zawodnikiem turnieju został - Arkadiusz Gorczyca "FAX" (Skensy)
Najlepszym bramkarzem turnieju został - Łukasz Bychawski (Guardi)
Królem strzelców turnieju został - Łukasz Kalityński "KALI" (Karczma)
Najlepszym "Rybakiem-OLLE " został - Łukasz Pulnar
Najlepszym bramkarzem turnieju został - Łukasz Bychawski (Guardi)
Królem strzelców turnieju został - Łukasz Kalityński "KALI" (Karczma)
Najlepszym "Rybakiem-OLLE " został - Łukasz Pulnar
Turniej sędziował niezmordowany i nieskorumpowany Aleksander Daniel.
R. Stygar
