Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Halowy Turniej o Puchar Burmistrza m. Jasła

9
W dniu 28.02.2009. w hali jasielskiego MOSiR-u rozegrano Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrz Miasta Jasła P Marii Kurowskiej.

W turnieju wzięło udział osiem zespołów. Rozgrywki przeprowadzono systemem "każdy z każdym" zaspokajając w ten sposób "głód" piłki nożnej uczestników turnieju.

Więcej zdjęć w <Galerii> .








Zastosowany system rozgrywek pozwolił obiektywnie rozstrzygnąć klasyfikację końcową turnieju.Warto zauwazyć fajną atmosferę panujacą wsród uczestników turnieju .

Oto wyniki poszczególnych meczy oraz klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Kowalowy - Osiedle Mickiewicza 0-1
2. Hankówka - Guardi 0-1
3. Skensy - Solgam 4-1
4. Szkodniki - Karczma u Edwarda 2-2
5. Kowalowy - Hankówka 0-2
6. Guardi - Osiedle Mickiewicza 2-4
7. Skensy - Szkodniki 7-0
8. Solgam - Karczma 2-5
9. Kowalowy - Guardi 0-3
10.Solgam - Osiedle Mickiewicza 2-0
11.Kowalowy - Skensy 0-6
12.Solgam - Szkodniki 1-0
13.Hankówka - Osiedle Mickiewicza 2-3
14.Kowalowy - Karczma u Edwarda 2-4
15.Guardi - Solgam 3-1
16.Hankówka - Skensy 1-3
17.Kowalowy - Szkodniki 3-1
18.Skensy - Osiedle Mickiewicza 2-1
19.Hankówka - Karczma u Edwarda 4-3
20.Guardi - Szkodniki 3-0
21.Kowalowy - Solgam 1-4
22.Karczma - Osiedle Mickiewicza 3-1
23.Hankówka - Solgam 2-3
24.Guardi - Skensy 1-1
25.Hankówka - Szkodniki 1-1
26.Guardi - Karczma u Edwarda 5-1
27.Szkodniki - Osiedle Mickiewicza 2-3
28.Skensy - Karczma u Edwarda 1-1


1.Skensy
2.Guardi
3.Solgam
4.Mickiewicza
5.Karczma
6.Hankówka
7.Szkodniki
8.Kowalowy













Najlepszym zawodnikiem turnieju został - Arkadiusz Gorczyca "FAX" (Skensy)
Najlepszym bramkarzem turnieju został - Łukasz Bychawski (Guardi)
Królem strzelców turnieju został - Łukasz Kalityński "KALI" (Karczma)
Najlepszym "Rybakiem-OLLE " został - Łukasz Pulnar

Turniej sędziował niezmordowany i nieskorumpowany Aleksander Daniel.


R. Stygar
Reklama

Komentarze: 9

Dodaj komentarz Widok:
0
@ uczestnik
dnia 04.03.2009, 23:36 · Zgłoś
hehe, no to rozdanie to trochę inaczej wyglądało :) w kącie i inne puchary :) ktoś tu jakąś ściemkę odstawia :)ale turniej spoko oleee
Odpowiedz
1
@ kibic
dnia 04.03.2009, 14:22 · Zgłoś
brawo dla organizatora za nowa "konkurencje-olleee" oby wiecej takich, przez to turnieje beda ciekawsze i zabawniejsze bo chodzi przeciez o zabawe i jedno [...] po turnieju;);):):)
Odpowiedz
0
@ polonista
dnia 04.03.2009, 10:13 · Zgłoś
Uwierzę w nieskorumpowany niezmordowany, nie skorumpowany i nie zmordowany brzmi podejrzanie ale wszyscy wiedzą o co chodzi.;)
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 04.03.2009, 08:09 · Zgłoś
Coś jasielskiej pierwszej damy nie widać na fotkach. Wypadałoby zmienić nazwę turnieju.:D
Odpowiedz
1
@ Elo
dnia 03.03.2009, 22:56 · Zgłoś
Najlepszym "Rybakiem-OLLE " został - Łukasz Pulnar hahahhah to mu sie należało od dawna przez te wszystkie turnieje ! :D
Odpowiedz
0
@ SkenS Reprezentant
dnia 03.03.2009, 22:05 · Zgłoś
SkenSy % Karczma ollllleeeee:D
Odpowiedz
0
@ hehehe
dnia 03.03.2009, 21:36 · Zgłoś
a te ostatnie zdjęica to co to ma być??? cyrrryyyy
Odpowiedz
1
@ ....
dnia 03.03.2009, 20:47 · Zgłoś
hehe najlepszy RYbak :D ta nagroda mi sie podoba hehe gratki Łukasz
Odpowiedz
0
@ gogosik
dnia 03.03.2009, 17:43 · Zgłoś
Bardzo dobry turniej, wyrównany poziom, gratulacje dla zwycięzców :))
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.