Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców "Pewność Cup" w Dębicy

0
W dniu 14.02.2010r. drużyna JKS Czarni Jasło 1910 rocznik 1999 brała udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców "Pewność Cup" w Dębicy. W turnieju udział wzięły: Igloopol I, II Dębica, Granat Skarżysko Kamienna, Tarnovia Tarnów, Sandecja Nowy Sącz, Start Wola Mielecka, Błękitni Ropczyce, Orły Rzeszów, JKS Czarni Jasło.





Drużyna Damiana Kardasia w grupie uzyskała wyniki:


Czarni Jasło-Błękitni Ropczyce 5:0 (Gabryel 2, Sury Piotr 2, Czyżowicz Dawid)
Czarni Jasło-Orly Rzeszów 1:2 (Mitoraj)
Czarni Jasło-Igloopol Dębica II 0:0
Czarni Jasło-Sandecja Nowy Sącz 4:0 (Mitoraj 2, Gabryel, Juszczyk Adam)

W półfinale Czarni ulegli Igloopolowi Dębica I po rzutach karnych 3;4 - (w meczu 0:0)

W walce o trzecie miejsce również prześladował ich pech, bo po rzutach karnych przegrali z Tarnovią Tarnów 1:3 (w meczu 1:1)bramka Juszczyk Adam.

W finale po rzutach karnych Orły Rzeszów wygrały z Igloopolem Dębica I 2:1 (w meczu 1:1)




Czarni Jasło zajmując IV miejsce wystąpili w składzie:
Kiszka Paweł, Szostak Patryk, Stelmach Jakub, Mitoraj Wojciech, Koś Wojciech, Gabryel Michał, Czyżowicz Dawid, Sury Piotr, Jędrusik Kacper, Juszczyk Adam.

Sportowiec
Reklama

Komentarze:

Dodaj komentarz Widok:
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.