Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców "Pewność Cup" w Dębicy
0
W dniu 14.02.2010r. drużyna JKS Czarni Jasło 1910 rocznik 1999 brała udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców "Pewność Cup" w Dębicy. W turnieju udział wzięły: Igloopol I, II Dębica, Granat Skarżysko Kamienna, Tarnovia Tarnów, Sandecja Nowy Sącz, Start Wola Mielecka, Błękitni Ropczyce, Orły Rzeszów, JKS Czarni Jasło.




Drużyna Damiana Kardasia w grupie uzyskała wyniki:
Czarni Jasło-Błękitni Ropczyce 5:0 (Gabryel 2, Sury Piotr 2, Czyżowicz Dawid)
Czarni Jasło-Orly Rzeszów 1:2 (Mitoraj)
Czarni Jasło-Igloopol Dębica II 0:0
Czarni Jasło-Sandecja Nowy Sącz 4:0 (Mitoraj 2, Gabryel, Juszczyk Adam)
W półfinale Czarni ulegli Igloopolowi Dębica I po rzutach karnych 3;4 - (w meczu 0:0)
W walce o trzecie miejsce również prześladował ich pech, bo po rzutach karnych przegrali z Tarnovią Tarnów 1:3 (w meczu 1:1)bramka Juszczyk Adam.
W finale po rzutach karnych Orły Rzeszów wygrały z Igloopolem Dębica I 2:1 (w meczu 1:1)



Czarni Jasło zajmując IV miejsce wystąpili w składzie: Kiszka Paweł, Szostak Patryk, Stelmach Jakub, Mitoraj Wojciech, Koś Wojciech, Gabryel Michał, Czyżowicz Dawid, Sury Piotr, Jędrusik Kacper, Juszczyk Adam.
Sportowiec




Drużyna Damiana Kardasia w grupie uzyskała wyniki:
Czarni Jasło-Błękitni Ropczyce 5:0 (Gabryel 2, Sury Piotr 2, Czyżowicz Dawid)
Czarni Jasło-Orly Rzeszów 1:2 (Mitoraj)
Czarni Jasło-Igloopol Dębica II 0:0
Czarni Jasło-Sandecja Nowy Sącz 4:0 (Mitoraj 2, Gabryel, Juszczyk Adam)
W półfinale Czarni ulegli Igloopolowi Dębica I po rzutach karnych 3;4 - (w meczu 0:0)
W walce o trzecie miejsce również prześladował ich pech, bo po rzutach karnych przegrali z Tarnovią Tarnów 1:3 (w meczu 1:1)bramka Juszczyk Adam.
W finale po rzutach karnych Orły Rzeszów wygrały z Igloopolem Dębica I 2:1 (w meczu 1:1)



Czarni Jasło zajmując IV miejsce wystąpili w składzie: Kiszka Paweł, Szostak Patryk, Stelmach Jakub, Mitoraj Wojciech, Koś Wojciech, Gabryel Michał, Czyżowicz Dawid, Sury Piotr, Jędrusik Kacper, Juszczyk Adam.
Sportowiec
