Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Halowy Turniej Piłki Nożnej GUARDI CUP - <Harmonogramy rozgrywek!!!>

32
W dniach 21-22 lutego 2009r. firma O.B.A. Sp. z o.o. organizuje Halowy Turniej Piłki Nożnej GUARDI CUP.




Impreza odbędzie się na sali gimnastycznej Gimnazjum Nr 1 w Jaśle przy ulicy Czackiego 2.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Drużyny można zgłaszać najpóźniej do dnia 18 lutego 2009r.

Reklama

Komentarze: 32

Dodaj komentarz Widok:
0
@ SkenS reprezentant
dnia 23.02.2009, 00:08 · Zgłoś
mowi sie trudno !!! 2 plac nie jest zly:)bedzie okazja do rewanzu:D pozdro Karczma:D
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 21.02.2009, 13:16 · Zgłoś
Skensy niezła paczka :D grupe może nie mieli trudną , ale pokazali bardzo dobry futsal ;)
Odpowiedz
0
@ SkenS Reprezentant
dnia 20.02.2009, 21:24 · Zgłoś
nie ma dla nas rzeczny niemożliwych :) !!!
Odpowiedz
0
@ do do 1297
dnia 20.02.2009, 17:20 · Zgłoś
[...]*** a nie pierwsza drużyna, rozmawiałem dzisiaj z chłopakami, będą grali rocznikiem 1993
Odpowiedz
0
@ hmmm
dnia 20.02.2009, 14:29 · Zgłoś
Kto występuje w tej drużynie panorama??? Bo to debiutancka drużyna, wiecie może ????
Odpowiedz
0
@ Kibic
dnia 20.02.2009, 14:26 · Zgłoś
Hehe wcale to dziwnie nie wygląda że ostatni mecz w grupie B to mecz Guardi 1-Guardi 2 .
Odpowiedz
0
@ wtajemniczona :P:P
dnia 20.02.2009, 12:46 · Zgłoś
warto walczyć nagrody są niezłe;)
Odpowiedz
0
@ do 1297
dnia 19.02.2009, 23:00 · Zgłoś
Czarni graja pierwsza druzyna bo nie ma sparingu !!!
Odpowiedz
0
@ anonimowy
dnia 19.02.2009, 21:47 · Zgłoś
Czarni graja 1993 rocznikiem ;]
Odpowiedz
0
@ GUARDI CUP
dnia 19.02.2009, 19:52 · Zgłoś
Halowy Turniej piłki nożnej GUARDI CUP Sobota (eliminacje)
Info dla drużyn z dnia 19.02.09 godz 19:50:

Grupa A:
1. 9:00 Skensy r11; Kowalowy
2. 9:25 Panorama r11; Czarni Jasło
3. 10:00 Skensy r11; Czarni Jasło
4. 10:25 Kowalowy r11; Panorama
5. 11:00 Kowalowy r11; Czarni Jasło
6. 11:25 Skensy r11; Panorama
Grupa B:
7. 12:00 Guardi 1 r11; Peklowin
8. 12:25 Guardi 2 r11; Besiktas
9. 13:00 Guardi 1 r11; Besiktas
10. 13:25 Pektowin r11; Guardi 2
11. 14:00 Pektowin r11; Besiktas
12. 14:25 Guardi 1 r11; Guardi 2
Grupa C:
13. 15:00 Karczma r11; Hanmart
14. 15:25 Lider r11; Gamrat
15. 16:00 Karczma r11; Gamrat
16. 16:25 Hanmart r11; Lider
17. 17:00 Hanmart r11; Gamrat
18. 17:25 Karczma r11; Lider

Między meczami odbywać się będzie konkurs strzałów na bramkę z przedłużonego karnego.
Ze względu na niepotwierdzeni uczestnictwa drużyny rSzkodnikir1; została zgłoszona młodzieżowa drużyna rCzarni Jasłor1;.
Odpowiedz
0
@ karczmiarz
dnia 19.02.2009, 17:31 · Zgłoś
fifi i jak z tymi kostkami, opuchlizna zeszla? bo w sobote znow bedzie chyba bolalo hehehe;);)
Odpowiedz
0
@ guardi
dnia 19.02.2009, 13:30 · Zgłoś
link do stronki z harmonogramem turnieju,
http://www.bodman.webd.pl/guardicup.html
Odpowiedz
0
@ do kibic gamratu
dnia 19.02.2009, 12:57 · Zgłoś
osiedle gamrat nazywa sie na tym turnieju Guardi I i graja w drugiej grupie
Odpowiedz
0
@ kibic gamratu
dnia 18.02.2009, 14:26 · Zgłoś
a osiedle Gamrat bedzie? ... Jak wszyscy najlepsi są to ich też nie moze zabraknąć !!!
Odpowiedz
0
@ ......
dnia 17.02.2009, 19:21 · Zgłoś
hehehe to juz to Sts ide :D tylko moze w podwyzszonych kursach beda :D to ryzykuje hehe skensiki powo :D
Odpowiedz
0
@ SkenS Reprezentant
dnia 16.02.2009, 23:25 · Zgłoś
Skens'iki hmm sklad taki oooo bedzie:D
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 16.02.2009, 17:51 · Zgłoś
zapisy są do środy tak ze jak się pospieszycie to i się zapiszecie :)
Odpowiedz
0
@ a moze by tak zagral
dnia 15.02.2009, 17:10 · Zgłoś
yy pewnie już nie ma miejsc.. czy można się jeszcze zapisywac?
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 15.02.2009, 13:17 · Zgłoś
dziwi mnie tylko to że jeszcze nikt nie napisał że lider pewnie zajmie wysokie miejsce bo przecież sędziowie będą im pomagać bo przecież powinni im pomóc?!:o
Odpowiedz
0
@ .....
dnia 14.02.2009, 20:44 · Zgłoś
a skensiki w jakim składzie beda :D bo nie wiem kogo w sts typowac :D
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 14.02.2009, 02:34 · Zgłoś
no to bedzie coraz ciekawiej widze samych faworytow i byłych zwycięzców poprzednich turków --- Będzie ciekawie i ciekawe kto tym razem wygra??? :) zpraszam na TYPY...
Odpowiedz
0
@ besiktasik
dnia 13.02.2009, 16:45 · Zgłoś
no besiktasu na turnieju na I gim zabraknąć nie może :)
Odpowiedz
0
@ Besiktas
dnia 13.02.2009, 14:17 · Zgłoś
I my będziemy :D
Odpowiedz
0
@ INFORMACJA
dnia 13.02.2009, 14:17 · Zgłoś
Zebranie dla kierowników drużyn odbędzie się
18 lutego 2009r w Gimnazjum nr 1 o godz. 19:20, sala nr 23.
Najpóźniej do tego czasu należy dostarczyć wpisowe oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy. Formularz jest do pobrania ze stronki: http://www.bodman.com.pl/guardicup.html (link "zgłoś drużynę") albo u kierownika hali Gimnazjum Arkadiusza Olbrota.
Odpowiedz
0
@ Besiktas
dnia 13.02.2009, 14:10 · Zgłoś
I my będziemy :D
Odpowiedz
0
@ INFORMACJA
dnia 13.02.2009, 13:55 · Zgłoś
Zebranie dla kierowników drużyn odbędzie się
18 lutego 2009r w Gimnazjum nr 1 o godz. 19:20, sala nr 23.
Najpóźniej do tego czasu należy dostarczyć wpisowe oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy. Formularz jest do pobrania ze stronki: http://www.bodman.com.pl/guardicup.html (link "zgłoś drużynę") albo u kierownika hali Gimnazjum Arkadiusza Olbrota.
Odpowiedz
0
@ Guardi
dnia 13.02.2009, 13:03 · Zgłoś
Można się dzisiaj wieczorem zapisywac w gimnazjum podczas meczów Ligi Halowej...
oraz pobrać formularze zgłoszeniowe u Arkadiusza Olbrota- kierownika Hali
Odpowiedz
0
@ puziol
dnia 13.02.2009, 07:11 · Zgłoś
... my tez:)) ooollleeeeee
Odpowiedz
0
@ Panorama[...]
dnia 12.02.2009, 22:40 · Zgłoś
I My tam będziemy.
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 12.02.2009, 21:22 · Zgłoś
Tak jak i ostatnio na gimnazjum tylko Os. Mickiewicza ;]]
Odpowiedz
0
@ SkenS Reprezentant
dnia 12.02.2009, 17:28 · Zgłoś
bedziemy tam:)
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 12.02.2009, 11:51 · Zgłoś
kto wygra? karczma...ktoooo?? karczma!! ... KTOOOO??:)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.