Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR w Jaśle Tadeusza Baniaka
29
W dniach 3,4 stycznia br. w jasielskiej hali MOSiR-u rozegrano Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR w Jaśle Tadeusza Baniaka. W rozgrywkach wzięło udział szesnaście zespołów, reprezentacji klubów, osiedli oraz zakładów pracy. Organizatorem tej imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle.
Celem turnieju była popularyzacja piłki nożnej, umożliwienie miłośnikom tej dyscypliny podjęcia rywalizacji w warunkach halowych oraz dla niektórych drużyn możliwość rewanżu za turniej Mela Cup 2008.


W związku z dużym zainteresowaniem rywalizacją piłkarską w hali zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych turniejach halowej piłki nożnej, które zamierzamy zorganizować w lutym br. O szczegółach organizacyjnych poinformujemy na forum jasielskich portali internetowych oraz na afiszach.
Roman Stygar
Celem turnieju była popularyzacja piłki nożnej, umożliwienie miłośnikom tej dyscypliny podjęcia rywalizacji w warunkach halowych oraz dla niektórych drużyn możliwość rewanżu za turniej Mela Cup 2008.
Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:
1. Skensy
2. Karczma u Edwarda I
3. Osiedle Gamrat
4. Szkodniki
5. Karczma u Edwarda II
6. Guardi
7. Art - Bud
8. Dream Team
9. Jasiołka Hankówka
10. Osiedle Mickiewicza
11. Kowalowy
12. Dream of Team Jabłonica
13. Flors
14. Osiedle Rafineria
15. Clasthona
16. OKS Sobniów



W prowadzonych klasyfikacjach indywidualnych zwyciężyli:
1. Najlepszy Zawodnik- Łukasz Pytlowany
2. Najlepszy Bramkarz - Piotr Bajak
3. Król Strzelców - Oktawian Flis

1. Skensy
2. Karczma u Edwarda I
3. Osiedle Gamrat
4. Szkodniki
5. Karczma u Edwarda II
6. Guardi
7. Art - Bud
8. Dream Team
9. Jasiołka Hankówka
10. Osiedle Mickiewicza
11. Kowalowy
12. Dream of Team Jabłonica
13. Flors
14. Osiedle Rafineria
15. Clasthona
16. OKS Sobniów



W prowadzonych klasyfikacjach indywidualnych zwyciężyli:
1. Najlepszy Zawodnik- Łukasz Pytlowany
2. Najlepszy Bramkarz - Piotr Bajak
3. Król Strzelców - Oktawian Flis



W związku z dużym zainteresowaniem rywalizacją piłkarską w hali zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych turniejach halowej piłki nożnej, które zamierzamy zorganizować w lutym br. O szczegółach organizacyjnych poinformujemy na forum jasielskich portali internetowych oraz na afiszach.
Roman Stygar
