Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR w Jaśle Tadeusza Baniaka

29
W dniach 3,4 stycznia  br. w  jasielskiej hali MOSiR-u rozegrano Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR w Jaśle Tadeusza Baniaka. W rozgrywkach wzięło udział szesnaście zespołów, reprezentacji klubów, osiedli oraz zakładów pracy. Organizatorem tej  imprezy był  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle.

Celem turnieju była popularyzacja piłki nożnej, umożliwienie miłośnikom tej dyscypliny podjęcia rywalizacji w warunkach halowych oraz dla niektórych drużyn możliwość rewanżu za turniej Mela Cup 2008.  

Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:

1. Skensy
2. Karczma u Edwarda I
3. Osiedle Gamrat
4. Szkodniki
5. Karczma u Edwarda II
6. Guardi
7. Art - Bud
8. Dream Team
9. Jasiołka Hankówka
10. Osiedle Mickiewicza
11. Kowalowy
12. Dream of Team Jabłonica
13. Flors
14. Osiedle Rafineria
15. Clasthona
16. OKS Sobniów







W prowadzonych klasyfikacjach indywidualnych zwyciężyli:

1. Najlepszy Zawodnik- Łukasz Pytlowany
2. Najlepszy Bramkarz - Piotr Bajak
3. Król Strzelców - Oktawian Flis







W związku z dużym zainteresowaniem rywalizacją piłkarską w hali zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych turniejach halowej piłki nożnej, które zamierzamy zorganizować w lutym br. O szczegółach organizacyjnych poinformujemy na forum jasielskich portali internetowych oraz na afiszach.


Roman Stygar
Reklama

Komentarze: 29

Dodaj komentarz Widok:
0
@ miko
dnia 11.01.2009, 12:52 · Zgłoś
fajnie,ze chłopakom się chce ruszac,organizować i rywalizwac...
Odpowiedz
0
@ Ponti
dnia 09.01.2009, 12:30 · Zgłoś
Wygraly Skensy bo mieli dobry skald i dobry dzien Karczma tez zagrala ladnie ale wygrac mogl tylko jeden..Szacunek dla pozaostalych zespolow
Odpowiedz
0
@ abc
dnia 09.01.2009, 10:30 · Zgłoś
0
@ gelo
dnia 09.01.2009, 06:49 · Zgłoś
no to z tego co policzylem to wygrali "jedna" bramka, hmm powinni zrobic prawdziwy final i o pierwszym miejscu powinien rozstrzygnac mecz miedzy zainteresowanymi a nie jakas tam jedna bramka, ale oczywiscie gratulacje dla skensow i reszty druzyn
Odpowiedz
0
@ Bawoł - skenszkodnik
dnia 09.01.2009, 01:26 · Zgłoś
ważne że cyry były :) ;) piona SkenSy Szkodniksy Karczma Gamrat :) do nastepnego :);)
Odpowiedz
0
@ G
dnia 08.01.2009, 17:51 · Zgłoś
bo skensy miały lepszy bilans bramkowy :] pierwszy turniej wygrany dla was no no gratulacje następny będzie dla Gamratu :D:D
Odpowiedz
0
@ szkodnik
dnia 08.01.2009, 17:22 · Zgłoś
bo liczy sie bezposredni bilans chopczyku :)Szkodniki zremisowali z Karczma a Skensy z nimi wygrali wiec o to lotto :D
Odpowiedz
0
@ gelo
dnia 08.01.2009, 15:18 · Zgłoś
ale dlaczego wygraly skensy jak mialy tyle samo punktow co karczma I -po 5pkt. dlaczego nie bylo jakis karnych albo dodatkowego meczu?
Odpowiedz
0
@ SkenS Reprezentant
dnia 08.01.2009, 14:38 · Zgłoś
nie wazne jaka pilka moze byc silowa techniczna i obojetnie jaka wazne ze sie wygrywa bo nikt mi nie napisze ze zagral w tym turnieju tylko i wylacznie dla przyjemnosci bo to by nie bylo sensu !!! My gralismy zeby wygrac i sie udalo. tyle ode mnie
Odpowiedz
0
@ SkenS Reprezentant
dnia 08.01.2009, 14:36 · Zgłoś
Silne jednostki przezyja!!!
Odpowiedz
0
@ SkenS Reprezentant
dnia 08.01.2009, 14:35 · Zgłoś
to tylko sila sie wygrywa?no tak prawda silniejszy i lepszy wygrywa a wiec masz racje:D:)pozdro
Odpowiedz
0
@ xxxl
dnia 08.01.2009, 14:11 · Zgłoś
nie bylo ich z innych powodow.
Odpowiedz
0
@ bart19
dnia 08.01.2009, 13:57 · Zgłoś
a czy ktos bedzie za miesiac pamietal że Skensy grały silowa piłke a Karczma ładna piłke?? Kazdy tylko bedzie pamietal ze Skensy wygraly turniej
Odpowiedz
0
@ typer
dnia 08.01.2009, 10:55 · Zgłoś
brawo za silowa pilke dla skensow ole
Odpowiedz
0
@ szad
dnia 08.01.2009, 09:18 · Zgłoś
słyszałem że Tomek Dziedzicki i Łukasz Kalityński mają jakieś oferty z drużyn ekstraklasy w futsalu!!!i dlatego nie było ich na tym turnieju!ile w tym prawdy nie wiem ale było by fajnie gdyby ktoś z Jasła wybił się w halówce
Odpowiedz
0
@ chlop z mazur
dnia 08.01.2009, 07:24 · Zgłoś
a ja sie pytam gdzie sa zdjecia Skensow, Karczmy, Gamratu czy Szkodnikow, czolowych druzyn tego turnieju;)
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 08.01.2009, 06:47 · Zgłoś
no ale nie są:)...jakby były to by te same [...] non-stop się pojawiały:):)wiec mod dał kogoś innego...żeby nie było nudno:)
Odpowiedz
0
@ koooooolo
dnia 07.01.2009, 21:36 · Zgłoś
Ooo Fajnie ze bedzie nastepny turniej... moze tym razem zdarze zglosic druzyne zanim zabraknie miejsc...
Odpowiedz
0
@ fc kibic LZS
dnia 07.01.2009, 21:26 · Zgłoś
dla mnie jest normalne ze zdjecia sa druzyn ktore wygraly ten turniej. Tak powinno byc sa najlepsi zawodnicy wiec i druzyny sa.
Odpowiedz
0
@ Gogosik
dnia 07.01.2009, 20:57 · Zgłoś
super turniej, dobry poziom tylko szczescia w grupie smierci brakło bo pozniej to tylko smianie a nie gra :)) Os. Mickiewicza oleee
Odpowiedz
0
@ Ponti
dnia 07.01.2009, 20:19 · Zgłoś
Swietny turniej Znowu wysoko Karczma 2 hehehe idziemy sladami starszych kolegow..... brawo dla wszystkich uczestników
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 07.01.2009, 20:18 · Zgłoś
a kto ci powiedział ze to są zwycięscy??:)
Odpowiedz
0
@ mocuk
dnia 07.01.2009, 20:14 · Zgłoś
FLORS górą !!! :D
Odpowiedz
0
@ Uważaj na oczy.
dnia 07.01.2009, 19:25 · Zgłoś
Brawo Piki, jestem z Ciebie dumny!

Yszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz! :| :o
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 07.01.2009, 18:55 · Zgłoś
ole!:)
Odpowiedz
0
@ fc kibic LZS
dnia 07.01.2009, 17:56 · Zgłoś
eeeee to jakies cienkie druzyny :D tzn patrzac na te zdjecia to takie sobie chlopki smiszne:D i oni wygrali hahahahaha!!!!
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 07.01.2009, 17:50 · Zgłoś
Pytel cos taki napuszony :D
Odpowiedz
0
@ wili
dnia 07.01.2009, 17:36 · Zgłoś
klasyfikacje punktów bys cie dali i zdjecia podpisali jaka drużyna kim jest :|
Odpowiedz
0
@ W
dnia 07.01.2009, 17:09 · Zgłoś
olee ;D B)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.