Halowy Turniej Piłki Nożnej OLDBOYS CUP 2009 za nami!
1
W sobotę 21lutego w hali jasielskiego MOSiR-u rozegrano Halowy Turniej Piłki Nożnej OLDBOYS CUP 2009 o puchar Dyrektora MOSiR Jasło Tadeusza Baniaka.





W turnieju wzięło udział pięć drużyn, których zawodnicy musieli mieć ukończone 35 lat. Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia sie następująco:





W turnieju wzięło udział pięć drużyn, których zawodnicy musieli mieć ukończone 35 lat. Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia sie następująco:
1. Bank Spółdzielczy Biecz
2. Towarzystwo Sportowe Sokół Jasło
3. Biało- Czerwoni
4. GAMRAT Jasło
5. Activ Live


2. Towarzystwo Sportowe Sokół Jasło
3. Biało- Czerwoni
4. GAMRAT Jasło
5. Activ Live



Najlepszym bramkarzem turnieju został Janusz Stec zawodnik BS Biecz. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Andrzej Walczyk zawodnik SOKOŁA Jasło, a królem strzelców został Ryszard Zając z Biało Czerwonych.
Roman Stygar
