Halowy Turniej w mini tenisa "Na powitanie wiosny"
4
Halowy Turniej w mini tenisa "Na powitanie wiosny" odbył się 14.03.2009r. w hali MOSiR. Organizatorami turnieju były Uczniowski Klub Sportowy oraz MOSiR Jasło. W tym pionierskim turnieju zagrało 34 zawodników.



Dla większości był to debiut w tego typu zawodach. W poszczególnych grupach wiekowych zwyciężyli:




Szczególne podziękowania kieruje młodzież na ręce dyrektora MOSiR-u Tadeusza Baniaka za udostępnienie hali. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe, upominki oraz pamiątkowe dyplomy. UKS Jasło dziękuje zawodnikom w/w klubu za pomoc w przygotowaniu imprezy i sędziowaniu.
Artur Różycki
Dla większości był to debiut w tego typu zawodach. W poszczególnych grupach wiekowych zwyciężyli:
2000 I MŁODSI DZIEWCZĘTA:
1.Ania Gogosz
2.Basia Pierz
3.Gosia Bugała
2000 I MŁODSI CHŁOPCY
1.Michał Więcek
2.Radek Chudy
3.Kacper Dobosz
1996-1999 DZIEWCZĘTA
1.Ola Pierz
2.Kasia Mastej
3.Kasia Krzyżak
1996-1999 CHŁOPCY
1.Marcin Maciechowski
2.Ernest Czech
3.Paweł Krzyżak
1995 I STARSI CHŁOPCY
1.Sebastian Michalski
2.Bartek Giefert
3.Krzysztof Potrawski

1.Ania Gogosz
2.Basia Pierz
3.Gosia Bugała
2000 I MŁODSI CHŁOPCY
1.Michał Więcek
2.Radek Chudy
3.Kacper Dobosz
1996-1999 DZIEWCZĘTA
1.Ola Pierz
2.Kasia Mastej
3.Kasia Krzyżak
1996-1999 CHŁOPCY
1.Marcin Maciechowski
2.Ernest Czech
3.Paweł Krzyżak
1995 I STARSI CHŁOPCY
1.Sebastian Michalski
2.Bartek Giefert
3.Krzysztof Potrawski
Szczególne podziękowania kieruje młodzież na ręce dyrektora MOSiR-u Tadeusza Baniaka za udostępnienie hali. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe, upominki oraz pamiątkowe dyplomy. UKS Jasło dziękuje zawodnikom w/w klubu za pomoc w przygotowaniu imprezy i sędziowaniu.
Artur Różycki
