Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Historyczny medal dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kołaczycach

2
W dniu 17.12.2009r. w hali sportowej MOSiR w Nowej Sarzynie odbył się  Finał Wojewódzkiej Licealiady w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Do turnieju zakwalifikowało się po 12 zespołów dziewcząt i chłopców z całego województwa podkarpackiego.


Dziewczęta:                                       Chłopcy:
1. ZSP Nr 2 Stalowa Wola             1. ZSO Stalowa Wola
2. ZS Ulanów                                 2. ZS Ulanów    
3. ZSE Dębica                                3. ZS Nr.2 Dębica
4. TLO Dębica                                4. LO Jodłowa            
5. TLO Krosno                                5. ZSP Nr.5 Krosno     
6. ZSP Kołaczyce                            6. ZSP Nr.3 Krosno
7. TLO Sanok                                 7. ZS Nr. 2 Sanok     
8. ZS Nr. 1 Sanok                           8. ZSB Brzozów   
9. ZS. Lic. Leżajsk                          9. V LO Rzeszów
10. II LO Rzeszów                         10. ZS Gosp. Rzeszów
11. I LO Jarosław                          11. ZSEiO Przemyśl           
12. ZSZ i O Przeworsk                  12. II LO Przemyśl
                                                                      
Zawody były rozgrywane „ systemem rosyjskim ” (do dwóch przegranych). W wyniku losowania  nasz zespół w składzie: Edyta Talaga „1c” i Sylwia Jamrozik  „1c” pod opieką  pani Anny Filipek  „ trafił „ w pierwszej rundzie na I LO w Dębica wygrywając   3:0, w drugiej rundzie zmierzył się  z  ZS Leżajsk  ulegając  0:3. Kolejne mecze to seria zwycięstw : ZSZiO Przeworsk  3:1, ZSE Dębica  3:1 i mecz o III miejsce z II LO Rzeszów zakończył się  zwycięstwem naszej szkoły wynikiem 3:2.  
        
Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Rywalizacja była bardzo zacięta, tym bardziej cieszy sukces naszej szkoły. Jest to pierwszy brązowy medal dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kołaczycach  w zawodach tej rangi.

Wyniki końcowe w kategorii dziewcząt:
I miejsce:         I LO Krosno
II miejsce:        ZS Lic. Leżajsk
III miejsce:       ZS Ponadgimnazjalnych  w Kołaczycach


Dariusz Władyka

Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
0
@ !!!!!
dnia 30.01.2010, 13:43 · Zgłoś
GRATULACJE DZIEWCZYNY!!!!!!!!
:)))))
Odpowiedz
0
@ ??
dnia 02.01.2010, 11:17 · Zgłoś
a wśród chłopców jaka szkoła zwyciężyła?
W zeszłym roku 2lo Jasło też miało medal w województwie
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.