Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

I Bieszczadzki Festiwal Rockowy Zagórz 2006

8
Już 8 lipca w Zagórzu niezwykła rockowa impreza - I Bieszczadzki Festiwal Rockowy Zagórz 2006. Blisko 10 godzin muzyki na żywo, kilkunastu wykonawców, konkurs dla młodych zespołów. Wstęp na imprezę jest bezpłatny ! Oficjalny patronat medialny nad tą imprezą sprawuje nasz portal.

Zapraszamy wszystkich Fanów Muzyki Rockowej i dobrej zabawy na :

I Bieszczadzki Festiwal Rockowy Zagórz 2006
8 Lipiec (u podnóza Skoczni Zakucie)
godz 15:00 - 01:00. WSTĘP WOLNY !!!


KONKURS I PREZĘTACJA MŁODYCH KAPEL

Mort (Sanok)
Pozor ,Pozor (Sanok)
Vault13 (Sanok)
Pryzmat (Sanok)

Jurorami będą członkowie z każdego zespołu wystepującego - nagroda w wysokości 200 zł. Przyznana również będzie nagroda publiczności.

ZAGRAJĄ

Polski Cukier
www.polskicukier.prv.pl
Awariant Nato http://www.awariatnato.of.pl/
OSC
www.osc.yoyo.pl

Zemsta Chone-kera
www.zemstachone-kera.pl

Smashig Gum
www.smashinggum.band.pl

Still Life
www.still.life.prv.pl

NO Właśnie
www.nowlasnie.pl

Faza Stefana
www.fazastefana.art.pl

Malchus
www.malchus.end.pl

Separated
www.separated.prv.pl

MUERTE
www.muerte.friko.pl
NAHODNI ZNAMI

(Słowacja)
http://www.nahodniznami.sk
GODO

(Ukraina)
http://www.godo.co.nr/
CARRION

(Radom) www.carrion.pl

Koncert ma na celu nawiazac współprace miedzy regionami: Polska, Słowacja, Ukraina. W wymianie koncertowej i pomocy promocyjnej młodym kapelom.

WSTĘP WOLNY !!!
10 godzin muzyki !!!

PO KONCERCIE BEDZIE PODSTAWIONY AUTOBUS POWROTNY DO SANOKA O GODZINIE 2:00

*Organizator zastrzega sobie zmiany w programie

ORGANIZATORZY:
BIESZCZADZKA SCENA NIEZALEŻNA

MIEJSKO-GMINNY OSRODEK KULTURY I SPORTU W ZAGÓRZU

SPONSORZY:
INTERQ, NAFTA-GAZ, EUREKA, KAR-POL, sklep muzyczny "VIOLIN", browar "WARKA".

PATRONI MEDIALNI:
RADIO BIESZCZADY (NOC NIEZALEŻNYCH), ESANOK.PL, TYGODNIK SANOCKI, TV SANOK, NOWINY INTERIA.PL, GAZETA WYBORCZA, RADIO BIS, METAL.PL, ROCKMETAL.PL, RADIO BEZ KITU, PORAL SANOCKI, INDEPENDENT.PL, NASZE JASŁO, P24.PL, BAND.PL, SCENA.BIZ, USA.SCENA.BIZ, RADIO ULICZNIK, FALLEN TARNOW, NOWOSADECKA SCENA NIEZALEŻNA, ROSINSKI.WAW.PL, OTD KROSNO,UPADLE-MIASTO.TK, HARD CORE PODKARPACIE CREW.

Napisany dnia: 28.06.2006, 05:27
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ natalijka
dnia 28.06.2006, 09:33
Ocena
komentarza:
0
brzmi ciekawie...
@ Mentos
dnia 28.06.2006, 09:56
Ocena
komentarza:
0
ciekawie..no to baaa;]
chyba sie wybierzemy ekipką?
jak dobrze pujdzie...:lol:
@ anka
dnia 28.06.2006, 10:02
Ocena
komentarza:
0
natalijka ->
to tak nawet wypada w tym czasie co Bieszczady są planowane... tylko jak mi "Kryśka" na 'opiekuna kolonijnego' nie zmięknie to czorno to widzę! ;)
@ natalijka
dnia 28.06.2006, 10:13
Ocena
komentarza:
0
ja nie wiem kiedy jadę do "madziarów"... to się jeszcze zobaczy co i jak ;)
@ Karus
dnia 29.06.2006, 23:35
Ocena
komentarza:
0
Tee..a kto mi plakaty pomoze rozwieszac :smilewinkgrin: ?
@ anka
dnia 30.06.2006, 11:12
Ocena
komentarza:
0
Oprócz I Bieszczadzkiego Festiwalu Rockowego w Zagórzu, odbędzie się w dniach 7-9 lipca w Lesku Zlot Motocyklowy, połączony z festiwalem "Country w Bieszczadach". Nie wiem co to, nie wiem kto to... ale może akurat ktoś miałby ochotę? ;)

Karus ->
A proszę Cię bardzo, ja jestem gotowa do pomocy... ;)
@ Miś
dnia 07.07.2006, 23:02
Ocena
komentarza:
0
no to do zobaczenia mam nadzieje na festiwalu ;)
@ Kapucynka
dnia 24.12.2007, 14:05
Ocena
komentarza:
0
Jasne, nie ma to jak swojski bieszczadzki festiwal country :D
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Mali studenci Juniwersytetu zainaugurowali nowy rok akademicki

   

  Jasielski Uniwersytet Dziecięcy od ponad dekady dostarcza najmłodszym jaślanom solidnej dawki wiedzy naukowej, podanej rzecz jasna w przystępnej dla nich formie. W sobotę (30 września) w szeregi żaków wstąpiło kolejnych 75 młodych pasjonatów nauk ścisłych i przyrodniczych. 

 • „Hubal” wraca na tory. Pociąg Kolei Małopolskich znów wozić będzie studentów krakowskich uczelni wyższych

   

  Studenci krakowskich uczelni znów będą mogli wygodnie i tanio podróżować pociągiem z Jasła do stolicy województwa małopolskiego. Wszystko za sprawą weekendowego połączenia kolejowego Kraków Główny – Jasło – Kraków Główny, które ponownie znalazło się w rozkładzie jazdy pociągów. „Hubal” wznowi kursowanie już w najbliższą niedzielę (1 października br.).

 • Mieszkańcy Osobnicy mają nowy most łączący dwie drogi powiatowe

  W piątek w Osobnicy uroczyście oddano do użytku nowy most łączący dwie drogi powiatowe relacji Trzcinica-Osobnica-Cieklin oraz Osobnica-Pagórek wraz z drogami dojazdowymi. Inwestycja trwała rok i zakończyła się w sierpniu br. Łączny koszt inwestycji wyniósł blisko 9,5 mln zł.<FOTORELACJA>

 • Górskie Pogotowie Ratunkowe na Słowacji nie przestaje szukać jaślanina

  Minęła szósta doba od momentu, kiedy podjęte zostały działania poszukiwawczo-ratunkowe w związku z zaginięciem jaślanina w Tatrach na Słowacji. - Do tej pory członkowie Górskiego Pogotowia Ratunkowego wyczerpali cały zestaw standardowych kroków, jakie podejmuje się podczas podobnych akcji poszukiwawczych – wyjaśnia Igor Žiak, zastępca dyrektora HZS. - Dopóki osoba nie zostanie zidentyfikowana lub odnaleziona, nie przestaniemy jej szukać – dodaje.

 • Sadzonki za makulaturę. Ekologicznie na jasielskim rynku

  Dzisiaj na jasielskim rynku pracownicy Urzędu Miasta w Jaśle rozdawali 600 sadzonek roślin owocowych w zamian za makulaturę. Akcji proekologicznej sprzyjały inne przedsięwzięcia m.in. punkt wymiany roślin doniczkowych, a także wymiana książek. - Wybraliśmy krzewy porzeczki czerwonej i agrest czerwony. W zamian oddaliśmy 7 kg makulatury. Taka akcja powinna być powtarzana każdego roku – uważa zadowolona Maria Gubała.<FOTORELACJA>

 • Drzwi "Barański" - wysoka jakość i nowoczesny design

   

  Drzwi wejściowe są swoistego rodzaju wizytówką każdego domu i mieszkania. Nic więc dziwnego, że na etapie budowy, czy też planowania remontu, coraz więcej uwagi poświęca się właśnie temu elementowi wyposażenia. Wbrew pozorom wybór drzwi, które są gwarancją jakości i nowoczesnego designu, wcale nie musi być trudny. Wystarczy sięgnąć po produkty firmy "Barański", które dostępne są w ofercie sklepu DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle.  

 • Czarni Jasło pozyskali nowego sponsora. Do klubu popłyną pieniądze z PZU

   

  Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna dołączył do grona sponsorów klubu JKS Czarni 1910 Jasło. Nie ujawniono kwoty, jaka zasili klubową kasę. Włodarze Czarnych Jasło zapewniają jednak, że środki, o których mowa, stanowić będą solidny zastrzyk gotówki. Pieniądze wydane zostaną na realizację celów statutowych, jakie realizuje klub.

 • 21-letni strażak z Osobnicy walczy z mięsakiem Ewinga

  Wszystko zaczęło się w kwietniu br. od bólu brzucha. Mateusz Synowiecki z Osobnicy po wielu wizytach i badaniach u specjalistów dowiedział się, że wystąpił u niego nowotwór złośliwy, pozaszkieletowy mięsak Ewinga. Młody mężczyzna rozpoczął już leczenie w specjalistycznej klinice w Warszawie. Chemioterapia ma trwać blisko rok. O pomoc Mateuszowi  prosi jego strażacka rodzina...

 • "Proszę tylko o wielką modlitwę za ojczyznę" – wyjaśnia posłanka Maria Kurowska

  W sieci zawrzało po tym, jak posłanka Maria Kurowska w imieniu posłów z Suwerennej Polski oraz kandydatów na posłów przesłała do proboszczów pismo z prośbą o modlitwę za ojczyznę. Internauci są oburzeni i uważają, że jest to agitacja polityczna poprzez angażowanie w to duchowieństwa. - Widząc jaki jest walec propagandy lewackiej zwyczajnie w trosce o to, aby zwyciężyli ci, którzy będą prowadzić Polskę w dobrym kierunku poprosiłam o modlitwę, a jej nigdy za dużo ani ludziom prywatnym ani państwu polskiemu – mówi posłanka Maria Kurowska.

 • Czas na zmiany – jak znaleźć wymarzoną pracę?

   

  Nie tylko osoby, które dopiero wkraczają na rynek pracy, szukają wymarzonego dla siebie stanowiska. Często mając już pierwsze doświadczenia, a nawet wieloletnią praktykę w zawodzie czujemy, że nie spełniamy się na danym stanowisku i nasza praca nie przynosi nam satysfakcji. Wówczas warto podjąć kroki, dzięki którym uda nam się dokonać zmian w tym aspekcie naszego życia. Jak jednak znaleźć wymarzoną pracę? Podpowiadamy.

 • Wmurowano kamień węgielny pod rozpoczętą budowę nowego pawilonu penitencjarnego w Zakładzie Karnym w Jaśle

  Trwa rozbudowa Zakładu Karnego w Jaśle. Inwestycja opiewa na ponad 40 mln zł i jest realizowana z "Programu modernizacji Służby Więziennej na lata 2022-2025". - Jest to inwestycja w postaci nowego pawilonu mieszkalnego oraz rozbudowy dotychczas istniejącej infrastruktury m.in. budynku wielofunkcyjnego, w którym pełnią służbę funkcjonariusze naszej formacji – mówi ppłk Jacek Paśko, dyrektor Zakładu Karnego w Jaśle.

 • Samorządy dostrzegają pilną potrzebę poszerzenia drogi powiatowej w Kołaczycach w kierunku Brzysk

  W poniedziałek popołudniu w Kołaczycach odbył się briefing prasowy na temat przygotowań do rozpoczęcia realizacji inwestycji polegającej na poszerzeniu drogi powiatowej relacji Kołaczyce - Brzyska na odcinku od skrzyżowania z dk73 w stronę mostu na rzece Wisłoce. Potrzebę realizacji tego przedsięwzięcia zauważają samorządy zarówno powiatowy, jak również gminny, bowiem jest to związane z rozbudową drogi krajowej i koniecznością zorganizowania alternatywnych objazdów.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657