Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

I Festiwal Koszykówki w Gim nr 1

12
FESTIWAL  KOSZYKÓWKI

(rekreacyjne turnieje dla dzieci, młodzieży i dorosłych)

 
Gimnazjum nr 1, UKS Lider oraz Towarzystwo Sportowe Sokół organizują czterodniowy I Festiwal Koszykówki. Turniej adresowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Rozgrywki odbędą się w dniach 3-6 kwietnia br. na hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle.


Zgłoszenia i wpisowe przyjmowane są najpóźniej trzy dni przed każdym z turniejów. Udział w zawodach jest nieodpłatny. Jedynie w turnieju C drużyny muszą wpłacić  60 złotych wpisowego. Do pobrania:


Harmonogram Festiwalu:

3 IV 2009 (piątek) godz.9.30

Turniej A: zawody dziewcząt ze szkół podstawowych,
Turniej B: zawody chłopców ze szkół podstawowych,

4 – 5 IV 2009 (sob./niedz.) godz. 9.00

Turniej C: otwarte zawody dla wszystkich,
- konkurs rzutów za trzy punkty, 

6 IV 2009 (poniedziałek) godz. 9.00
Turniej D: zawody dziewcząt z gimnazjów i szkół średnich,
Turniej E: zawody chłopców ze szkół gimnazjalnych.
 
Najlepsze zespoły otrzymają puchary i dyplomy. Sponsorem głównym festiwalu jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ZAMEX.

Zapisy do udziału przyjmuje Kazimierz Bobula -  telefon (013) 446 36 74.

 

Jenny

Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
0
@ patrio
dnia 25.03.2009, 23:28 · Zgłoś
ja wystartuje w trojkach jak poszerza obrecz B)
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 25.03.2009, 18:29 · Zgłoś
Żmigród wygrał policyjne zawody i teraz tez się rozprawi z jasłem
Odpowiedz
0
@ Ejdzej
dnia 24.03.2009, 22:11 · Zgłoś
Chłopaki a Wild shot:P:P :) i jeszcze trójeczki można powalczyć:P:)
Odpowiedz
0
@ kk
dnia 24.03.2009, 13:37 · Zgłoś
TDW rządzi MIETEK GRA Z TDW!!:)
Odpowiedz
0
@ m
dnia 22.03.2009, 22:57 · Zgłoś
Haha, Mietka nie bedzie na szczęscie :D TDW na mistrza :)
Odpowiedz
0
@ patrio
dnia 22.03.2009, 13:21 · Zgłoś
no jesli wroci pewien zawodnik z angli to zniszcza te zawody
Odpowiedz
0
@ KG
dnia 21.03.2009, 10:37 · Zgłoś
Nowy Żmigród wygra te zawody
Odpowiedz
0
@ patrio
dnia 20.03.2009, 20:48 · Zgłoś
TDW 2 miejsce rok temu . No dunkerow nie ma chyba ze na koszach nizszyc h to mogloby fajnie wygladacB)
Odpowiedz
0
@ ??
dnia 19.03.2009, 19:22 · Zgłoś
Kto to TDW?
Odpowiedz
0
@ patrio
dnia 19.03.2009, 08:54 · Zgłoś
z konkursu wsadów pewnie i tak nic by nie wyszlo bo jakos rok temu nie widzialem zadnych dunkerow heh :o
Odpowiedz
0
@ m
dnia 18.03.2009, 21:49 · Zgłoś
Z konkursu wsadów zrezygnowano, konkurs trójek podcas turnieju otwartego.
TDW w tym roku detronizuje starszyznę ;]
Odpowiedz
0
@ Ejejej...
dnia 18.03.2009, 17:21 · Zgłoś
A gdzie konkurs wsadów i rzutów za 3 pkt?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.