I Festiwal Koszykówki w Gim nr 1
12
FESTIWAL KOSZYKÓWKI
(rekreacyjne turnieje dla dzieci, młodzieży i dorosłych)
(rekreacyjne turnieje dla dzieci, młodzieży i dorosłych)
Gimnazjum nr 1, UKS Lider oraz Towarzystwo Sportowe Sokół organizują czterodniowy I Festiwal Koszykówki. Turniej adresowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Rozgrywki odbędą się w dniach 3-6 kwietnia br. na hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle.
Zgłoszenia i wpisowe przyjmowane są najpóźniej trzy dni przed każdym z turniejów. Udział w zawodach jest nieodpłatny. Jedynie w turnieju C drużyny muszą wpłacić 60 złotych wpisowego. Do pobrania:
Harmonogram Festiwalu:
3 IV 2009 (piątek) godz.9.30
Turniej A: zawody dziewcząt ze szkół podstawowych,
Turniej B: zawody chłopców ze szkół podstawowych,
4 – 5 IV 2009 (sob./niedz.) godz. 9.00
Turniej C: otwarte zawody dla wszystkich,
- konkurs rzutów za trzy punkty,
6 IV 2009 (poniedziałek) godz. 9.00
Turniej D: zawody dziewcząt z gimnazjów i szkół średnich,
Turniej E: zawody chłopców ze szkół gimnazjalnych.
Najlepsze zespoły otrzymają puchary i dyplomy. Sponsorem głównym festiwalu jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ZAMEX.
Zapisy do udziału przyjmuje Kazimierz Bobula - telefon (013) 446 36 74.
Jenny
