I Jasielska Edycja Ligi Orlika
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w I Jasielskiej Edycji Ligi Orlika, która rozpocznie się już 21 czerwca 2013r. Zapisów dokonuje Mateusz Lechwar telefonicznie pod nr. 723 204 587 oraz mailowo pod adresem: mmlechwar@o2.pl do 15 maja 2013r. Mecze będą odbywały się w każdy piątek w okresie wakacyjnym w godzinach 18:30-22 na boisku sportowym ‘’Orlik” przy ul. Śniadeckich w Jaśle. Liga będzie rozgrywana systemem ‘’każdy z każdym”, drużyna maksymalnie może liczyć 15 zawodników, więcej informacji udzieli organizator. Uwaga liczba drużyn ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Sponsorzy:
Firma Budowlana Mur-Bet
Alicja Zając senator RP
Bogdan Rzońca poseł RP
Tomasz Poręba poseł do Parlamentu Europejskiego
Henryk Rak v-ce Przewodniczący Rady Miejskiej w Jaśle
Organizator.
