Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

I Jasielska Edycja Ligi Orlika

17

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w I Jasielskiej Edycji Ligi Orlika, która rozpocznie się już 21 czerwca 2013r. Zapisów dokonuje Mateusz Lechwar telefonicznie pod nr. 723 204 587 oraz mailowo pod adresem: mmlechwar@o2.pl do 15 maja 2013r. Mecze będą odbywały się w każdy piątek w okresie wakacyjnym w godzinach 18:30-22 na boisku  sportowym ‘’Orlik” przy ul. Śniadeckich w Jaśle. Liga będzie rozgrywana systemem ‘’każdy z każdym”, drużyna maksymalnie może liczyć 15 zawodników, więcej informacji udzieli organizator. Uwaga liczba drużyn ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 
Sponsorzy:
Firma Budowlana Mur-Bet
Alicja Zając senator RP
Bogdan Rzońca poseł RP
Tomasz Poręba poseł do Parlamentu Europejskiego
Henryk Rak v-ce Przewodniczący Rady Miejskiej w Jaśle

Organizator.

Reklama

Komentarze: 17

Dodaj komentarz Widok:
0
@ gracz.
dnia 22.05.2013, 19:01 · Zgłoś
jeżeli przy ulicy szkolnej są trybuny to nie rozumie kto podjął decyzje aby grac na śniadeckich wiedząc jak potężne było zainteresowanie ligą futsalową, bez mózgi!!!
Odpowiedz
3
@ Sneijder
dnia 06.05.2013, 20:04 · Zgłoś
Dobry pomysł. Zgłoszenia podobno do 15 maja a już miejsc nie ma, bez sensu. Fajnie by było jakby w kilka dni zrobić eliminacje.
Odpowiedz
1
@ zainteresowany
dnia 06.05.2013, 19:15 · Zgłoś
A może by tak zorganizować turniej eliminacyjny i do ligi niech awansują najlepsze drużyny a nie te ,które się szybko zgłosiły.To będzie najsprawiedliwsze-niech grają najlepsi.
Odpowiedz
0
@ ten typ to zna typa o od typa
dnia 05.05.2013, 11:46 · Zgłoś
nie no troche lipnie bo w jaśle jest duzo młodych i prawie kazdy chcialby zagrac. Ja sam jestem troche zly, ze wszystkie miejsca zajete no ale coz. Next time...
Odpowiedz
-3
@ [...]
dnia 05.05.2013, 08:51 · Zgłoś
ani policja ani strażacy nie grają , poprostu byliśmy szybsi :)
Odpowiedz
2
@ gosc
dnia 04.05.2013, 20:50 · Zgłoś
zrobcie tą lige na 2 orilkach w postaci 2 grup . Na koniec poszczególne druzyny z kazdej grupy będą grały np o 1,2,3 .. miesjce
Odpowiedz
-8
@ anty
dnia 04.05.2013, 00:48 · Zgłoś
pewnie drużyna POlicjatów i strażoków wystawiła po 2 squady więc dla dzieciaków nie ma miejsca...sry...władza ma pierszeństwo
Odpowiedz
-1
@ xxx
dnia 03.05.2013, 20:28 · Zgłoś
Jaki był limit?
Odpowiedz
2
@ GRACZ
dnia 03.05.2013, 18:24 · Zgłoś
tak my chcieliśmy zgłosić to lipa..
Odpowiedz
2
@ ...
dnia 03.05.2013, 17:08 · Zgłoś
Serio już nie ma miejsc ???
Odpowiedz
6
@ ja
dnia 03.05.2013, 14:43 · Zgłoś
Przyjąć drugie tyle drużyn i grać na dwóch Orlikach.
Odpowiedz
5
@ GRACZ
dnia 03.05.2013, 14:48 · Zgłoś
jak tak zrobią masz u mnie browca :D
Odpowiedz
2
@ ...
dnia 03.05.2013, 17:27 · Zgłoś
Zgadzam się . W jeden dzień drużyn nie ma. Masakra.
Odpowiedz
-1
@ GRACZ
dnia 03.05.2013, 14:04 · Zgłoś
Fajnie że dziś już miejsca nie ma -,-
Odpowiedz
-1
@ ANTIDOTUM
dnia 03.05.2013, 13:42 · Zgłoś
A ile wpisowe?
Odpowiedz
5
@ [...]
dnia 02.05.2013, 14:15 · Zgłoś
napiszcie wiecej info jaki wiek inne rzeczy..:))
Odpowiedz
9
@ sem
dnia 02.05.2013, 14:04 · Zgłoś
Wreszcue coś dla młodzieży w wakacje będzie co robić
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.