Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

I kolejka Jasielskiej Ligi Orlika 2013 za nami

18

21.06.2013r. na boisku Orlik 2012 przy ul. Śniadeckich odbyła się I kolejka Jasielskiej Ligi Orlika. W pięciu spotkaniach padło 27 bramek.

Poniżej prezentujemy rezultaty spotkań:

 

Zwykłe Grajki- AS Monaco 0-5 (0-4) Setlak 2x, Wesołowski 2x, Wiewiórski

Jozkowa Team- Pionki w Grze 3-1 (1-1) Plęs, Kalityński, Bramka samobójcza- Myśliwiec

Skensy Sztos- Ulaszowice 3-2 (0-0) Gorczyca, Cholewiak, Kalityński- Lechwar, Rysz

No Name- Buszujące Szperacze 2-4 (1-2) Lackosz, Młody- Świątkowski, Tusiński 3x

Legenda-  Przecinaki 3-4 (0-2) Paryś, Martowicz 2x- Kulig, Madejczyk, Szopa, Żychowski

 

Tabela po I kolejce Jasielskiej Ligi.

1

As Monaco

3pkt

5-0

2

Buszujące Szperacze

3pkt

4-2

3

Jozkowa Team

3pkt

3-1

4

Przecinaki

3pkt

4-3

5

Skensy Sztos

3pkt

3-2

6

Legenda

0pkt

3-4

7

Ulaszowice

0pkt

2-3

8

No Name

0pkt

2-4

 9

Pionki w Grze

0pkt

1-3

10

Zwykłe Grajki

0pkt

0-5

 

Klasyfikacja Strzelców po I kolejce:

  1. Tusiński Dawid- 3 bramki
  2. Wesołowski Piotr – 2 bramki
  3. Setlak Paweł- 2 bramki
  4. Martowicz Szymon- 2 bramki
  5. Rysz Adam- 1 bramka
  6. Lechwar Mateusz- 1 bramka
  7. Plęs Przemysław- 1 bramka
  8. Kalityński Dominik- 1 bramka
  9. Wiewiórski Damian- 1 bramka
  10. Kalityńśki Łukasz- 1 bramka
  11. Gorczyca Arkadiusz- 1 bramka
  12. Cholewiak Mateusz- 1 bramka
  13. Myśliwiec Rafał- 1 bramka
  14. Świątkowski Filip- 1 bramka
  15. Lackosz Adrian- 1 bramka
  16. Młody- 1 bramka
  17. Kulig Damian- 1 bramka
  18. Szopa Bartosz- 1 bramka
  19. Żychowski Wiktor- 1 bramka
  20. Madejczyk Mateusz- 1 bramka
  21. Paryś Tomasz- 1 bramka

Terminarz na II kolejkę ( 28.06.2013 r.)

18.10 AS Monaco- Pionki w Grze

18.50 Skensy Sztos- Buszujące Szperacze

19.30 Ulaszowice- Legenda

20.10 Zwykłe Grajki- Jozkowa Team

20.50 No Name- Przecinaki

Organizator.

Reklama

Komentarze: 18

Dodaj komentarz Widok:
0
@ a
dnia 30.06.2013, 13:18 · Zgłoś
czarni jaslo
Odpowiedz
3
@ wodzionka
dnia 23.06.2013, 16:37 · Zgłoś
Przecinaki!!!
Odpowiedz
-3
@ Jan
dnia 23.06.2013, 14:04 · Zgłoś
Na trzecim zdjęciu zawodnik gra w korkach 'lankach' łamiąc regulamin korzystania z obiektu.
Odpowiedz
6
@ jocie
dnia 24.06.2013, 13:54 · Zgłoś
Ale temu panu pozwoliła pani senator.
Odpowiedz
-4
@ xyz
dnia 25.06.2013, 12:32 · Zgłoś
Na orliku można grać w lankach, nie można grać tylko w wkrętach proszę Pana :)
Odpowiedz
1
@ Jan
dnia 28.06.2013, 09:38 · Zgłoś
Nie można grać w lankach: http://www.jaslo.pl/Kultura_rozrywka_i_sport/Orlik/Regulamin , pkt. 12. Sztuczna trawa na tym boisku została kompletnie zniszczona właśnie przez lanki.
Odpowiedz
-1
@ ja
dnia 28.06.2013, 15:57 · Zgłoś
(na boisku piłkarskim dopuszcza się obuwie z małymi korkami z tworzywa sztucznego oraz obuwie typu halowego- dotyczy boiska trawiastego).

Lanki są tego typu butami.
Odpowiedz
2
@ ja
dnia 28.06.2013, 17:34 · Zgłoś
I sam sobie odpowiedziałeś że to nie dozwolone. Lanki lanką nie równe. Dopuszczalne są lanki na sztuczną trawę jak to nazwałeś z małymi korkami typu AG bo są poprostu trochę krótsze. A tak jak pisze w regulaminie z wysokimi korkami i metalowymi nie, a raczej więszkość gra w normalnych lankach w jakich grają w okolicznych klubach.

Swoją drogą gra w takich butach na takiej nawierzchni jak na orliku na ogródku gdzie jest dość twardo i w większości to guma to katorga dla stawów i narażanie się na kontuzje, ale co kto lubi.
Odpowiedz
4
@ xyz
dnia 23.06.2013, 12:14 · Zgłoś
Szkoda, spojenia i słupka pionków w meczu z józkowa team :D chłopaki mają pecha :(
Odpowiedz
0
@ Majka Bajka
dnia 23.06.2013, 12:09 · Zgłoś
Dla mnie zawodnik z numerem 16 w józkówce odkrycie roku!!! oby tak dalej powodzenia!
Odpowiedz
7
@ władek
dnia 23.06.2013, 14:42 · Zgłoś
no, koszulka chyba szyta na miarę, huehuehue
Odpowiedz
-3
@ kusy
dnia 24.06.2013, 14:29 · Zgłoś
może i szyta na miarę ale szczęśliwa
Odpowiedz
-2
@ kdr
dnia 24.06.2013, 21:46 · Zgłoś
16 zawsze szczęsliwa ;)
Odpowiedz
3
@ gora
dnia 23.06.2013, 11:40 · Zgłoś
ulaszowice bardzo przęcietni na tle słabych skensów,
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 23.06.2013, 11:29 · Zgłoś
Zdecydowanie najlepszy mecz ulaszowice- skensy. Szkoda Ulaszowic prowadzili 2-1 na kilka min przed koncem, ale maja potencjał.
Moje typy na nastep[na kolejke:
18.10 AS Monaco- Pionki w Grze 1

18.50 Skensy Sztos- Buszujące Szperacze 1

19.30 Ulaszowice- Legenda 1

20.10 Zwykłe Grajki- Jozkowa Team 2

20.50 No Name- Przecinaki 2
Odpowiedz
0
@ michallus
dnia 23.06.2013, 11:26 · Zgłoś
w meczu Józkowa - Pionki w Grze, gola samobójczego strzelił Styś, a bramkę dla Pionków - Myśliwiec.
Odpowiedz
-4
@ gosc
dnia 23.06.2013, 11:19 · Zgłoś
a nie Tusiński Michał?
Odpowiedz
-1
@ :)
dnia 23.06.2013, 10:55 · Zgłoś
tylko zwykłe grajki!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.