Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

I miejsce rocznika 2002 w "Pszczółka CUP V" w Lublinie

26

W dniach 1-2 luty drużyna Szóstki Jasło rocznik 2002 wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju „Pszczółka Cup V” rozgrywanym w Lublinie. Organizatorem turnieju był klub BKS Lublin.  W zawodach wzięło udział 14 drużyn.

Obsada turnieju została podzielona na dwie grupy. Nasz zespół w fazie grupowej wygrał wszystkie mecze i był jedyną drużyną która zgromadziła komplet punktów. Wyniki meczy grupowych:

Szóstka – BKS II Lublin 4-1

Szóstka – Agape Białołęka 2-1

Szóstka – Motor Lublin II 3-1

Szóstka – MKP Pogoń Siedlce 2-0

Szóstka – UKS Niedźwiadek Chełm 4-1

Szóstka – Rakovia Warszawa 3-0

Z dorobkiem 18 punktów wygrywamy grupę. W tej fazie nasz zespół rozegrał świetne mecze, w których od początku do końca kontrolowaliśmy sytuację na boisku.  Jedynie spotkanie z drużyną Agape Białołęka był meczem wyrównanym, w którym musieliśmy „gonić” wynik, ponieważ pierwsi straciliśmy bramkę. Nieustępliwość i zaangażowanie całej drużyny, przełożyła się jednak na końcowy sukces i wygraną w spotkaniu.

Awansujemy do ćwierćfinału, gdzie gramy z drużyną Hetmana Zamość. Mecz z wyraźną przewagą Szóstki. Rozważna gra w obronie i skuteczność w ataku pozwoliła na spokojne kontrolowanie przebiegu spotkania. Hetman oddał jeden strzał na bramkę. Wygrywamy 4-0 i gramy w półfinale !!

Półfinał to pojedynek z grupowym rywalem Motorem Lublin II. Chłopcy źle weszli w ten mecz. Kilka niecelnych podań i błąd w obronie daje prowadzenie drużynie z Lublina. Motor mógł podwyższyć wynik meczu, gdyż po rzucie wolnym piłka odbiła się od obu słupków zanim wpadła w ręce naszego bramkarza. Nasza drużyna pokazała jednak już kilkakrotnie, że potrafi walczyć do końca. Po indywidualnej akcji Arek Baran pięknym strzałem doprowadza do remisu. Od tego momentu nasi chłopcy zaczęli grać swoje. Gra zaczęła się układać jak w poprzednich meczach i po jednej z kolejnych  akcji Szymon Dziadosz strzela bramkę. Jak się później okazało, bramkę zwycięską. W końcówce mieliśmy jeszcze jedna dogodna sytuacje do podwyższenia wyniku jednak nie została ona wykorzystana.

Gramy w finale, gdzie czekała na nas już pierwsza drużyna Motoru Lublin. Finał to kolejny świetny mecz w wykonaniu naszych chłopaków. Początek bardzo wyrównany, Motor miał swoje szanse, jednak nie potrafił pokonać naszego bramkarza. Później już wyraźnie zarysowała się nasza przewaga, czego konsekwencją były 3 strzelone bramki. Nasi chłopcy nie dali szans drużynie Motoru pewnie i zasłużenie wygrywając finał 3:0!!!

Najlepszym bramkarzem turnieju "Pszczółka CUP" został wybrany Łukasz Lepucki. Dodatkowo  trenerzy wybierali najlepszego zawodnika w swoich drużynach. Trener Paweł Kasprzyk wyróżnił Karola Szydło, który otrzymał pamiątkową statuetkę.

Wszyscy nasi zawodnicy otrzymali medale oraz piłki SELECT, a także upominki od sponsora turnieju Fabryki Cukierków „Pszczółka”. Trenerzy wszystkich drużyn również otrzymali pamiątkowe upominki.

Gratulujemy naszym zawodnikom, oraz trenerowi osiągniętego wyniku. Turniej pokazał, że praca na treningach przynosi rezultaty. Dziękujemy również rodzicom, którzy jak zawsze w licznym gronie kibicowali chłopcom. Serdeczne podziękowania kierujemy również do organizatorów turnieju za zaproszenie i miłe  przyjęcie podczas całych zawodów.

Podsumowując: Turniej należy zaliczyć do bardzo udanych. Zwycięstwo cieszy podwójnie, bo nasi chłopcy zagrali bardzo dobre zawodny, akcje jakie przeprowadzali  nagradzane były przez kibiców innych drużyn gromkimi brawami. Słyszeliśmy wiele słów pochwały na temat gry naszej drużyny. Cieszy nas to, że na tle uczestniczących drużyn nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Rakoczy 10, Dziadosz 7, Szydło 7, Baran 2, Jajko 1, Setlik 1.

Skład UKS 6 Jasło: Lepucki Łukasz, Szydło Karol, Dziadosz Szymon, Baran Arkadiusz, Rakoczy Michał, Setlik Maciej, Stasz Bartosz, Jajko Dawid, Bałon Jakub, Skwara Bartosz, Głód Bartłomiej, Kasowicz Wojciech.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1.UKS 6 Jaslo

2.Motor Lublin I

3.Motor Lublin II

4.Pogoń Siedlce

5.Dubler Opole Lubelskie

6.BKS Lublin I

7.Hetman zamość

8.Rakovia Warszawa

9.Niedźwiadek Chełm

10.Sygnał Lublin

11.Widok Lublin

12.AGAPE Białołęka

13.BKS Lublin II

14.Niedźwiadek Chełm II

6 Jasło

 

Reklama

Komentarze: 26

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Paragraf
dnia 14.02.2014, 09:56 · Zgłoś
Czekam hihihi.
Odpowiedz
0
@ Rawello
dnia 14.02.2014, 08:48 · Zgłoś
Komitet Oszalałych Tatusiów



Niekiedy niezwykle zaangażowani rodzice tworzą wręcz grupy nacisku na trenerów czy instruktorów, żądając od nich (często skutecznie) zwiększania obciążeń treningowych do granic wytrzymałości dorosłych wyczynowców. Humorystycznie rzecz ujmując, mówimy wtedy, że przy jakiejś sekcji dziecięcej klubu działa „KOT”,czyli „Komitet Oszalałych Tatusiów”. Największym dramatem jest to, że tym ludziom bardzo trudno cokolwiek wytłumaczyć. Oni mają wizję przyszłej kariery sportowej swoich pociech, oni je sponsorują,wspierają finansowo klub, oni kiedyś sami uprawiali sport i oni wiedzą wszystko najlepiej. Jeśli jesteś rodzicem, który podczas meczu krzyczy na swoje dziecko, daje wskazówki wszystkim zawodnikom na boisku, poprawia sędziego i skacze przy linii bocznej, jakby był to finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej to jest to artykuł dla Ciebie. Pamiętaj, że nie jesteś menedżerem Chelsea Londyn czy FC Barcelony, a Twoja pociecha nie jest profesjonalnym piłkarzem. Oni są dziećmi i nie potrzebują nikogo krzyczącego i skaczącego przy linii autowej jak [...], jak gdyby ich życie zależało od rezultatu meczu albo występu ich dzieci.Jednym z głównych przyczyn rezygnacji z pięknej gry, jaką jest piłka nożna jest presja rodziców na dziecko. A jednym z największych bólów głowy trenerów są natrętni rodzice. Jednym z największych snów każdego rodzica jest, aby ich dziecko stało się profesjonalnym piłkarzem. Powodem, dla którego dzieci grają w piłkę nożną jest ZABAWA!!!
Jeszce jeden przyklad Bez komentarza
Odpowiedz
1
@ Paragraf
dnia 14.02.2014, 08:47 · Zgłoś
W tym momencie złamałeś prawo. Masz 24 na przeprosiny.
Kodeks karny wskazuje, iż osoba pomawiająca inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
Jest to przestępstwo pomówienia w [...] podstawowym. Jeżeli dopuszczamy się takiego czynu za pomocą środków masowego przekazu (do których należy Internet), narażamy się na surowszą odpowiedzialność. Kodeks karny przewiduje w tej sytuacji obok kary grzywny czy ograniczenia wolności, także karę pozbawienia wolności do 1 roku.
W razie skazania za przestępstwo pomówienia sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża lub inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. Orzeka się ją w wysokości do 100 tysięcy złotych.
Pokrzywdzony może również wnioskować o podanie wyroku do publicznej wiadomości.
Odpowiedz
0
@ Rawello
dnia 14.02.2014, 08:45 · Zgłoś
1. Nie próbuj zrealizować swoich zawiedzionych i często wygórowanych ambicji poprzez swoje dziecko .

2. Drużyna ma tylko jednego trenera, który za nią odpowiada. Nie wywieraj na trenerze nacisku, próbując wprowadzić swoje wizje przyszłej kariery sportowej swojej pociechy.

3. Nie jesteś menedżerem Chelsea Londyn czy FC Barcelona, a Twój syn nie jest profesjonalnym piłkarzem. Nie krzycz i nie skacz przy linii autowej, Twoje dziecko tego nie potrzebuje ( wystarczy ze trener skacze i krzyczy : ) .

4. Powodem, dla którego Twój syn gra w piłkę nożną jest zabawa. Nie wywieraj presji na swoje dziecko.

5. Rolą rodzica w edukacji sportowej jest POMOC dziecku poprzez zachętę, cierpliwość, zrozumienie, zaufanie, pochwały, oklaski, słuchanie i wykazywanie zainteresowania .

6. Nie wystarczy, że powiesz kilka słów po meczu. Rozmawiaj z dzieckiem również przed nim. Przed meczem nigdy nie mów " strzel gola " czy " musisz wygrać ". Zamiast tego powiedz np. " zagraj najlepiej jak potrafisz i baw się przy tym dobrze ".

7. Nigdy nie zawstydzaj i nie wprawiaj w zakłopotanie swojego syna z powodu występu, zdolności lub rezultatu meczu, w którym uczestniczył.

8. Jeśli jesteś rodzicem, który krzyczy na swoje dziecko, bez przerwy podpowiada co ma zrobić, skacze przy linii bocznej, nerwowo się zachowuje , dyskutuje z sędzią, trenerem, ma jakieś zarzuty do zawodników, nie oznacza to, że jesteś złym rodzicem, ponieważ chcesz aby Twój potomek odnosił sukcesy. Ale Pamiętaj !!! Tym samym w niczym mu nie pomagasz, Tworzysz tylko sytuację nerwowości, która przynosi się na dziecko.

9. Nie stresuj dziecka, bądż mniej krytyczny. Twój syn potrzebuje twojego wsparcia, zaufania i wiary. Bez żadnych zbędnych oczekiwań będzie bardziej zrelaksowany.

10. Nie zabieraj radości swojemu dziecku i nie kreuj go na siłę na mistrza, by na skutek przeciążeń fizycznych przedwcześnie się nie " WYPALIŁ " .

To jest 10 Przykazan Rodzicow ze strony UKS cos tu niegra
Odpowiedz
0
@ hihihi
dnia 13.02.2014, 20:18 · Zgłoś
I jeszcze jeden i jeszcze raz UKS bawi się, a kto nie wypije ...
Odpowiedz
0
@ Rawello
dnia 13.02.2014, 15:25 · Zgłoś
Zabawa ,trening, spedzanie wolnego, czasu to jest wazne . A nie zwyciestwa za wszelka cene
Odpowiedz
2
@ kell
dnia 13.02.2014, 15:31 · Zgłoś
Jak bym słyszał trenerów naszej kadry piłkarskiej. W piłce liczą się bramki, nie ma ocen za styl. Proponuje pływanie synchroniczne.
Odpowiedz
0
@ prawdaa
dnia 13.02.2014, 15:48 · Zgłoś
I właśnie Szóstka wspaniale się bawi a przy tym odnosi sukcesy :)
Odpowiedz
0
@ Kibic
dnia 13.02.2014, 16:25 · Zgłoś
Oj Tak Szóstka bawi się wspaniale !!! Święte słowa ... w drodze na turniej , na turnieju i w drodze do domu - Szóstka bawi się wspaniale !!!
Odpowiedz
2
@ dobry obserwator
dnia 14.02.2014, 11:25 · Zgłoś
Tez sie potraficie bawic,w niczym nie ustepujecie w tej kwestii.Widac to bylo na Waszym turnieju.My tez mamy oczy...wiec skonczmy ten [...] temat.Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ zxc
dnia 13.02.2014, 13:22 · Zgłoś
jedna czy dwie osoby napisały niezbyt pochlebnie o AP Jasło a wy od razu, że rodzice dzieci z UKS zieją nienawiścią. Nie wiadomo kto to pisał. Nie dajcie się zwariować. Może to akurat rodzice chłopców z AP mają problem. Gdzie zwycięstwa tej drużyny?
Odpowiedz
0
@ Skidrow
dnia 13.02.2014, 00:57 · Zgłoś
prowokacja udana ;P Jasne, że nie mam nic do AP, szczerze, to zbytnio się nie interesuję tymi rozgrywkami, ale cieszy mnie, że zarówno UKS 6 jak i AP posiadają wielu ciekawych zawodników, z których w przyszłości mogą być ludzie. Obu ekipom życzę jak najlepiej.
Wzruszyło mnie to poruszenie:( I made it! My trolling lvl=expert. Forever alone !
Odpowiedz
1
@ Rawello
dnia 13.02.2014, 08:37 · Zgłoś
Jaka prowokacjia ? . Co ty jestes drugi Macierewicz.
Odpowiedz
1
@ Rawello
dnia 12.02.2014, 11:32 · Zgłoś
Opamietajcie sie bo w Jasle bedzie drugi Krakow ( Wisla Crakowia ) Oba kluby prowadza edukacjie dzeci i to jest najwarzniejsze
Odpowiedz
-1
@ gUrski
dnia 12.02.2014, 08:46 · Zgłoś
Spokojnie, w powyższym komentarzu doceniłem chwalebna rolę AP w kształtowaniu „przyszłych mistrzów”. Jeszcze raz powtarzam. Takie szkółki jak AP są potrzebne w Jaśle. Brawo. Brawo. Brawo!
Odpowiedz
0
@ Rawello
dnia 12.02.2014, 08:44 · Zgłoś
Wpisy rodzicow z UKS sa [...]
Odpowiedz
3
@ kibic
dnia 12.02.2014, 10:07 · Zgłoś
tak, są bardzo [...]! Zastanówcie się czego uczycie swoich chłopców! Zwycięstwo to nie wszystko, nie każdy w przyszłości będzie grał w piłkę, ale to co im wpoicie w tym wieku już zostanie! nienawiść, zawiść, wywyższanie się idt...(pominę co widzą i uczą się nieświadomie od swoich tatusiów). Wybierając klub należy się zastanowić: czy same zwycięstwa (za jaką cenę) czy wychowanie i ukształtowanie młodych chłopców? W jednym i drugim klubie tak samo mają treningi(w takiej samej ilości godzin), tyle samo biegają i uczestniczą w turniejach.
Gratulacje dla rocznika 2002!
Odpowiedz
0
@ sd
dnia 12.02.2014, 10:32 · Zgłoś
Podobnie jak rodziców z AP :)
Odpowiedz
0
@ uks
dnia 12.02.2014, 12:08 · Zgłoś
Znam wielu rodziców z uks-u i wszyscy twierdza ze nie piszą komentarzy,a nawet nie czytają żadnych wpisów pod relacjami.Może więc to zwykła prowokacja z drugiej strony???jaki problem podszyć się pod kogoś...i powodować sytuacje jaka pod każdą relacja ma miejsce.
Odpowiedz
0
@ mama piłkarza
dnia 12.02.2014, 14:17 · Zgłoś
To nie dzieciaki maja problem, ale niestety dorośli. GRATULACJE DLA UKS-u.
Odpowiedz
3
@ Kibic AP Jasło
dnia 12.02.2014, 08:41 · Zgłoś
Ludzie z UKSu bo to Was się dotyczy opanujcie się. Cieszcie się, że wygraliście turniej, że macie fajny zespół. A Wy zamiast tego ciągle AP AP AP. Nienawiść do AP przechodzi wszelkie granice przyzwoitości. Ci chłopcy są z jednego miasta, a na turniejach nawet ze sobą nie rozmawiają. [...] dorosłych wypacza psychikę dzieci. Przecież Oni za 1,5 roku będą prawdopodobnie grać w jednym Klubie. I tam też będziecie podział 6-AP. Przecież to chore. Administrator tej strony powinien usuwać wszystkie komentarze nie dotyczące danego wydarzenia, w tym przypadku wygranej 6 Jasło. No ale widocznie jest bardzo zadowolony że nienormalni mogą się tu wyżyć. Poziom portalu odzwierciedla poziom umysłowy części wpisujących się osób. Na koniec gratulacje dla UKS-u za wygranie turnieju.
Odpowiedz
0
@ gUrski
dnia 12.02.2014, 08:27 · Zgłoś
To naturalna kolej rzeczy. Chłopcy o lepszych predyspozycjach do gry w piłkę grają w UKS Szóstka. Jeżeli komuś gra w piłkę nie wychodzi najlepiej a koniecznie chce grać w piłkę to idzie do AP Jasło i tam sobie kopie do woli. Nie ma się co obrażać. Nie każdy ma talent piłkarski i takie kluby jak AP SA potrzebne.
Odpowiedz
2
@ uakps
dnia 12.02.2014, 08:12 · Zgłoś
Proponuje aby Ci trochę mądrzejsi i z jednej i drugiej strony nie wdawali się w beznadziejna dyskusje.To niczemu,ani nikomu nie służy.Pozostali którym brakuje oleju w głowach niech piszą co chcą
Odpowiedz
0
@ Skidrow
dnia 11.02.2014, 20:17 · Zgłoś
brawo chłopaki ! AP Jasło wam do pięt nie dorasta. Jesteście najlepsi !
Odpowiedz
1
@ ap jasło
dnia 12.02.2014, 06:27 · Zgłoś
Dziękujemy za reklamę - AP Jasło
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 11.02.2014, 20:06 · Zgłoś
brawo szóstka 2002 !!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.