I miejsce trampkarzy na turnieju w Tarnowie
1
W dniu 9 stycznia 2009 drużyna trampkarzy młodszych Czarnych Jasło rocznik 96 wygrała turniej o Czarną Jaskółkę w Tarnowie.WYNIKI:
JKS Jarosław - Czarni 0:6, bramki: Szopa-2, Jamuła, Wietecha, Kowalski, Czech
Dunajec Nowy Sącz - Czarni 0:4, bramki: Brożyna-2, Górka, Szopa
Wisłoka Dębica - Czarni 0:1, bramka: Wietecha
Igloopol Dębica - Czarni 0:3, bramki: Górka-2, Kowalski
Unia Tarnów - Czarni Jasło 1:4, bramki: Wal-2, Wietecha, Górka
SKAŁD: Mocek, Pankiewicz, Czech, Śliż, Pham Van, Jamuła, Górka, Szopa, Wal, Brożyna, Wietecha, Kowalski
Najlepszy zawodnik turnieju : Kamil Wietecha
Kolejność w turnieju: 1.Czarni Jasło, 2.Wisłoka Dębica, 3.Igloopol Dębica, 4.Dunajec Nowy Sącz, 5.Unia Tarnów, 6.JKS Jarosław
Czarni Jasło
