I Piknik Rodzinny - Załęże 2008
Dzisiaj o godzinie 15.00 w Załężu przy Domu Ludowym rozpocznie się I Piknik Rodzinny – Załęże 2008. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, a wśród nich: loteria fantowa, konkursy i zabawy dla dzieci i dorosłych, zjeżdżalnie, koniki i wiele innych.
Gwiazdą wieczoru będzie zespół country „Whiskey River”, a o godzinie 19.00 rozpocznie się zabawa taneczna przy muzyce zespołu „Będnicy”.
W czasie pikniku organizatorzy zapewniają wesołą atmosferę, obfity i smaczny bufet oraz wiele innych atrakcji. Wszystkich, którzy nie mają na dzisiejsze popołudnie innych planów – serdecznie zapraszamy!
Jenny
