I Turniej w Darta i w Tenisie Stołowym dla Pracowników Samorządowych i Radnych
6
W dniach 26 i 27 listopada 2009 r. w Zespole Szkół w Szebniach odbędzie się I Turniej w Darta i w Tenisie Stołowym dla Pracowników Samorządowych i Radnych. W ramach turnieju.
W dniu 27 listopada o godz. 16.30 zostaną rozegrane zawody w darta o Puchar Wójta Gminy Jasło dla sponsorów i przedstawicieli mediów, którzy objęli imprezę patronatem.

jnn
W dniu 27 listopada o godz. 16.30 zostaną rozegrane zawody w darta o Puchar Wójta Gminy Jasło dla sponsorów i przedstawicieli mediów, którzy objęli imprezę patronatem.

jnn
