Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

II Bieg Uliczny w Tarnowcu

14

1 czerwca w Tarnowcu odbędzie się II Bieg Uliczny na dystansie 8 km.

ORGANIZATOR

1. Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu

2. Uczniowski Klub Sportowy „Arka” w Umieszczu

3. Gmina Tarnowiec

4. Ochotnicze Straże Pożarne z terenu Gminy Tarnowiec

5. Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Tarnowcu

TERMIN I MIEJSCE

1. Bieg odbędzie się w dniu 1 czerwca 2014 r. w Tarnowcu.

2. Biegi grup młodszych rozpoczną się o godzinie 12:00.

3. Start do biegu głównego nastąpi o godzinie 14:30 ze stadionu sportowego w Tarnowcu.

4. Pomiar czasu będzie prowadzony systemem firmy Timedo. Brak numeru podczas zawodów będzie skutkował dyskwalifikacją. Numery startowe będą wydawane w biurze zawodów przy weryfikacji wraz z pakietem startowym w dniu 1 czerwca 2014r. (niedziela) w godz. 11:30 – 14:00. Numery startowe są zwrotne na mecie.

5. Trasa biegu głównego będzie oznakowana co 1km, na czas trwania biegu ruch kołowy zostanie wstrzymany, obowiązuje ruch prawostronny.

6. Zawodników biegu głównego obowiązuje limit czasu 60 minut. Zawodnicy, którzy zrezygnują lub nie ukończą biegu zobowiązani są do opuszczenia trasy i zdjęcia numeru.

7. Zawodnik ponosi pełną odpowiedzialność za własne działania i zachowanie stosownie do przepisów ruchu drogowego oraz kodeksu cywilnego.

8. Biuro zawodów znajdować się będzie na terenie stadionu sportowego w Tarnowcu.

PROGRAM IMPREZY

• 11:30 – 14:00 – zapisy, odbiór numerów startowych

• 12:00 – start do biegu – grupy młodsze

• 14:00 – rozdanie nagród (dzieci, młodzież)

• 14:30 – start do biegu głównego – 8km

• 16:00 – zakończenie imprezy, ogłoszenie wyników, rozdanie nagród

ZGŁOSZENIA, OPŁATA STARTOWA

1. Zgłoszenia przyjmowane poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronach internetowych: www.tarnowiec.eu, www.sysytem.timedo.pl do dnia 31 maja 2014r. do godz. 20:00 oraz w wyjątkowych sytuacji osobiście w dniu zawodów w biurze zawodów.

2. Za zgłoszenie udziału w zawodach rozumie się rejestrację oraz wniesienie opłaty startowej.

Zawodnik ma trzy możliwości:

• zapłacić przelewem do 25 maja 2014 (decyduje data zaksięgowania na koncie) na konto Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowcu numer 53 8627 1040 2005 7001 6919 0001 w Banku Spółdzielczym w Bieczu O/Tarnowiec (tytuł przelewu opłata startowa na zawody) – kwota 10 zł;

• przelew po 25 maja 2014 – kwota 20 zł;

• lub płacić gotówką w biurze zawodów w dniu zawodów – kwota 20 zł.

3. Opłata startowa obowiązuje tylko zawodników w biegu głównym.

4. Lista startowa zawiera wyłącznie uczestników z opłaconym startem.

5. Zwolnieni z opłaty startowej są: młodzież do lat 18 (osoby, które w dniu 1 czerwca 2014 nie są pełnoletnie) oraz osoby, które ukończyły 70 lat.

6. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi, nie ma możliwości przeniesienia na inną osobę.

7. Podczas odbioru pakietu zawodnicy muszą posiadać dokument ze zdjęciem celem weryfikacji danych osobowych oraz wieku (w godz. 11:30 – 14:00), a także dowód przelewu.

KLASYFIKACJE, DYSTANSE

1. Grupy młodsze:

• Dzieci do 4 lat (rocznik 2010 i młodsi) dystans ok. 100 m (razem dz. i chł.)

• Dzieci 5 – 6 lat (rocznik 2009-2008) dystans 200 m (razem dz. i chł.)

• Dzieci 7 – 9 lat (rocznik 2007-2005) dystans 400 m (osobno dz. i chł.)

• Dzieci 10 – 12 lat (rocznik 2004-2002) dystans 600 m (osobno dz. i chł.)

• Młodzież 13 – 15 lat (rocznik 2001-1999) dystans 1000 m (osobno dz. i chł.)

2. Podczas biegu głównego – 8 km będą prowadzona będzie klasyfikacja generalna i wiekowa kobiet i mężczyzn:

Kobiety:

• K1 16-29 lat (rocznik 1998-1983)

• K2 30 – 39 lat (rocznik 1982-1973)

• K3 40 lat i starsze (1972 i starsze)

Mężczyźni:

• M1 16 – 19 lat (rocznik 1998-1993)

• M2 20 – 29 lat (rocznik 1994-1983)

• M3 30 – 39 lat (rocznik 1984-1973)

• M4 40 – 49 lat (rocznik 1974-1963)

• M5 50 lat i starsi (rocznik 1964 i starsi)

 Regulamin biegu będzie dostępny na stronie: www.tarnowiec.eu.pl

GOK w Tarnowcu/red

Reklama

Komentarze: 14

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ ###ttt
dnia 02.06.2014, 08:58 · Zgłoś
10 zł (jak się płaciło wcześniej przelewem) czy 20 zł to waszym zdaniem dużo? Chyba nie braliście nigdy udziału w żadnych zawodach biegowych. We wszystkich okolicznych biegach krakowskich koszt udziału to min 40-50zl. Za udział w tegorocznym półmaratonie marzanny trzeba było płacić nawet 120zl i problemu nie było większego, nikt nie podnosił takiego hałasu. Dla przykładu podam ze 1 czerwca był bieg w Zielonkach (malej mieścinie pod Krakowem) i tam oplata w pierwszym terminie wynosiła 50 zł. Wiec big w Tarnowcu to za darmo był - każdy dostał koszulkę, posiłek regeneracyjny, napoje. Dokładnie to samo dostaje się w innych lokalnych biegach za dużo większe pieniądze. Organizacja w sumie była ok.
Odpowiedz
3
@ xxxxxx.
dnia 01.06.2014, 13:23 · Zgłoś
przeciez gmina musi za cos do wenusa raz w roku sie wybrac na imprezke
Odpowiedz
4
@ xx
dnia 31.05.2014, 19:27 · Zgłoś
To Arka już kase przejadła co od Gminy dostała, że musi budżet tak szybko podratować, Od dzieci za przebiegniecie 100 m chcieć 20 zł lekka przesada to tak chcecie sport propagować czy raczej chodzi o to, że wiadomo którzy rodzice zapłaca aby ich dzieciaki wygrały. Taki obciach robić i to jeszcze w Dzień Dziecka to wyobraźnia chyba lekko na urlopie była.
Odpowiedz
-1
@ yy
dnia 31.05.2014, 20:41 · Zgłoś
czytaj dokładnie "xx" dzieciaki startują bez opłaty
Odpowiedz
0
@ numB
dnia 31.05.2014, 18:20 · Zgłoś
Choć raz info przed imprezą a nie relacja po tygodniu. Prosze cześciej tego typu newsy aby człowiek mógł pojechac choc pokibicować bądź nawet wziąć udział.
Odpowiedz
3
@ xx
dnia 31.05.2014, 15:03 · Zgłoś
20 zł --- o 20 za dużo !
Odpowiedz
4
@ brak jeszcze kategorii: Dzieci do 2 lat
dnia 31.05.2014, 07:23 · Zgłoś
Opłata startowa 20 zł. Czyj to pomysł ?
Odpowiedz
4
@ x
dnia 30.05.2014, 20:18 · Zgłoś
tego typu imprezy powinne być za free!!!
Odpowiedz
-10
@ dragoness
dnia 30.05.2014, 18:57 · Zgłoś
Mech odmów sobie paru piwek w jeden dzień i zainwestuj w bieg.
Odpowiedz
7
@ mech
dnia 31.05.2014, 11:38 · Zgłoś
Pani profesor tak sie składa ze nie pije [...],wiec nie mam sobie czego odmówić,w odróżnieniu od Pani ,która wydaje sie już naprawdę zjadać rozumy we wszelkich tematach,biegam juz dosyc długi czas i startuje w wielu tego typu biegach krajowych jak tez i zagranicznych.To ze na fali wzrostu popularności biegania nagle kazdy chce organizować zawody bardzo Mnie cieszy,ale to ze na siłę chce sie zarobić na tym juz mniej.Nie jestem wyczynowcem i wiem ze nie zmieszczę się na podium czyli nie otrzymam nagrody,to jest dla mnie zrozumiałe,ale ze nie przewidziano symbolicznych medali,które sa obecnie standardem czy tez pamiątkowych numerów startowych jest lekko mówiąc obciachowe.2-0 złotych to sporo i wystarczy poczytać o ostatnich imprezach w bliskiej Jasłu okolicy,Krosno,Rzeszów,Krynica czy nawet jasielski ,,Bieg Senatora,, i może zrozumie Pani istotę Mojego postu.Nie wypije piwek ale pójdę sobie w tymn czasie pobiegać za darmo na jasielskie wały za darmo.
Odpowiedz
2
@ dragoness
dnia 02.06.2014, 14:44 · Zgłoś
Sprawdź IP, zanim odpowiesz jakiemuś pacanowi, którego nie stać na własny nick.
Odpowiedz
-4
@ alex
dnia 30.05.2014, 13:14 · Zgłoś
Algida tam będzie warto przyjść!!!
Odpowiedz
1
@ Dyrektor
dnia 31.05.2014, 16:11 · Zgłoś
Algida to dragoness???
Odpowiedz
6
@ mech
dnia 30.05.2014, 11:49 · Zgłoś
Hahaha trochę kogoś poniosło.20 zeta za opłatę startowa bez możliwości otrzymania imiennego numeru,bez medalu pamiątkowego czy tez koszulki lub dyplomu to trochę słabo.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.