II Halowy Turniej Piłki Nożnej "Czarni Winter Cup 2009"
7
II Halowy Turniej Piłki Nożnej "Czarni Winter Cup 2009".
Zawody chłopców z rocznika 1993 odbędą się w najbliższą sobotę (31 stycznia) na sali Gimnazjum nr 1 w Jaśle. Start o godzinie 8.30. Dla przypomnienia, pierwsza edycja "Czarni Winter Cup" w tym samym roczniku zakończyła się wygraną słowackiego zespołu MŠK Tesli Stropkov. W tegorocznej edycji o zwycięstwo powalczy 10 zespołów podzielonych na dwie grupy.
Grupa A: Grupa B:
Czarni I Jasło Czarni II Jasło
Sokół Sieniawa Krośnianka Krosno
Nafta Jedlicze Sandecja Nowy Sącz
Hetman Zamość Stal Rzeszów
GKS Jastrzębie II GKS Jastrzębie I
Serdecznie zapraszamy do przybycia na salę jasielskiego gimnazjum i gorącego dopingu dla wszystkich zespołów.
Czarni Jasło
