Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

II Jasielski Festiwal Siatkówki z MPM

43
JASIELSKI  FESTIWAL  SIATKÓWKI  Z  MPM
(rekreacyjno-szkoleniowe turnieje piłki siatkowej)
24.02 - 4.03. 2009


Organizatorzy: Gimnazjum nr 1 w Jaśle, UKS Lider,
Miejsce: hala sportowa , ul. Czackiego 2,
Sponsor: Jasielska Sieć Sklepów MPM,






Zgłoszenia w Gimnazjum nr 1
w Jaśle (013 446 36 74) przyjmuje Kazimierz Bobula
- najpóźniej trzy dni przed każdym z turniejów.


Do zgłoszenia należy dołączyć:
1) listę imienną zawodników,
2) badania lekarskie lub oświadczenie
    (szczegóły w regulaminie),
3) wpisowe 60 zł. (tylko w turnieju G).

Każda drużyna musi mieć dorosłego opiekuna, który odpowiada za zachowanie zawodników w czasie zawodów sportowych.

Program festiwalu:


24 II (wt) 9.00 -Turniej A: gimnazjada miejska dziewcząt,
25 II (śr) 9.00 -Turniej B: gimnazjada miejska chłopców,
26 II (cz) 9.00 -Turniej C: zawody dziewcząt ze szk. podstawowych,
26 II (cz) 9.00 -Turniej D: zawody chłopców ze szk. podstawowych,
27 II (pt) 9.00-Turniej E: zawody dziewcząt klas I gimnazjum,
27 II (pt) 9.00 -Turniej F: zawody chłopców klas I gimnazjum,
28 II–1 III (sob/nie) 9.00 -Turniej G: otwarty turniej dla wszystkich,
4 III (śr) 9.00 - Turniej H: gimnazjada powiatowa chłopców.

Postanowienia końcowe:

- drużyny ubezpieczają się we własnym zakresie,
- obowiązują jednolite stroje drużyny i obuwie sportowe,
- organizator nie odpowiada za rzeczy wartościowe pozostawione w szatni i na sali gimnastycznej.


KBobula


Reklama

Komentarze: 43

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ....
dnia 03.03.2009, 20:48 · Zgłoś
JB AL Capone zwycięzcą ... :) !!!!!
Odpowiedz
0
@ xD
dnia 27.02.2009, 17:22 · Zgłoś
Nagrody oczywiście Amelie haha:D :p
Odpowiedz
0
@ xD
dnia 27.02.2009, 17:20 · Zgłoś
Nagrody oczywiście Amelie haha:D :p
Odpowiedz
0
@ ciekawski
dnia 22.02.2009, 17:29 · Zgłoś
a będa może jakieś pamiątkowe medale lub małe orderki zawsze to jakaś pamiątka po takim festiwalu by została
Odpowiedz
0
@ KB
dnia 21.02.2009, 12:17 · Zgłoś
Dzisiaj wieczorem (tzn. w sobotę) na stronie www.e6-sport.pl zamieszczę listę zespołów dotychczas zgłoszonych i będę ją uaktualniał na bieżąco. Napiszę też o nagrodach. Tam też będę pisał o wszystkich aktualnych sprawach związanych z festiwalem
Odpowiedz
0
@ Pico
dnia 21.02.2009, 02:06 · Zgłoś
JB - Al Capone :D
@Pionu - FC Szachownica ;P
Odpowiedz
0
@ pgnig
dnia 20.02.2009, 22:59 · Zgłoś
mam pytanie do organizatorów. byłaby możliwośc śledzenia informacji na temat zgłoszonych drużyn tzn. nazwy i ilość zespołów zgłoszonych......i o czywiście czy są przewidziane jakieś nagrody.(oprócz dyplomów i pucharu)
Odpowiedz
0
@ PIONU
dnia 20.02.2009, 12:21 · Zgłoś
a może któraś z drużyn poszukuje zawodnika do gry?????????????:D:D:D:D
Odpowiedz
0
@ PIONU
dnia 20.02.2009, 12:11 · Zgłoś
hehe zobaczymy co i jak:) z chęcią zagram z JB :D i zobaczymy kto wygra czy oni czy Rafineria :D:D:D:D:D:D:D
Odpowiedz
0
@ ......
dnia 19.02.2009, 20:55 · Zgłoś
hehe pożyjemy zobaczymy ;d
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 19.02.2009, 20:45 · Zgłoś
ale wy smieszni jestescie :D hahah zobaczymy wszystko sioe okaze na parkiecie :P ale i takl rafineria wygra ! nie jakies JB
Odpowiedz
0
@ ......
dnia 19.02.2009, 20:11 · Zgłoś
hehee no to miejmy nadzieje że zobaczymy hehe Rafineria z JBI do finał heheh jedziemy blokiem internacional :D w monolicie siła ;d
Odpowiedz
0
@ Kazimierz Bobula
dnia 19.02.2009, 17:38 · Zgłoś
Organizatorzy rJasielskiego Festiwalu Siatkówki z MPMr1;, z przyczyn od nich niezależnych podjęli decyzję o zmianie terminu turniejów C i D, czyli zawodów dla dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych. Oba te turnieje zostaną rozegrane jeden dzień wcześniej, czyli w środę (25 II 2009 roku) od godziny 9.00. Zostaną połączone z turniejem B (gimnazjadą miejską chłopców). Rozgrywki planujemy prowadzić jednocześnie na trzech boiskach, nie powinno to więc wpłynąć na sprawne przeprowadzenie imprezy.
Pozostałe turnieje odbędą się według planu. Za zmianę terminu wszystkich zainteresowanych przepraszamy i zachęcamy szkoły do udziału w zawodach. Sponsor festiwalu, czyli Jasielska Sieć Sklepów MPM dla najlepszych drużyn w ufundowała nagrody (w turniejach C i D zwycięzcy zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców otrzymają puchar i komplet koszulek siatkarskich, przewidziane są również nagrody rzeczowe za drugie i trzecie miejsca).
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 19.02.2009, 17:13 · Zgłoś
hahaha dlaczego sie wszyscy Rafinerii czepiają;/;/ złapcie sie gazownii albo kogo ;p;p oj chciałbym zobaczyć mecz rafinerii z JBI... i miny JBI :( :D:D:D
Odpowiedz
0
@ ....
dnia 19.02.2009, 15:10 · Zgłoś
Panowie Cierpliwośćto [...] hehe Jedziemy Blokiem hah :D :D :D :D :D a parkiet prawde powie Rafineria polegnie
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 18.02.2009, 23:06 · Zgłoś
właśnie co to jest JB???
Odpowiedz
0
@ hahaha
dnia 18.02.2009, 20:13 · Zgłoś
hahaha...a co to wogóle jest JB???:D
Odpowiedz
0
@ do [...]
dnia 18.02.2009, 17:12 · Zgłoś
no nazwisk z PLUS ligi nie było, ale było za to kilku chłopaków którzy grali lub nadal grają w 3 lidze;p
Odpowiedz
0
@ Dante
dnia 18.02.2009, 15:31 · Zgłoś
rafinerii sie nie boimy..sa przeszłościa..pora aby usiedli i popatrzyli jak w finale wygrywa JB I...:))
Odpowiedz
0
@ real
dnia 18.02.2009, 15:29 · Zgłoś
chociażby ci co grali 3 lidze;p
a nie wiecie kto w tym roku bedzie grał w rafinerii??ile zespołów i moze jakieś nagrody :)
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 17.02.2009, 23:14 · Zgłoś
do REALISTA-"nazwiska nie grają". nie wiem o jakie nazwiska ci chodzi bo w tamtym roku w drużynie "Rafineria" ich na pewno nie było ???:|
Odpowiedz
0
@ .....
dnia 17.02.2009, 19:19 · Zgłoś
heheh no to baaa po zwyciestwo
Odpowiedz
0
@ JB INTERNATIONAL
dnia 17.02.2009, 13:34 · Zgłoś
Proste ze JB Wygra ;D haha
Odpowiedz
0
@ uzytkownik
dnia 16.02.2009, 19:09 · Zgłoś
no w tym roku turniej G bedzie bardzo wyrównany i kilka zespołów może wygrac.
Odpowiedz
0
@ Janas
dnia 15.02.2009, 20:57 · Zgłoś
Aktualnie !! czyli moga grac Ci którzy w tym sezonie nie rozegrali ani jednego meczu w juniorze oraz 3 lidze mężczyzn.
Odpowiedz
0
@ rto10
dnia 15.02.2009, 18:43 · Zgłoś
w turnieju G: w jednej drużynie mogą grać kobiety i mężczyźni / w zespole może występować najwyżej dwóch zawodników aktualnie grających (sezon 2008/09) w rozgrywkach ligowych klubów r11; przepis ten nie dotyczy urodzonych w roku 1993 i młodszych (czyli uczniów gimnazjów) (regulamin na stronie o której pisze KB)
Odpowiedz
0
@ fan
dnia 14.02.2009, 21:35 · Zgłoś
super sprawa z tym turniejem:)...oczywiście w turnieju G kibicuje rafinerii...w tamtym roku w każdym meczu zagrali świetnie, mimo ze nie byli faworytami to wygrali ze wszystkimi gładko;)mam nadzieje ze i tym razem bede najlepsi;p
Odpowiedz
0
@ .......xD
dnia 14.02.2009, 20:42 · Zgłoś
Crejzole idą p zwycięstwo w tym roku :):):)
Odpowiedz
0
@ REALISTA
dnia 14.02.2009, 13:52 · Zgłoś
powstrzymajmy sie od takich komentarzy "nazwiska nie grają".To ze udało sie im wygrac rok temu nie oznacza ze muszą ten wynik powtórzyć.ale to prawda mają mocniejszą personalnie ekipe niż w zeszłym roku.Wszystko zweryfikuje parkiet.POZRDAWIAM
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 13.02.2009, 21:35 · Zgłoś
hehe rafineria znowu wygra ekipę maja niezłą :D:D:D:D
Odpowiedz
0
@ ;p;p
dnia 13.02.2009, 19:17 · Zgłoś
bardzo symapatycznie...mam nadzieje ze bedzie mozna sobie pograć i pokazać swoje umiejętności..niech wygra najlepszy(wiadomo o kogo chodzi ;]
Odpowiedz
0
@ KB
dnia 13.02.2009, 15:46 · Zgłoś
Regulamin "Jasielskiego Festiwalu Siatkówki z MPM" zamieściłem na stronie: www.e6-sport.pl W przyszłości ,na tej samej stronie ukazywać się będą najważniejsze bieżące informacje związane z festiwalem. Natomiast po zakończeniu poszczególnych turniejów, będę przesyłał relacje do portalu Jaslo4u.pl
Odpowiedz
0
@ koza
dnia 13.02.2009, 10:32 · Zgłoś
mógłby ktoś wrzucic ten regulamin???
Odpowiedz
0
@ polo_02
dnia 12.02.2009, 23:23 · Zgłoś
Gamrat Oldboje - czarnym koniem turnieju G
Odpowiedz
0
@ polo_02
dnia 12.02.2009, 22:54 · Zgłoś
W tym roku "Gamrat Oldboje" tak łatwo się nie da. Strzeżcie się nas :)
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 12.02.2009, 21:27 · Zgłoś
i tak rafineria wygra turniej G :D:D:D:D:D:D
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 12.02.2009, 01:14 · Zgłoś
ciekawe czy rafineria znowu wygra ten turniej ??? :D:D:D
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 12.02.2009, 01:13 · Zgłoś
ja mam pytanko gdzie mogę znaleźć regulamin "Turniej G: otwarty turniej dla wszystkich" jak ktoś może proszę o linka :D:D:D
Odpowiedz
0
@ ........
dnia 11.02.2009, 21:09 · Zgłoś
no to my rezerwujemy turniej G i wystawiamy dream team :D
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 11.02.2009, 20:50 · Zgłoś
a gdzie mozna znaleść jakiśregulamin ;/;/
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 11.02.2009, 20:30 · Zgłoś
No i elegancko ;) kolejny festiwal i możliwość zagrania ;) a czy wiadomo już może jakie szkoły będą zaproszone na gimnazjadę miejską oprócz gim1 i gim2? (chodzi mi o chłopców). Pozdrwaiam.
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 11.02.2009, 20:06 · Zgłoś
oczywiście chodzi mi o turniej G
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 11.02.2009, 20:04 · Zgłoś
a jakieś nagrody może za miejsce na podium??...przypomnijcie mi bo nie pamiętam...kto wygrał w ubieglym roku??
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.