Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

II liga > debiut w Jaśle

13
W pierwszym swoim meczu, rozegranym przed własną publicznością zespół UKS "MOSiR" Jasło pokonał lokalnego rywala KS PATRIĘ Sędziszów 3:0 (25:22, 25:20, 25:18).

UKS "MOSiR" Jasło: Katarzyna Kosiba, Magdalena Michoń-Szczytowicz, Anna Nagadowska, Sylwia Maciejowska-Gunia,  Katarzyna Kutyła, Iwona Kowalczuk, Katarzyna Bury (libero), oraz Katarzyna Bajorek, Katarzyna Poliwka.

Trener: Adam Pasterz, Grzegorz Zięba.


UKS MOSiR Jasło
Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
0
@ do ip: 94.251.195.*
dnia 15.10.2009, 21:41 · Zgłoś
ty pseudo "siatkarz" pseudo "kibic" czy jak tam się zwiesz. Nie znasz się > siedź cicho i patrz co robią mądrzejsi. [...]o wiesz, [...]o widziałeś, [...]o umiesz, po prostu [...]o reprezentujesz, a zabierasz głos.
Odpowiedz
0
@ k
dnia 15.10.2009, 16:13 · Zgłoś
lepiej grajcie
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 15.10.2009, 15:36 · Zgłoś
jak sa slabe to jak niby maja grac??
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 14.10.2009, 23:24 · Zgłoś
brak slow!! podziwiam dziewczyny z jasła, które grzeją ławę,że mają jeszcze ochotę grać w MOSIRZE!!
Odpowiedz
0
@ j
dnia 11.10.2009, 11:57 · Zgłoś
mam nadzieje że nowy burmistrz miasta jasła rozliczy ze swojej działalności byłego prezesa klubu mks mos gamrat jasło..... 20......tyssss
Odpowiedz
0
@ do ip: 95.40.121.*
dnia 11.10.2009, 05:59 · Zgłoś
To jest drużyna UKS "MOSiR" Jasło !!! Dziewczyny z Jasła są te, które chciały grać w II lidze w Jaśle !!! Zespól siatkówki to minimum 12 dziewcząt i tyle jest.
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 10.10.2009, 22:33 · Zgłoś
nie jaslanki ale cos sie dzieje w Jasle i klimat jest jak sie na takie mecze przychodzi
Odpowiedz
0
@ Do xxx
dnia 10.10.2009, 15:29 · Zgłoś
To jest drużyna menagera.Szkoda, że nie jaślanki.
Odpowiedz
0
@ siatkarz
dnia 09.10.2009, 21:16 · Zgłoś
pewnie ze weszły :) np bardzo dobrze zagrała Kasia Poliwka tak samo, Katarzyna Bajorek :) Dziewczyny brawo!
Odpowiedz
0
@ Kibic
dnia 09.10.2009, 20:36 · Zgłoś
Może "brawo" Ty pokażesz na następnym meczu jak się kibicuje.
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 09.10.2009, 15:03 · Zgłoś
szkoda ze parę siatkarek które graja dla uksu cale swoje życie nie weszły nawet na 1 min meczu....
Odpowiedz
0
@ brawo
dnia 09.10.2009, 14:59 · Zgłoś
brawo dziewczyny! a kibice niech się uczą prawdziwego dopingu... bo na sali wygladalo to jakbysmy byli w Sędziszowie a nie w Jaśle...
Odpowiedz
0
@ wojtek
dnia 09.10.2009, 12:12 · Zgłoś
brawo Dziewczyny!
tak dalej !!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.