II liga w Jaśle
39
W dniu dzisiejszym zawarto porozumienie pomiędzy klubem MKS Łańcut, a UKS „MOSiR” Jasło.
Na zasadzie porozumienia stron, MKS Łańcut przekazał swoje miejsce w II lidze kobiet klubowi UKS „MOSiR” Jasło. Porozumienie zostało wynegocjowane przy dużej pomocy menagera naszego klubu, Grzegorza Zięby. Tak więc, po zatwierdzeniu w/w porozumienia przez PZPS nasz klub w sezonie 2009/2010 wystąpi w rozgrywkach II ligi kobiet.
Marek Bajorek
Na zasadzie porozumienia stron, MKS Łańcut przekazał swoje miejsce w II lidze kobiet klubowi UKS „MOSiR” Jasło. Porozumienie zostało wynegocjowane przy dużej pomocy menagera naszego klubu, Grzegorza Zięby. Tak więc, po zatwierdzeniu w/w porozumienia przez PZPS nasz klub w sezonie 2009/2010 wystąpi w rozgrywkach II ligi kobiet.
Marek Bajorek
