Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

II miejsce „Szóstki” w Turnieju im. A. Barwińskiego w Tarnowie

37

18 stycznia 2014 r. drużyna rocznika 2002 UKS 6 Jasło wzięła udział w nieźle obsadzonym VIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego w Tarnowie. Organizatorem turnieju był MKS Tarnovia Tarnów.

W zawodach wystartowało 10 drużyn. W naszej grupie rywalizowały oprócz UKS 6 gospodarz Tarnovia Tarnów I, Cracovia Kraków, Igloopol Dębica i Borek Kraków. W drugiej grupie wystąpiły: Wisła Kraków, Tarnovia Tarnów II, Dap Dębica, Dunajec Nowy Sącz i Unia Tarnów. Turniej od początku stał na dosyć przyzwoitym poziomie. W pierwszym swoim meczu UKS bezbramkowo zremisował z Tarnovią I. Drugie spotkanie rozgrywamy z drużyną Borka i skromnie wygrywamy 1-0 po golu Michała Rakoczego. Trzeci bardzo ważny dla układu w grupie pojedynek toczymy z Cracovią i ponownie zwycięstwo 1-0. Tym razem na listę strzelców wpisuje się Maciek Setlik. W ostatnim meczu grupowym mając już pewny półfinał pokonujemy Igloopol 1-0, a strzelcem zwycięskiej bramki jest Klaudiusz Białogłowicz. To zwycięstwo dało nam 1 miejsce w grupie i sprawiło że w półfinale spotykamy się z ekipą Dunajca Nowy Sącz.

W drugim półfinale Wisła zagrała z Tarnowią Tarnów I. Gospodarz długo stawiał opór Wiśle, aby w końcówce ulec 1-3. UKS stoczył bardzo zacięty pojedynek z Dunajcem, a jedyną bramkę na wagę awansu do finału strzelił Maciek Setlik. Mecz finałowy to zdecydowana przewaga Wisły. Zmęczeni zawodnicy Szóstki skupili się głównie na grze obronnej. Zwycięską bramkę drużyna z Krakowa strzelił na 18 sekund przed końcem meczu i zasłużenie wygrała cały turniej. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano wspaniale dysponowanego w tym dniu Łukasza Lepuckiego.

Gratulujemy trenerowi Pawłowi Kasprzykowi i zawodnikom dobrego wyniku w turnieju , który był kolejnym etapem przygotowań do wiosennej rundy rewanżowej ligi podkarpackiej. Rodzicom jak zwykle dziękujemy za pomoc w sprawach organizacyjnych.

Skład drużyny na turnieju: Łukasz Lepucki, Wiktor Toporowicz, Karol Szydło, Arek Baran, Szymek Dziadosz, Bartek Stasz, Bartek Skwara, Kamil i Klaudiusz Białogłowicz, Dawid Jajko, Wojtek Kasowicz , Michał Rakoczy i Maciek Setlik

UKS Szóstka

Reklama

Komentarze: 37

Dodaj komentarz Widok:
-2
@ KOMISJA
dnia 28.01.2014, 21:06 · Zgłoś
hahaha-jesteśmy stowarzyszeniem od 2001 a zresztą nie myśl tylę bo nie masz czym uks 6
Odpowiedz
3
@ hahaha
dnia 28.01.2014, 17:13 · Zgłoś
Tak zgadza się jeden mocny klub młodzieżowy AP CZARNI JASŁO, którego zawodnicy kończąc wiek juniora przechodzą do drużyny seniorów w klubie Czarni Jasło, dwa oddzielne budżety na młodzież i na seniorów żeby ci drudzy nie zabierali pieniędzy dzieciakom to jest prosty sposób na mocny klub w Jaśle a tak Czarni zadłużeni nie myślą o szkoleniu tylko jak związać koniec z końcem a dumny UKS, który nawet nie jest Stowarzyszeniem tylko uczniowskim klubem niech sobie dalej działa przy szkole. W Rzeszowie, Nowym Sączu, Krośnie zrozumieli, że chcąc mieć sowich wychowanków musisz zainwestować w młodzież i szkolić samemu sobie a nie patrzeć na inne szkółki dlatego Sandecja, Resovia, Stal i Karpaty rozdzieliły budżety na piłkę młodzieżową i seniorską tworząc Akademie mające swoje pieniądze. A NAPINACZOM AP dziękuje za sławienie jej dobrego imienia to tylko świadczy o ich zakompleksieniu i słabości. Pozdrawiam
Odpowiedz
2
@ momkm
dnia 28.01.2014, 08:10 · Zgłoś
Oczywiście że jest demokracja i każdy może trenować tam gdzie chce ale ta zasada może dotyczyć roczników młodszych tj. do młodzika młodszego. Chłopcy osiągając wiek młodzika powinni grać w jednym klubie (CZARNI, MOSIR lub UKS SZÓSTKA) tak aby drużyna była mocna i była w stanie rywalizować z innymi miastami. Doświadczenie pokazuje że chętnych do uprawiania sportu jest coraz mniej i jeżeli będziemy dalej tak postępować to za kilka lat nie będzie kto miał grać w juniorach. Panie Burmistrzu niech Pan zrobi porządek z tymi KLUBIKAMI. Od młodzika jeden mocny klub w LIDZE PODKARPACKIEJ.
Odpowiedz
3
@ hihihi
dnia 27.01.2014, 15:30 · Zgłoś
jestem za, zlikwidować uks 6 i AP, na to miejsce założyć [...] JASŁO. Wtedy dopiero będzie super drużyna
Odpowiedz
-3
@ Kibic
dnia 27.01.2014, 15:26 · Zgłoś
Właśnie po to była podpisana umowa między UKS 6 Jasło a Czarni Jasło o przekazanie do Szóstki wszystkich grup młodzieżowych , żeby był jeden mocny klub. Ale ktoś sobie wymyślił Ap w Jaśle i zabrał wszystkich zawodników i do Uks- u nie dołączył ani jeden zawodnik. Nie po to przez tyle czasu walczono o połaczenie grup młodzieżowych , żeby jak już to się stało faktem ktoś otwożył Ap. Miasto nie powinno dać ani grosza na to całe Ap i powinien walczyć o przekazanie wszystkich zawodników do Uks Szóstka. A jak ktoś nie chce trenować i grać w Uksie to niech sobie idzie do Zarzecza.
Odpowiedz
2
@ obserwator
dnia 28.01.2014, 07:18 · Zgłoś
No to mamy czasy komuny, jedna słuszna partia, jeden słuszny klub. Brawo Brawo. W Krośnie są 3 szkółki, nikt nie narzeka, w Dębicy są 3 /Igloopol, DAP i Wisłoka/ cisza i spokój w Jaśle są dwie i jest oczywiście źle. Ja to nawet rozumiem, w końcu gdyby dzieciaki może nie wszystkie przeszły do UKSu to składka 240030 zł x powiedzmy 80 dzieci to miesięcznie = 2400 a to razy 12 miesięcy = 28800 zł. W dodatku kilku chłopców w AP potrafi grać w piłkę więc i skład 6 byłby w każdym roczniku lepszy. Ale na szczęście tak nie będzie. Dlaczego na szczęście bo każdy powinien mieć móc wybrać to gdzie chce grać, żyć i pracować. To się nazywa demokracja. A pisanie że kto nie chce grać w UKSie powinien iść do Zarzecza jest pokazaniem jakie jest poziom myślenia zaślepionych fanatyków UKSu. Na szczęście nie wszystkich i to jest jedyny pozytyw w tym jak ktoś wcześnie napisał jasielskiego piekiełka.
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 28.01.2014, 07:19 · Zgłoś
Oczywiście jest błąd składka nie 240030 tylko 30 zł
Odpowiedz
0
@ makka
dnia 28.01.2014, 12:41 · Zgłoś
Ale w miastach o których napisałeś kluby działaja z wpłat od rodziców i sponsorów a nie z dotacji miejskiej .
Odpowiedz
1
@ obserwator
dnia 28.01.2014, 14:41 · Zgłoś
W Dębicy dostają dotacje z Urzędu
Odpowiedz
1
@ ddd
dnia 27.01.2014, 14:33 · Zgłoś
Jestam Za Jeden klub w Jaśle wystarczy
Odpowiedz
1
@ klej
dnia 27.01.2014, 13:57 · Zgłoś
.Czy nie mogło by byc tak ze wszystkie dzieciaki były by pod MOSirem jak to dawniej było?Mielibysmy po jednej mocnej jasielskiej druzynie w lidze zamiast kilku skłóconych ze soba i wrogo nastawionych co widac nawet tutaj w komentarzach.Nie czepiam sie ani 6 ani czarnyc ani ap tylko uwazam ze troche niezdrowo to wyglada.W Krosnie sport stoi na wyzszym jak w jasle poziomie a miasto daje tam tylko na mosir u nas sport słabo a o dotacje dostaje chyba 6 klubów szkolacych młodziez,ap,czarni,hankówka,uks6,gamrat,sobniów.
Odpowiedz
0
@ KOMISJA
dnia 27.01.2014, 13:06 · Zgłoś
do - kleja przeczytaj dokładnie tekst komisji zawodnicy z uks w okresie gimnazjum w szkole pzpn mają obozy 2 w roku + sprzęt +bazę treningową + sparingi z dobrymi rywalami za darmo wszystko na wysokim poziomie a po ukonczeniu szkoły wracają do jasła ( gdzie w jednej szatni przebierają się 3 drużyny trenują na jednnej płycie tak ostatnio bywało ) miasto do wyszkolenia tych chłopców nie dodaje ani złotówki tylko przyklasnąć ALE UMOWA JEST UMOWĄ uks 6 jest tylko do 13 lat oni wracają do uks po gimnazjum pierwszeństwo mają czarni jak to wykorzystają to już ich sprawa UKS NA PEWNO nie zrobi takiego numeru jak ap podjudzić rodziców zabrać dzieci a a teraz otworzyć trampkarzy z zarzeczem dodatkowo i tu się skoncentruj NIE chcę cię obrażać ale odczep się od 6 do tej pory przekazaliśmy do czarnym prawie wszystkich zawodników przez nas wychowanych (o prócz tych w szkole mistrzostwa sportowego żebyś się nie przyczepił ALE ONI SĄ DALEJ NASI) gdyby nie szóstka to rocznik 1998 by nie powstał a propo beniaminka składka 70 zł kto nie płaci nie gra dlatego jest prywatna nie jezdzi na turnieje A MŁODZIEŻ W UKS 6 FAKTYCZNIE JEST NAJZDOLNIEJSZA POZDRO
Odpowiedz
2
@ klej
dnia 27.01.2014, 11:36 · Zgłoś
W krosnie jest Beniaminek Krosno nie wspierany żadna dotacja z miasta i Mosir Krosno.Beniaminek działa jako prywatny klub i ok.Mosir to cała młodziez Karpat i tam po ukonczeniu wieku juniora trafiaja młodzi zawodnicy.W Jasle jest UKS,AP dofinansowywane z jasielskiej dotacji miejskiej a młodziez trafia do...młodzieżówek Karpat Krosno(przynajmniej ta najzdolniesza) to o co w tym wszystkim chodzi?UKS i AP powinny wzorem Beniaminka Krosno nie brac zadnej dotacji miejskiej, bo przeciez pobieraja co miesiac pieniadze od rodziców dzieci za szkolenie.
Odpowiedz
0
@ KOMISJA
dnia 27.01.2014, 09:32 · Zgłoś
do obserwatora- wyjaśnijmy to wreszcie -wszyscy ci zawodnicy dostali propozycje od szkoły mistrzostwa sportowego przy pzpn w krośnie ( jako jedyni w jaśle ) grają w karpatach ale są tylko wypożyczeni z uks 6 jasło .Jak się znasz zapewne po gimnazjum powinni wrócić do jasła ale czy czarni drążeni przez ap ( w zarzeczu bo tam ap chce przekazać zawodników )zapewnią im dobre warunki ponieważ jest powiedziane jasno czarni mają pierwszeństwo .UKS SZÓSTKA SZKOLI ZAWODNIKÓW Z KTÓRYCH NAJLEPSI Z ROCZNIKÓW SĄ PRZYNAJMNIEJ W KADRZE PODKARPACIA no i jeśli ap chce tworzyć nowych trampkarzy młodszych w podkarpaciu(7 miejsce w okręgu krośnieńskim w sumie 9 zawodników + trener + zawodnicy zarzecza trampkarz starszy ) gratuluje jemu i rodzicom którzy tak uważają .UKS 6 POWSTAŁO BO NIE BYŁO MŁODZIKÓW MŁODSZYCH __AP POWSTAŁO BO NIE PODOBA IM SIĘ DZIAŁALNOŚĆ CZARNYCH JASŁO
Odpowiedz
2
@ obserwator
dnia 27.01.2014, 14:11 · Zgłoś
Przecież mogą uczyć się /Krośnie a grać w Jaśle, tak robią np. w Sanoku.
Odpowiedz
2
@ antidotum
dnia 27.01.2014, 08:03 · Zgłoś
jasełko-piekiełko !!!
Odpowiedz
7
@ obserwator
dnia 27.01.2014, 07:12 · Zgłoś
Ludzie opamiętajcie się. Zamiast się cieszyć że w finale były 2 drużyny z Jasła, a za nimi Nowy Sącz, Krosno, Słowacy i inne drużyny to tutaj jest [...] walka na słowa. Teraz się nie dziwię że w Jaśle nie będzie lepszej piłki niż 4 liga. Przecież jeszcze trochę i ci chłopcy będą grali /oby/ w Czarnych i wtedy też będziecie komentowali że ten gra słabo bo jest z 6 czy z AP. Masakra!!! Administrator strony powinien wyłączyć możliwość komentowania artykułów dotyczących obu drużyn, wtedy byłby spokój i może niektórzy by się opamiętali. A na Koniec gratulacje dla obu drużyn UKS 6 Jasło i AP Jasło. Oby dalej ci młodzi chłopcy grali i dobrze się bawili na turniejach i meczach w których wystąpią.
Odpowiedz
2
@ rrer
dnia 27.01.2014, 08:09 · Zgłoś
Oby ci chłopcy grali w CZARNYCH. Niestety niektórzy maja inne plany.
Odpowiedz
0
@ hhh
dnia 26.01.2014, 18:58 · Zgłoś
Mniejsze koszty i mniejsza dotacja z miasta.
Odpowiedz
-1
@ sss
dnia 26.01.2014, 14:41 · Zgłoś
Szóstka podpisała porozumienie z CZARNYMI i przekazuje bezpłatnie zawodników po ukończeniu wieku młodzika zaś Akademia wyprowadziła z CZARNYCH młodzików młodszych, to nie pomaga klubowi CZARNI JASŁO.
Odpowiedz
3
@ hihihi
dnia 26.01.2014, 17:48 · Zgłoś
Tak przekazuje do Karpat Krosno i to tych najlepszych z 2000 rocznika. A Pan Prezes ogląda mecz z Czarnymi i dopinguje swoich byłych zawodników którzy grają w Karpatach. Świetna współpraca Gratuluję. Poza tym to do młodzika starszego rodzic decyduje gdzie dziecko gra to po pierwsze, a po drugie to tylko pomogło Czarnym bo mieli mniejsze koszty na jesień. Ci chłopcy po skończeniu gry w AP wrócą wszyscy do Czarnych Jasło.
Mam nadzieję że Czarni w tym roku wrócą na prostą i nie będą mieli tak wielkich problemów finansowych. Czego im serdecznie życzę.
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 28.01.2014, 07:09 · Zgłoś
Bezpłatnie przekazuje, to zapytajcie Prezesa Czarnych Jasło Pana Bazana ile zapłacił za przejście rocznika 98. Bezpłatnie hhihihi
Odpowiedz
0
@ hit
dnia 26.01.2014, 12:33 · Zgłoś
Żadna dotacja nie powinna z miasta trafiac ani do jednego ani do drugiego klubu dopóki prezesi klubów nie zasiada w końcu do stołu i nie uwzglednia dobra chłopców tylko swoje prywatne wojenki beda rozgrywać kosztem jasielskich dzieciaków.Nakreceni rodzice przelewaja swoje emocje na dzieciaki i zamiast porządku mamy w Jasle juz 3 kluby młodziezowe a seniorów w 4 lidze przenno buraczanej.
Odpowiedz
-3
@ wwe
dnia 26.01.2014, 10:43 · Zgłoś
Strzałów było 138.
Odpowiedz
1
@ hijiji
dnia 26.01.2014, 09:45 · Zgłoś
Przewaga drużyny 6 jasło była ogromna, oddali 147 strzałów na bramkę, z tego 146 celnych, no niestety, albo bramkarz bronił, albo piłka odbijała się od słupków i poprzeczek. AP Jasło w całym meczu nie wyszła ze swojej połowy i nie oddała strzału na bramkę Cudownej drużyny UKS 6 Jasło. Brawo dla UKS-u najlepszej drużyny w Europie a może i na Świecie, brawo. Myślę że teraz wszyscy kibice UKS-u są zadowoleni.
Odpowiedz
1
@ kibic uks
dnia 26.01.2014, 11:02 · Zgłoś
nawet nie wiesz jak bardzo zadowoleni,satysfakcja 147%
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 26.01.2014, 13:21 · Zgłoś
A nie było przewagi Szóstki ? chyba oglądałeś/aś inny mecz!!! Nikt nie mówi że Szóstka jest najlepsza,tylko obiektywnie trzeba patrzeć na przebieg meczu i tyle !!!
Odpowiedz
0
@ Kibic
dnia 26.01.2014, 21:11 · Zgłoś
Ja naliczyłem 142 w bramkę , 23 w bramkarza i 38 obok bramki , aha ... jeszcze 14 w aut .
Odpowiedz
1
@ wertg
dnia 26.01.2014, 09:09 · Zgłoś
Administrator strony AP Jasło od nowa definiuje znaczenie słowa "LEKKA PRZEWAGA" . Chyba oglądałem inny mecz.
Odpowiedz
2
@ kibic jasielskiej piłki
dnia 26.01.2014, 13:13 · Zgłoś
Oj boli porażka boli,zwłaszcza że była podwójna:-))). Tak to jednak jest. Jak drużyna jest dobra mam tu na myśli rocznik 2001, to we wszystkich turniejach w których uczestniczy prezentuje wyrównany poziom i nie schodzi poniżej tego poziomu.Ale jak się ułoży grupy w organizowanym przez siebie turnieju i dzięki temu "śliźnie" by wyjść z grupy,a potem w finale postawi autobus przed bramkarzem,zamurowując bramkę i doprowadzi do karnych, w których nawet chłopcy z ligi podwórkowej potrafią wygrać, to później są efekty w postaci 7 miejsca w województwie z kiepską,albo nawet bardzo kiepska grą...
Brawo Akademia,brawoooo!!!tak trzymać!!!Panie Burmistrzu chyba Pan przesadził z ta dotacja dla pkp(czytaj akademii),nie zasługują nawet na połowe tej kwoty która dostali.
Odpowiedz
0
@ hihihi
dnia 26.01.2014, 13:54 · Zgłoś
ale was boli ta Akademia, tylko dlaczego z Akademii nikt nie przechodzi do uksu a w drugą stronę coraz więcej dzieci przechodzi. Ciekawe dlaczego???
Odpowiedz
1
@ der
dnia 26.01.2014, 14:31 · Zgłoś
W akademii trzeba trafić stopą w piłkę a w szóstce trzeba trafić piłką w bramkę. Przechodząc z szóstki do akademii stajesz się gwiazdą.
Odpowiedz
1
@ wertg
dnia 26.01.2014, 09:08 · Zgłoś
Administrator strony AP Jasło od nowa definiuje znaczenie słowa "LEKKA PRZEWAGA" . Chyba oglądałem inny mecz.
Odpowiedz
0
@ obiektywny
dnia 26.01.2014, 11:08 · Zgłoś
Goście, mówiąc kolokwialnie "sztycha nie robili ", a napisali ze przeciwnik miał lekka przewagę...hahaha śmiechu warte:-)))
Odpowiedz
2
@ :)
dnia 25.01.2014, 19:01 · Zgłoś
A dziś znowu tylko 1 miejsce :)
Odpowiedz
-3
@ kibic
dnia 24.01.2014, 22:17 · Zgłoś
I znowu tylko 2 miejsce :)
Odpowiedz
7
@ antidotum
dnia 24.01.2014, 21:14 · Zgłoś
Brawo chłopcy i brawo Paweł jeszcze żebyś Ty był prezesem klubu i wszystko będzie ok.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.