Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

II miejsce UKS-u w Satu Mare

6

Drugie miejsce na Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej w Satu Mare (Rumunia) zajęły kadetki UKS "MOSiR" Jasło. Dwukrotnie pokonały LPS ADEPT Satu Mare 2:0 (25:8, 25:14), 2:0 (25:17, 25:23), wygrały z Nyírsuli Nyíregyháza 2:0 (25:23, 25:17), oraz przegrały z CNME Satu Mare 0:2 (23:25, 23:25). Dodatkową atrakcją dla naszych dziewcząt była możliwość bliższego poznania kultury, języka i kuchni swoich nowych koleżanek. Przez cztery dni turnieju nasze zawodniczki goszczone były w domach, u rumuńskich rodzin.

UKS „MOSiR” Jasło: Marta Cichoń (kapitan), Gabriela Duda, Monika Frydrych, Karolina Jurusik, Zuzanna Midura, Gabriela Macek, Karolina Mitoraj,  Magdalena Michalska, Angelika Osiewalska (libero), Daria Pawluś, Angelika Rakoczy
Trener: Leszek Wierzgasz

Niestety porażki w wyjazdowym meczu doznały nasze III-cio ligowe siatkarki.Po 5-cio setowym pojedynku przegrały z UKS I LO Łańcut 2:3 (25:23, 25:21, 23:25, 11:25, 5:15).

UKS „MOSiR” Jasło: Katarzyna Marcisz (kapitan), Justyna Stadnicka, Natalia Chrzanowska, Agnieszka Ćwięka, Alicja Rak, Oliwia Czechowicz, Kamila Marszałek (libero), oraz Dorota Korczykowska, Katarzyna Martowicz, Patrycja Wilk i Katarzyna Mikuś.
Trener: Adam Pasterz

Marek Bajorek
UKS "MOSiR" Jasło


Reklama

Komentarze: 6

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Pan Pikuś
dnia 02.11.2010, 20:11 · Zgłoś
przyjdzie liga i tak dostana wszycho w [...] ale pani z 4 najlepsza z nich wszystkich
Odpowiedz
-1
@ Bibi
dnia 29.10.2010, 09:06 · Zgłoś
Zapraszamy wielbiciela urody Gabi na turniej ligowy w sobotę. Oczywiście z udziałem zainteresowanej ;)
Odpowiedz
-1
@ PHGP
dnia 28.10.2010, 11:06 · Zgłoś
Dziewczyna w srodku na 5 zdjeciu od gory - przesliczna :)
Odpowiedz
1
@ ktoś
dnia 28.10.2010, 06:41 · Zgłoś
O ... i to jest promocja Jasła. Brawo dziewczyny !!!!
Odpowiedz
-1
@ Pasw
dnia 27.10.2010, 20:21 · Zgłoś
Mmmm ale [...] :D ;]
Odpowiedz
1
@ xx
dnia 27.10.2010, 20:04 · Zgłoś
fajne:D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.