II miejsce ULKS „Technik” Trzcinica na Ogólnopolskich Igrzyskach w Opolu
16
W dniach 21-22.08.2009r. zawodnicy Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „Technik” Trzcinica wzięli udział w rozgrywanych w Opolu XII Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Lekkiej Atletyce.






Na zawodach srebrna medale wywalczyli: Mateusz Gajda w biegu na 110 mppł oraz Mariusz Syzdek w trójskoku.
Brązowe medale zdobyli: Amanda Zięba w rzucie młotem, Patrycja Żebracka w pchnięciu kulą oraz Karol Pawluś w trójskoku.
Z innych wyników na uwagę zasługuje czwarte miejsca Mariusza Syzdka w skoku w dal oraz Amandy Zięby w dysku, czy piąte miejsca Małgorzaty Ziomek w skoku w dal i Beaty Chmury w trójskoku.
W klasyfikacji klubów ULKS „Technik” Trzcinica na sześćdziesiąt startujących w zawodach klubów z całej Polski zajął drugie miejsce.
Ryszard Stawarski






Na zawodach srebrna medale wywalczyli: Mateusz Gajda w biegu na 110 mppł oraz Mariusz Syzdek w trójskoku.
Brązowe medale zdobyli: Amanda Zięba w rzucie młotem, Patrycja Żebracka w pchnięciu kulą oraz Karol Pawluś w trójskoku.
Z innych wyników na uwagę zasługuje czwarte miejsca Mariusza Syzdka w skoku w dal oraz Amandy Zięby w dysku, czy piąte miejsca Małgorzaty Ziomek w skoku w dal i Beaty Chmury w trójskoku.
W klasyfikacji klubów ULKS „Technik” Trzcinica na sześćdziesiąt startujących w zawodach klubów z całej Polski zajął drugie miejsce.
Ryszard Stawarski
