II Mityng Survivalowy
Nauka w klasie policyjno – strażacko - wojskowej wiąże się z dodatkowymi działaniami mającymi na celu wyposażenie przyszłych policjantów i strażaków
w wiedzę i umiejętności niezbędne w ich przyszłej pracy. W tym celu,
w dniach 23 – 25 czerwca, odbył się w Liceum Ogólnokształcącym w Kołaczycach
II Mityng Survivalowy.

Dla uczniów spędzających czas przed komputerem, przyzwyczajonych do wygód,
noc w namiotach, zajęcia w terenie, nocne manewry były nie lada wyzwaniem, ale też wielką atrakcją.

Uczniowie klasy pierwszej uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez strażaków
z Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, Ochotniczej Straży Pożarnej w Kołaczycach, natomiast starsi koledzy z klasy drugiej wzięli udział w działaniach przygotowanych przez policjantów z Jasła. Uczniowie mogli się sprawdzić na sprawnościowym torze przeszkód, w strzelaniu oraz zajęciach w parku linowym.

II Mityng Survivalowy odbył się pod patronatem Urzędu Gminy w Kołaczycach, PSP w Jaśle oraz OSP w Kołaczycach. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania w/w instytucjom.
LO Kołaczyce
