Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

II Plebiscyt „Sportowiec i Trener Podkarpackiego Trójmiasta”

15

Przypominamy, że od 7 stycznia można cały czas oddawać głosy w konkursie na „Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów Podkarpackiego Trójmiasta – Jasła, Krosna i Sanoka w 2010 roku” organizowanego przez Burmistrzów miast członkowskich.

Po raz drugi w konkursie występują nasi zawodnicy oraz trenerzy.

Zasady głosowania (pełny Regulamin w Tygodniku „Nowe Podkarpacie”)

1. Głosować można wyłącznie na oryginalnych kuponach drukowanych   w tygodniku „Nowe Podkarpacie” oraz poprzez SMS-y.

2. Kupon prawidłowo wypełniony winien zawierać nazwiska i imiona 10 różnych zawodników i 3 różnych trenerów wytypowanych z listy kandydatów ogłoszonej w Tygodniku Regionalnym „Nowe Podkarpacie” i na stronach internetowych partnerów medialnych. Niespełnienie tego warunku spowoduje nieważność oddanych głosów. Kupony przyjmowane będą wyłączne drogą pocztową.

3. Prawidłowy SMS musi zawierać prefix, czyli litery SPT (Sportowiec Podkarpackiego Trójmiasta), T (Trener Podkarpackiego Trójmiasta). Wpisujemy więc litery SPT i kolejne cyfry przedzielone przecinkami lub kropkami, przyporządkowane poszczególnym sportowcom według ustalonej przez głosującego kolejności, następnie wpisujemy literę T i trzy cyfry podporządkowane trenerom. Wielkość liter nie ma znaczenia.  SMS wysyłamy na numer 7136 (koszt sms-a: 1,22 zł z VAT)

4. W przypadku nie zagłosowania na 10 różnych sportowców oraz 3 różnych trenerów głos będzie nieważny, podobnie jak w głosowaniu na kuponie wyciętym z tygodnika.

5. O zwycięstwie zadecyduje liczba zdobytych punktów z kuponów i sms-ów, na jednym kuponie lub w jednym smsie u „Sportowców” za 1 miejsce przyznawane jest 10 pkt, za 2 – 9 pkt, za 3 – 8 pkt itd.; u Trenerów za 1 miejsce – 3 pkt, za 2 – 2 pkt, za 3 – 1 pkt.

6. Głosowanie trwać będzie od 5 stycznia 2011 r. do 18 lutego 2011 r. (decyduje data stempla pocztowego) i za pomocą sms-ów do 20 lutego (do godziny 24:00).

Przykładowy SMS: SPT1,2,3,4,5,6,7,8,9,10T1,2,3
Numer: 7136 (1,22 zł z VAT)

Uwaga! W sms-ie nie mogą występować spacje, cyfry oddzielamy przecinkiem lub kropką.

Wśród nominowanych są:

Sportowcy (SPT):

1. Dariusz Bernacki (Czarni Jasło, piłka nożna)

2. Sławomir Kwiek (Czarni Jasło, piłka nożna)

3. Robert Szalony (Czarni Jasło, piłka nożna)


Trenerzy (T):

1. Robert Hap (Czarni Jasło, piłka nożna)

GŁOSUJ NA NASZYCH!

Reklama

Komentarze: 15

Dodaj komentarz Widok:
0
@ lelo
dnia 07.02.2011, 01:33 · Zgłoś
Oj panowie redaktorowie ! oj! nie odrobiło się dobrze zadanka domowego, tylko ściągnęło się ze strony klubowej, lub wstawiło się to, co podsunęli.
Moje pytanie brzmi prosto.Jakie wybitne osiągnięcia w sporcie osiągnęły osoby przedstawione w tym artykule,notabene nie podpisanym, dla asekuracji??
Głosuj na naszych.
Ten artykuł powinien być artykułem i chyba jest artykułem sponsorowanym i to powinno być wyraźnie napisane.

Tego wymaga zwykła rzetelność i etyka dziennikarska.

Gdzie są prawdziwi sportowcy jasielscy, którzy reprezentują Polskę na międzynarodowych zawodach, gdzie siatkarze D.Dryja, K.Mucha reprezentaci Polski kadetów w siatkówkę, K.Szydło podpora MKS MOSiR Jasło, gdzie karatecy K.Krygowski, P.Wałęga,którzy zdobywają medale na międzynarodowych spotkaniach,gdzie A.Sobczyk judoczka z międzynarodowymi osiągnięciami, no i wreszcie gdzie są ludzie, którzy tą młodzież szkoli, prowadzi i poświęca jej czas i pomaga osiągać wspaniałe wyniki?
Gdzie nazwisko Panów: D.Ciborowskiego,M.Czarneckiego, P.Czarneckiego,J.Łaby no szczególnie zasłużonego dla jasieskiej siatki Leszka Wierzgacza ????
Czy klub Czarnych a zwłaszcza sekcja piłki nożnej ma jakieś międzynarodowe sukcesy?? a może grają tam kadrowicze Polski??
Popatrzmy na to nie przez sentyment, tylko przez konkretne wyniki i włozoną pracę.
Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ Szkoda
dnia 03.02.2011, 00:18 · Zgłoś
Szkoda że nie zgłoszono Tomka Dziedzickiego - Mistrza Polski seniorów w slalomie carvingowym. Ale nie reprezentuje on żadnego klubu, na zawody jeździ za swoje pieniądze i chyba nie odczuwa potrzeby autopromocji. Ale to jest człowiek który w sporcie w 2010r osiągnął najwięcej. http://www.jaslo4u.pl/tomasz-dziedzicki-z-jasla-jest-mistrzem-polski-w-slalomie-carvingowym-newsy-jaslo-8001
Odpowiedz
0
@ czarni forewer
dnia 29.01.2011, 16:19 · Zgłoś
macie zdolnych... takich czy owakich jest tylko jedno że kibiców nie macie. Każdy klub zgłaszał swoich przepraszam mógł zgłosić jeśli nie zrobili tego to do nich halo. A i jeszcze jedno zobaczcie [...] kto w tamtej czyli pierwszej edycji z Jasła zajął najlepsze miejsce bez odbioru [...] i płaczusie.
Odpowiedz
0
@ amator
dnia 29.01.2011, 15:16 · Zgłoś
Czarni?????????????? o Boże..... to już naprawde w Jaśle nie mamy lepszych sportowców? ŻENADA!!!!
Odpowiedz
0
@ .
dnia 29.01.2011, 12:25 · Zgłoś
siatkarze też biorą udział w tym plebiscycie i czemu nie ma nic o nich ?! jak się zabieracie za artykuł to chociaż go w pełni zróbcie
Odpowiedz
0
@ jujek
dnia 29.01.2011, 10:10 · Zgłoś
jaslo4u jest tendencyjne, przedstawia tylko czarnych, a to [...] nie sportowcy, kto na nich głosuje? - jacyś wygoleni [...], robią z meczów [...] zamiast świetne widowisko, jaka to promocja miasta? judocy, karatecy, siatkarze tutaj pokazują klasę i czysty sport.
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 28.01.2011, 22:20 · Zgłoś
zgadzam sie z papri mamy zdolnych siatkarzy reprezentantow Polski zdolnych judokow i oni moga pochwalic sie osiagnieciami
Odpowiedz
0
@ czarni forewer
dnia 28.01.2011, 22:11 · Zgłoś
Jasielskie piekiełko krytyka jaka nieważne oby tylko [...]...ć wstyd że się w tym mieście urodziłem i że takich h[...]m.w muszę czytać idźcie i sami pokażcie jak potraficie kopać.
Odpowiedz
0
@ seb
dnia 28.01.2011, 21:01 · Zgłoś
nawet ich nie pokazujcie nie mowiac o osiagniecjach
Odpowiedz
0
@ asd
dnia 28.01.2011, 18:54 · Zgłoś
czemu sami piłkarze? a co z siatkówką, lekkoatletyką, koszykówką, czy judo?? można by nawet szachistów czy rybiarzy wymienić z tytułami mistrzów polski i nie tylko..nie czaje tej polityki, o logice nie wspomne..promować sport, który w okolicy ma poziom żenujący w porównaniu z innymi dyscyplinami..tragedia!
Odpowiedz
0
@ Kaqma
dnia 28.01.2011, 18:51 · Zgłoś
Głosować na tych,którzy zasługują .... Czyli w pierwszej kolejności sztuki wali i siatkarze :)
Odpowiedz
0
@ abc
dnia 28.01.2011, 15:22 · Zgłoś
W Jaśle więcej osób startuje w tym plebiscycie nie tylko Czarni!!!!
Odpowiedz
0
@ loo
dnia 28.01.2011, 13:20 · Zgłoś
Co to za sportowcy z 5 tej klasy rozgrywkowej ,takich to w Jasle na peczki.
Odpowiedz
0
@ papri
dnia 28.01.2011, 10:08 · Zgłoś
przecież kopacze z 4 a właściwie 5 ligi to nie są sportowcy!!! Jakimi osiągnięciami mogą sie pochwalić? Mamy sukcesy w sztukach walki,kilku zdolnych siatkarzy... Takie Krosno ma za niedługo ekstraklasę w koszykówce ,prawdopodobnie i 1 ligę siatkówki będą mieć dużo by wymieniać ,tu na naszym [...] nie ma nawet hali z prawdziwego zdarzenia.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.