II Powiatowy Turniej strażaków w tenisie stołowym.
13 grudnia br. na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Szebniach rozpocznie się o godz. 9:00 II Powiatowy Turniej strażaków w tenisie stołowym. W imieniu Wójta Gminy Jasło, Starosty Jasielskiego oraz Zarządu Oddziału Gminnego OSP zapraszamy członków OSP i pracowników KP OSP do wzięcia udziału w turnieju.

R E G U L A M I N T U R N I E J U S T R A Ż A K Ó W
Urząd Gminy Jasło
38-200 Jasło, ul. Słowackiego 4
tel. (013) 443 66 69, fax (013) 443 66 59
www.gminajaslo.pl
Starostwo Powiatowe w Jaśle
38-200 Jasło, ul. Rynek 18
tel/fax (013) 448 34 10, (013) 448 34 20
www.powiat.jaslo.pl
2.1. Podnoszenie ogólnej sprawności fizycznej strażaków.
2.2. Objęcie działalnością sportową, jak największej liczby strażaków.
2.3. Propagowanie zdrowego stylu życia.
2.4. Integracja środowiska pożarniczego.
3.1. Zapoznają się z niniejszym regulaminem i zobowiążą się go przestrzegać.
3.2. Są członkami OSP lub pracownikami KP PSP w Jaśle.
3.3. Dokonają imiennego zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do 10.12.2008 r. na adres:
Urząd Gminy w Jaśle,
ul. Słowackiego 4,
38 -200 Jasło,
tel/fax (013) 443 66 59
Dla członków OSP zgłaszającym jest Komendant Gminny OSP, dla PSP Komendant Powiatowy PSP. Każda jednostka OSP lub PSP może zgłosić maksymalnie 4 zawodników.
3.4. Wystąpią w zmiennym obuwiu sportowym tzw. „halowym".
4.1. Rozgrywki zostaną przeprowadzone według Regulaminu Polskiego Związku Tenisa Stołowego.
4.2. Partie będą rozgrywane do dwóch wygranych setów.
4.3. Turniej indywidualny będzie przeprowadzony systemem do dwóch przegranych gier z ustaleniem kolejności miejsc 1 - 8 oraz wyłonieniem grup zawodników zajmujących miejsca 9 - 12, miejsca 13 - 16, miejsca 17 - 32 i miejsca 33 - 64.
4.4. Dodatkowo prowadzona będzie klasyfikacja zespołowa w kategorii jednostek OSP lub PSP z których wystartuje minimum 3 zawodników.
4.4.1. Do klasyfikacji zespołowej będą zaliczane trzy najlepsze wyniki zawodników z jednej jednostki OSP lub PSP
4.4.2. Zawodnicy zdobywają punkty brane do klasyfikacji zespołowej zgodnie z zajętym miejscem według poniższej punktacji:
| 1 miejsce | 20 pkt | 7 miejsce | 9 pkt |
| 2 miejsce | 17 pkt | 8 miejsce | 8 pkt |
| 3 miejsce | 15 pkt | 9 - 12 miejsce | 6 pkt |
| 4 miejsce | 13 pkt | 13 - 16 miejsce | 3 pkt |
| 5 miejsce | 11 pkt | 17 - 32 miejsce | 2 pkt |
| 6 miejsce | 10 pkt | 33 -64 miejsce | 1 pkt |
13. 12. 2008 r. (sobota) godz. 9:00 - Sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Szebniach
6. Nagrody
6.1. Klasyfikacja indywidualna.
6.1.1. Za miejsca 1 - 3 puchary
6.1.2. Za miejsca 1 - 8 nagrody rzeczowe.
6.1.3. Za miejsca 1 - 16 dyplomy.
6.2. Klasyfikacja zespołowa
6.2.1. Za miejsca 1 - 3 puchary
6.2.2. Za miejsca 1 - 6 dyplomy.
7. Inne sprawy organizacyjne.
7.1. Na salach gimnastycznych obowiązuje obuwie zmienne dla zawodników jak i osób towarzyszących.
7.2. Zawodnicy biorą udział w turniejach na własną odpowiedzialność, organizator nie ubezpiecza uczestników od następstw nieszczęśliwych wypadków.
7.3. Organizator nie odpowiada za wypadki zawinione przez uczestników turniejów.
7.4. Za rzeczy pozostawione w szatniach i na terenie obiektu organizator nie ponosi odpowiedzialności.
7.5. O sprawach nie ujętych w regulaminie decyduje sędzia i przedstawiciel organizatora turnieju.
7.6. Prawo interpretacji niniejszego regulaminu przysługuje przedstawicielowi organizatora.
W. Władyka|UG Jasło
