II Puchar Noworoczny z MPM
21
Gimnazjum nr 1 w Jaśle organizuje w dniach 17-18.01.2009 roku imprezę sportową-rekreacyjną "II Puchar Noworoczny z MPM". W pucharze występować zawodnicy którzy ukończyli 30 lat życia (urodzeni w roku 1979 i starsi). Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 14.01.2009 roku i należy do nich dołączyć:
- listę zgłoszenia drużyny,
- oświadczenia wszystkich uczestników.
Po tym terminie nie będzie można dopisywać zawodników.
Kazimierz Bobula
- listę zgłoszenia drużyny,
- oświadczenia wszystkich uczestników.
Po tym terminie nie będzie można dopisywać zawodników.
II PUCHAR NOWOROCZNY Z MPM (rekreacyjny turniej piłki nożnej – PLUS 30)
1) Organizatorzy: Gimnazjum nr 1 w Jaśle, UKS Lider,

2) Sponsor: Sieć Jasielskich Sklepów MPM,

3) Miejsce i termin:
hala sportowa Gimnazjum nr 1 w Jaśle, ul Czackiego 2,
17 I 2009 (sobota)- mecze eliminacyjne w grupach,
18 I 2009 (niedziela)- mecze finałowe s. pucharowym.
4)Uczestnicy: w turnieju mogą grać urodzeni w roku 1979 i starsi,
- kierownik drużyny odpowiada za dopełnienie wszystkich formalności oraz zachowanie uczestników podczas zawodów.
5)Zgłoszenia i wpisowe:
- termin zgłoszeń upływa 14.01.2009 (środa) do godz 12.00
- ostatecznym potwierdzeniem jest:
a) dostarczenie listy zawodników zgłaszanej drużyny (data urodzenia, PESEL, adres zamieszkania),
b) posiadanie badań lekarskich lub dostarczenie oświadczeń o zdolności do udziału w turnieju podpisane własnoręcznie,
c) wpłacenie wpisowego 60 złotych od drużyny,
- zgłoszenia w Gimnazjum nr 1 przyjmuje K. Bobula ( tel. 013 446 36 74 ).
6)System rozgrywek:
- drużyny pięcioosobowe ( bramkarz + 4 w polu ) i maks. 5 rezerwowych,
- czas gry: 2 x 10 minut,
- sposób rozegrania turnieju zależy od ilości zgłoszonych drużyn.
7) Losowanie: w dniu114.01. 2009 ( środa ) w Gimnazjum nr 1 w Jaśle.
8) Nagrody: trzy najlepsze drużyny otrzymają: puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsora turnieju: Sieć Jasielskich Sklepów MPM
- będzie prowadzona klasyfikacja na króla strzelców i najlepszego bramkarza
9)Postanowienia końcowe: organizator nie odpowiada za rzeczy wartościowe pozostawione w szatni i na sali gimnastycznej.

2) Sponsor: Sieć Jasielskich Sklepów MPM,

3) Miejsce i termin:
hala sportowa Gimnazjum nr 1 w Jaśle, ul Czackiego 2,
17 I 2009 (sobota)- mecze eliminacyjne w grupach,
18 I 2009 (niedziela)- mecze finałowe s. pucharowym.
4)Uczestnicy: w turnieju mogą grać urodzeni w roku 1979 i starsi,
- kierownik drużyny odpowiada za dopełnienie wszystkich formalności oraz zachowanie uczestników podczas zawodów.
5)Zgłoszenia i wpisowe:
- termin zgłoszeń upływa 14.01.2009 (środa) do godz 12.00
- ostatecznym potwierdzeniem jest:
a) dostarczenie listy zawodników zgłaszanej drużyny (data urodzenia, PESEL, adres zamieszkania),
b) posiadanie badań lekarskich lub dostarczenie oświadczeń o zdolności do udziału w turnieju podpisane własnoręcznie,
c) wpłacenie wpisowego 60 złotych od drużyny,
- zgłoszenia w Gimnazjum nr 1 przyjmuje K. Bobula ( tel. 013 446 36 74 ).
6)System rozgrywek:
- drużyny pięcioosobowe ( bramkarz + 4 w polu ) i maks. 5 rezerwowych,
- czas gry: 2 x 10 minut,
- sposób rozegrania turnieju zależy od ilości zgłoszonych drużyn.
7) Losowanie: w dniu114.01. 2009 ( środa ) w Gimnazjum nr 1 w Jaśle.
8) Nagrody: trzy najlepsze drużyny otrzymają: puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsora turnieju: Sieć Jasielskich Sklepów MPM
- będzie prowadzona klasyfikacja na króla strzelców i najlepszego bramkarza
9)Postanowienia końcowe: organizator nie odpowiada za rzeczy wartościowe pozostawione w szatni i na sali gimnastycznej.
Kazimierz Bobula
