Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

II Puchar Noworoczny z MPM

21
Gimnazjum nr 1 w Jaśle organizuje w dniach 17-18.01.2009 roku imprezę sportową-rekreacyjną "II Puchar Noworoczny z MPM". W pucharze występować zawodnicy którzy ukończyli 30 lat życia (urodzeni w roku 1979 i starsi). Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 14.01.2009 roku i należy do nich dołączyć:
- listę zgłoszenia drużyny,
- oświadczenia wszystkich uczestników.

Po tym terminie nie będzie można dopisywać zawodników.

II PUCHAR NOWOROCZNY Z MPM (rekreacyjny turniej piłki nożnej – PLUS 30)

1) Organizatorzy: Gimnazjum nr 1 w Jaśle, UKS Lider,



2) Sponsor: Sieć Jasielskich Sklepów MPM,



3) Miejsce i termin:

hala sportowa Gimnazjum nr 1 w Jaśle, ul Czackiego 2,
17 I 2009 (sobota)- mecze eliminacyjne w grupach,
18 I 2009 (niedziela)- mecze finałowe s. pucharowym.

4)Uczestnicy: w turnieju mogą grać urodzeni w roku 1979 i starsi,
- kierownik drużyny odpowiada za dopełnienie wszystkich formalności oraz zachowanie uczestników podczas zawodów.

5)Zgłoszenia i wpisowe:

- termin zgłoszeń upływa 14.01.2009 (środa) do godz 12.00
- ostatecznym potwierdzeniem jest:

a) dostarczenie listy zawodników zgłaszanej drużyny (data urodzenia, PESEL, adres zamieszkania),

b) posiadanie badań lekarskich lub dostarczenie oświadczeń o zdolności do udziału w turnieju podpisane własnoręcznie,

c) wpłacenie wpisowego 60 złotych od drużyny,
- zgłoszenia w Gimnazjum nr 1 przyjmuje K. Bobula ( tel. 013 446 36 74 ).

6)System rozgrywek:

- drużyny pięcioosobowe ( bramkarz + 4 w polu ) i maks. 5 rezerwowych,
- czas gry: 2 x 10 minut,
- sposób rozegrania turnieju zależy od ilości zgłoszonych drużyn.

7) Losowanie: w dniu114.01. 2009 ( środa ) w Gimnazjum nr 1 w Jaśle.

8) Nagrody: trzy najlepsze drużyny otrzymają: puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsora turnieju: Sieć Jasielskich Sklepów MPM
- będzie prowadzona klasyfikacja na króla strzelców i najlepszego bramkarza

9)Postanowienia końcowe: organizator nie odpowiada za rzeczy wartościowe pozostawione w szatni i na sali gimnastycznej.




Kazimierz Bobula
Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
0
@ anonim
dnia 21.12.2008, 00:05 · Zgłoś
to Ty na kortach na I LO nie grales ze mowisz ze na sp4 jakies druzyny profesjonalne...nikogo tam takiego nie widzialem
Odpowiedz
0
@ W
dnia 18.12.2008, 14:19 · Zgłoś
Do Jaaa ^^ na Sp4 Graja Profesjonalne Ekipy z JasłaB)
Odpowiedz
0
@ Jaaa ^^
dnia 17.12.2008, 12:17 · Zgłoś
Ile Ty masz lat 10 !? Sp4? Nie chce mi się już na Ciebie czasu tracić ...
Odpowiedz
0
@ W
dnia 17.12.2008, 08:30 · Zgłoś
Do zioomek ^^ widze ze pewnie "siedzisz cały dzień przed kompem i masz kompleksy ^^" jeśli nie masz kolegów B);)
Odpowiedz
0
@ zioomek ^^
dnia 16.12.2008, 15:23 · Zgłoś
Ja mogę sam na was grać B);)
Odpowiedz
0
@ W
dnia 15.12.2008, 19:32 · Zgłoś
Do "zioomek ^^" zbieraj ziomków i zapraszam na Sp4. ;) 4 vs. 4 + bramkarz.B)
Odpowiedz
0
@ zioomek ^^
dnia 15.12.2008, 15:57 · Zgłoś
Haha ... Weź spakuj twarz "W" , pewnie siedzisz cały dzień przed kompem i masz kompleksy ^^
Odpowiedz
0
@ Galll
dnia 15.12.2008, 11:13 · Zgłoś
Ale chyba zorganizują coś jeszcze w najbliższym czasie bez ograniczeń wiekowych ? ;/
Odpowiedz
0
@ ;(
dnia 15.12.2008, 11:12 · Zgłoś
Wpisz treść komentarza
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 14.12.2008, 20:18 · Zgłoś
entuzjasta, narzekamy bo przeciez gdyby był to turniej b/o wiekowych, to i tak czy siak mogli by sie zglaszac osoby 30+ !! a z Ciebie widze jasnowidz jesli wiesz co bede po 30 robil...
Odpowiedz
0
@ latek
dnia 14.12.2008, 19:35 · Zgłoś
jestem pewny że niejeden młodzieniaszek miałby problemy z piłkarzami grającymi w 30 plus!!!!
super pomysł a wszyscy którym się to nie podoba niech zachowają to dla siebie!!!!B)
Odpowiedz
0
@ entuzjasta
dnia 14.12.2008, 15:56 · Zgłoś
Bardzo dobry pomysł i popieram w 100 %. A wy marudzące [...], którzy narzekacie na każdą inicjatywę pochowajcie ten swój jad do słoiczków, bo mimo wszystko życzę wam jak już złapiecie to 30 + żeby wam się coś chciało zrobić a nie tylko żłopać [...], hodować brzuchy i narzekać na wszytko a wygląda na to że tak skończycie.
Odpowiedz
0
@ W
dnia 14.12.2008, 15:27 · Zgłoś
do zioomek ^^ zamknij sie.
ty zato jestes jaśelska gwiazda piłkarska.:D
Odpowiedz
0
@ Pico
dnia 14.12.2008, 04:03 · Zgłoś
Juz chyba nie maja z kogo pieniedzy zdzierac
Odpowiedz
0
@ Max Kolanko
dnia 13.12.2008, 20:12 · Zgłoś
Czego wyjątkowo dyrektor Kazek Mikrut z Żurwej się nie wypowiada? Chyba trzonki i łyżki struga.
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 13.12.2008, 18:51 · Zgłoś
Podobno 03-04 01.2009 na MOSiR-ze jest Turniej PN o Puchar Dyr. MOSiR.(bez ograniczeń wiekowych)
Odpowiedz
0
@ zioomek ^^
dnia 13.12.2008, 18:21 · Zgłoś
I co wam to przeszkadza !? "w" i "elo" pewnie nawet pilki kopac nie umiecie :| ....
Odpowiedz
0
@ hallo
dnia 13.12.2008, 15:34 · Zgłoś
a tydzień wcześniej jest chyba turniej noworoczny dla wszystkich ?
Odpowiedz
0
@ elo
dnia 13.12.2008, 15:10 · Zgłoś
smiech w zywe oczy ! naprawde panowie ... bez jaj !
Odpowiedz
0
@ W
dnia 13.12.2008, 14:32 · Zgłoś
turniej starych [...]ków?B)
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 13.12.2008, 11:47 · Zgłoś
haha bez jaj
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.