II Świąteczny Turniej Siatkarski Gorlice 2010
Bardzo dobrze spisały się kadetki UKS "MOSiR" Jasło na rozegranym w dniach 29-30.12.2010 Turnieju w Gorlicach. W zorganizowanym przez KS EKSTRIM Gorlice turnieju wystąpiło 6 zespołów, rozgrywając mecze "każdy z każdym".
Wyniki poszczególnych meczy:
UKS "MOSiR" Jasło - UKS ISKRA Grybów 0:2
UKS "MOSiR" Jasło - UKS JEDYNKA Tarnów 2:0
UKS "MOSiR" Jasło - UKS GIMNAZJUM Dębowiec 2:0
UKS "MOSiR" Jasło - KS EKSTRIM Gorlice 1:2
UKS "MOSiR" Jasło - SANOCZANKA Sanok 2:0
KOŃCOWA TABELA TURNIEJU
1. KS EKSTRIM Gorlice
2. UKS "MOSiR" Jasło
3. UKS JEDYNKA Tarnów
4. SANOCZANKA Sanok
5. UKS ISKRA Grybów
6. UKS GIMNAZJUM Dębowiec
Indywidualne wyróżnienie w naszym zespole otrzymała Monika Frydrych.
UKS "MOSiR" Jasło: Marta Cichoń, Monika Frydrych, Karolina Mitoraj, Karolina Jurusik, Gabriela Macek, Zuzanna Midura, Angelika Osiewalska (libero), Daria Pawluś, Anna Warchoł, Gabriela Duda.
Trener: Leszek Wierzgacz
Marek Bajorek
