Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

II Świąteczny Turniej Siatkarski Gorlice 2010

6

Bardzo dobrze spisały się kadetki UKS "MOSiR" Jasło na rozegranym w dniach 29-30.12.2010 Turnieju w Gorlicach. W zorganizowanym przez KS EKSTRIM Gorlice turnieju wystąpiło 6 zespołów, rozgrywając mecze "każdy z każdym".

Wyniki poszczególnych meczy:

UKS "MOSiR" Jasło - UKS ISKRA Grybów 0:2
UKS "MOSiR" Jasło - UKS JEDYNKA Tarnów 2:0
UKS "MOSiR" Jasło - UKS GIMNAZJUM Dębowiec 2:0
UKS "MOSiR" Jasło - KS EKSTRIM Gorlice 1:2
UKS "MOSiR" Jasło - SANOCZANKA Sanok 2:0

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU
      1. KS EKSTRIM Gorlice
      2. UKS "MOSiR" Jasło
      3. UKS JEDYNKA Tarnów
      4. SANOCZANKA Sanok
      5. UKS ISKRA Grybów
      6. UKS GIMNAZJUM Dębowiec

Indywidualne wyróżnienie w naszym zespole otrzymała Monika Frydrych.

UKS "MOSiR" Jasło: Marta Cichoń, Monika Frydrych, Karolina Mitoraj, Karolina Jurusik, Gabriela Macek, Zuzanna Midura, Angelika Osiewalska (libero), Daria Pawluś, Anna Warchoł, Gabriela Duda.

Trener: Leszek Wierzgacz

Marek Bajorek

Reklama

Komentarze: 6

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Natalkaa1
dnia 09.01.2011, 14:22 · Zgłoś
Dębowiec najlepszy ;D xd
Odpowiedz
0
@ ada
dnia 08.01.2011, 15:42 · Zgłoś
bedziecie dziś na siatkówce na mosirze?
Odpowiedz
0
@ wtf
dnia 04.01.2011, 21:20 · Zgłoś
z przedostatnim miejscem przegrały 2:0 ? <lol2> pozdrawiam!!!!!
Odpowiedz
0
@ Zal
dnia 04.01.2011, 18:08 · Zgłoś
Debowiec XDDDDD
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 04.01.2011, 16:08 · Zgłoś
Gratulacje dla Trenera i Zawodniczek!
Odpowiedz
0
@ Piotrek
dnia 04.01.2011, 10:45 · Zgłoś
Dębowiec hahahahahaha
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.