Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

II Turniej Gwiazdkowy

6
Hala sportowa Gimnazjum nr 1 w Jaśle gościła uczniów szkół podstawowych, którzy wzięli udział w  halowym turnieju piłki nożnej.






Wystartowało w nim osiem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne- po rozegraniu spotkań systemem „każdy z każdym”, najlepsze zespoły zagrały spotkania o trzecie i pierwsze miejsce w turnieju. Wyniki zawodów:

Grupa A:
SP 4/I Jasło – SP 2/II Jasło 4-0
SP 4/I Jasło – SP 8 Jasło  3-0
SP 2/II Jasło – SP Kołaczyce I 1-2
SP Kołaczyce I – SP 8 Jasło 2-1
SP 4/I Jasło – SP Kołaczyce I 2-1
SP 2/II Jasło – SP 8 Jasło 1-3

        1) Szkoła Podstawowa nr 4/I w Jaśle     9   9-1
        2) Szkoła Podstawowa w Kołaczycach    6   5-4
        3) Szkoła Podstawowa nr 8 w Jaśle        3   4-6
        4) Szkoła Podstawowa nr 2/II w Jaśle    0   2-9

Grupa B:
SP 2/I Jasło – SP 4/II Jasło 5-1
SP Kołaczyce II – SP 1 Osobnica 0-1
SP 2/I Jasło – SP Kołaczyce II 1-0
SP 1 Osobnica – SP 4/II Jasło 1-0
SP 4/II Jasło – SP Kołaczyce II 1-3
SP 2/I Jasło – SP 1 Osobnica 5-0

      1) Szkoła Podstawowa nr 2/I w Jaśle     9   11-1
      2) Szk. Podstawowa  nr 1 w Osobnicy    6    2-5
      3) Szk. Podstawowa w Kołaczycach II    3    3-3
      4) Szkoła Podstawowa nr 2/II w Jaśle    0    2-9




mecz o III miejsce:
SP 1 Osobnica- SP Kołaczyce 0-6

mecz o I miejsce:
SP 4 /I Jasło – SP 2/I Jasło 5-1

                                                         
Kazimierz Bobula
Reklama

Komentarze: 6

Dodaj komentarz Widok:
0
@ BarteQ
dnia 26.03.2009, 12:55 · Zgłoś
:DMocuś zeby tu kogos pokazywali trzeba miec wyglad <lol2> ;p Dzieki :)
Odpowiedz
0
@ Tomczak
dnia 23.01.2009, 20:14 · Zgłoś
O jaki zal jestem na pierwszej focie z pilka;););)
Odpowiedz
0
@ Kamilos
dnia 19.12.2008, 18:51 · Zgłoś
Mocuś przecież Cie widać
4 zdjęcie żółta koszulka(z daleka ale widać) xD
Odpowiedz
0
@ Olena ;d
dnia 19.12.2008, 16:48 · Zgłoś
Haha Mocuś, kto by chciał Cie pokazywać ? :D XD
Odpowiedz
0
@ Kamilos
dnia 18.12.2008, 18:58 · Zgłoś
SP4 mistrzB)
Odpowiedz
0
@ MoCuŚ
dnia 18.12.2008, 18:22 · Zgłoś
hahahaha xD mnei to nie pokazali :PP Szopek [...] zdjecie 1 xD
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.