Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

II Turniej Halowy Piłki Nożnej Gamrat

4
W dniu 30 stycznia 2010r. w Jaśle odbył się II Turniej Halowy Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Zarządu Gamrat S.A. Turniej zorganizowany z inicjatywy Prezesa Zarządu Gamrat S.A. Andrzeja Czajki zainaugurował Obchody 100 – lecia Klubu Gamrat 1910 Jasło.

- Tego typu imprezy są doskonałą okazją do integracji Załogi firmy Gamrat S.A. i rozpoczęcia obchodów 100 – lecia Klubu Gamrat Czarni 1910 Jasło, drużyny której jesteśmy Patronem.

Kierownikiem turnieju był Tadeusz Rojkowski, wieloletni działacz Klubu Czarnych.
W turnieju wzięło udział 6 drużyn. Wszyscy zawodnicy z wielką pasją i zapałem zaangażowali się w grę o zwycięstwo.

Wyniki kształtowały się następująco:

1. Drużyna „Galaxi” Zakładu Profili i Rur
2. Drużyna „Oldboje JKS Czarni”
3. Drużyna Zakładu Wykładzin
4. Drużyna Działu Handlowego
5. Drużyna Zakładu Produkcji Specjalnej
6. Drużyna Zakładu Energetyki

Puchar Prezesa Zarządu Gamrat S.A. otrzymała drużyna „Galaxi” Zakładu Profili i Rur.
Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani statuetkami dla najlepszego bramkarza, który otrzymał Sypień Jan, strzelca, który zdobył Zbigniew Sienicki oraz najlepszego zawodnika, którym okazał się Marek Szajna.

Zostały również wręczone wyróżnienia dla zawodników: Gogosz Piotr, Stopyra Piotr, Janusz Darek.

Puchar, statuetki i wyróżnienia wręczyli Prezes Zarządu Gamrat S.A. Andrzej Czajka oraz Dyrektor ds. Handlu Janusz Rak.


Gamrat
Reklama

Komentarze: 4

Dodaj komentarz Widok:
0
@ znawca
dnia 05.02.2010, 12:01 · Zgłoś
Galaxi to Dzidek ha ha
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 04.02.2010, 17:07 · Zgłoś
A co oznacza nazwa "Galaxi" przy Zakładzie Profili i Rur ? Że niby "galaktyczni", czy co ?
Odpowiedz
0
@ gemkem
dnia 04.02.2010, 11:19 · Zgłoś
Ekstara impreza. Byle była cykliczna. Podziękowania dla organizatorów.
Odpowiedz
0
@ gemkem
dnia 04.02.2010, 11:12 · Zgłoś
Ekstara impreza. Byle była cykliczna. Podziękowania dla organizatorów.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.