III Amatorski Turniej Tenisa Stołowego
Miasto Jasło, Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego "SPIN-JASŁO" oraz
Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 10 serdecznie zaprasza na III Amatorski
Turniej o Mistrzostwo Miasta Jasła 2016, który odbędzie się pod honorowym
patronatem Burmistrza Miasta Jasła.

W turnieju prawo startu posiadają wszyscy chętni, którzy nie uczestniczą w
rozgrywkach 4 ligi tenisa stołowego lub wyższej organizowanych przez Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego. Zgłoszenia na turniej przyjmowane są od godz. 8.30 do 9.00 w dniu turnieju.
Turniej rozpocznie się o godz 9.30 w dniu 13 lutego 2016 roku w Szkole Podstawowej Nr 10 w Jaśle im. Mjr Henryka Dobrzańskiego "HUBALA". Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody, które ufundowało Miasto Jasło . W godzinach od 13.00 do 14.00 nastąpi zakończenie rozgrywek i rozdanie nagród w poszczególnych kategoriach.
Szczegóły turnieju w regulaminie.
Serdecznie zapraszamy i życzymy sportowej rywalizacji.
Jacek Hap
Prezes UKS "SPIN" Jasło
