Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

III Bieg Pamięci Senatora Stanisława Zająca już 1 maja!

26

Stowarzyszenie im. Senatora Stanisława Zająca organizuje po raz III Bieg Pamięci dla upamiętnienia osoby wybitnego prawnika, polityka, posła I, III, V i VI kadencji, wicemarszałka Sejmu III kadencji, senatora RP VII kadencji, który zginął w katastrofie lotniczej 10 kwietnia 2010 r. pod Smoleńskiem. Bieg odbędzie się na dwóch dystansach 1 maja.

Stowarzyszenie im. Senatora Stanisława Zająca po raz III zaprasza do wzięcia udział w Biegu Pamięci, który odbędzie się 1 maja. Ta inicjatywa sportowa ma już swoich zwolenników. W poprzednich edycjach w w biegu wzięło udział blisko 100 osób nie tylko z naszej okolicy, ale również z Polski i za granicy.

Bieg rozpocznie się w Święcanach obok remizy OSP na dystansie 21 km o godzinie 10.30, w miejscowości, z której pochodził senator Stanisław Zając. Dla najmłodszych, młodzieży, a także samorządowców przewidziano przyjemną trasę na dystansie 5 km o godzinie 11.00.

Półmaraton zakończy się na mecie w Skansenie Karpacka Troja w Trzcinicy.

Zawody odbędą się w kategoriach dla kobiet: OPEN, dla mężczyzn:

od 16-19 lat

od 20-29 lat

od 30-39 lat

od 40-49 lat

od 50-59 lat

od 60- 69 lat

70+

Dla laureatów trzech pierwszych miejsc przewidziane są nagrody pieniężne oraz rzeczowe:

1 miejsce: 200 zł

2 miejsce: 150 zł

3 miejsce: 100 zł

Każdy z uczestników Biegu Pamięci otrzyma pamiątkowy medal oraz dyplom.

O szczegółach zapisów na stronie: http://polmaratonpamieci.pl/

(icz)

Reklama

Komentarze: 26

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Sialala
dnia 24.03.2014, 17:08 · Zgłoś
,, Reprezentowany klub '' - o co w tym chodzi bo to jest niejasno napisane w tych wytycznych zgłoszeniowych xD
Odpowiedz
0
@ Sialala
dnia 23.03.2014, 10:40 · Zgłoś
Co trzeba zamieścić w zgłoszeniu do biegu na 5 km ?
Odpowiedz
0
@ do sialala
dnia 24.03.2014, 09:24 · Zgłoś
0
@ mieszkaniec
dnia 20.03.2014, 19:33 · Zgłoś
Skończcie z tym zajączkiem wreszcie i dajcie mu niech sobie leży na co sobie zasłużył
Odpowiedz
3
@ biegacz
dnia 20.03.2014, 17:34 · Zgłoś
Jeśli Putyra poświęci trasę to ja biegnę !!!
Odpowiedz
0
@ stan
dnia 20.03.2014, 16:43 · Zgłoś
wszystko fajnie.Tylko pytanie czym się zasłużył,że tak się mocno akcentuje jego pamięć.Bycie posłem,czy senatorem,to profity osobiste.Natomiast jeśli się było kilka kadencji posłem w sejmie i v-ce marszałkiem sejmu ,a wówczas P.Rzońca marszałkiem sejimiku podkarpackiego ,to w m.Jaśle wówczas nie powinno być karczowania przemysłu,ani organizowania Barów charytatywnych,tylko powinna być dbałość o współmieszkańców.A teraz co po nich pozostało,a no dużo,bo ok.18-to %-owe bezrobocie przy ogromnej emigracji zarobkowej z pow.jasielskiego.Cześć ich pamięci!
Odpowiedz
1
@ Max Szyderko
dnia 22.03.2014, 11:20 · Zgłoś
Przestań bluźnić Stan. Zając zrobił wiele dla regionu bo wiele zrobił. Nikt za bardzo nie wie co dokładnie ale zrobił. Rzońca to zupełnie inny temat :) Z ciekawością czekam na rozwój wypadków. Na razie nie został dopuszczony do listy wyborczej do PE hehehe...a to dopiero początek :)
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 22.03.2014, 19:05 · Zgłoś
Nie startuje, bo nie chciał. Ustąpił miejsca Zającowej. Zorientowani wiedzą, że tam gdzie szedł Zając, tam ustępował miejsca Rzońca i odwrotnie.. Dwóch kandydatów z jednego miasta? Ludzie, pomyślunku trochę! Maksiu, hał, hał - szczekanie godne ratlerka :) jak zawsze :)
Odpowiedz
1
@ stan
dnia 23.03.2014, 09:33 · Zgłoś
Dużo zrobił,tylko nikt nie potrafi tego podać.Ale do rzeczy.Otóż dzisiaj tworzy się odwróconą historię do poprzedniego okresu.Kto głośno bił pianę,pchał się na szkło,ten zostawał bohaterem.Teraz zaś na bohaterów kreuje się jw.,a to tramwajarkę,a to szpeca od srubokrętów i cała plejadę przefarbowanych postaci.Żałować tylko należy,że nie zauważa się wielkich ludzi,którzy bezinteresownie poświęcali swoje siły,czas i umiejętności dla młodych pokoleń.Wspomnieć należy wybybitnych pedagogów z Jasła,chociażby śp.Hamadę-matematyka,Jankisza-chemika i wielu wielu podobnych wychowawców wybitnych pokoleń-olimpijczyków.Ale Ci wym. wymarli i jakoś nikt nie przejął kontynuacji ich dzieła.
Odpowiedz
0
@ Max Szyderko
dnia 23.03.2014, 21:58 · Zgłoś
@ja, uaktualnij dane, [...] zorientowały się, że jak wystartują Zającowa i oszczędny europoseł Poręba to mogą rozbić pomiędzy siebie głosy [...] i mógłby wejść kto inny. A Bodzio ma ostatnio kiepskie notowania i dlatego nie ma dla niego miejsce do eurokoryta...
Hau, hau [...]...
Odpowiedz
4
@ byłem
dnia 20.03.2014, 15:41 · Zgłoś
Byłem w tamtym roku. Świetna atmosfera biegu i fajna choć wymagająca trasa półmaratonu. Mam nadzieję, że będą inne numerki startowe:)
Odpowiedz
1
@ hura
dnia 20.03.2014, 15:30 · Zgłoś
Fanie że jest też krótki dystans- pobiegamy!
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 20.03.2014, 12:49 · Zgłoś
no i 1 miejsce moje ! he he he
Odpowiedz
-1
@ komuszek
dnia 20.03.2014, 11:49 · Zgłoś
Fajnie, że będą świetować 1 Maja po modyfikacji pochodu pierwszomajowego na bieg pierwszomajowy. Mam nadzieje, że to pierwszy zwiastun powrotu do sprawiedliwego ustroju socjalistycznego, zepsutego przez krwiożerczy jankeski kapitalizm.
Odpowiedz
1
@ do komuszek
dnia 20.03.2014, 11:53 · Zgłoś
Jeśli tak Ci się tylko kojarzy 1 maja to pogratulować! :)
Odpowiedz
0
@ Skiba
dnia 20.03.2014, 11:41 · Zgłoś
Nie wiecie czy Rzońca "weźmie udział" ???
Odpowiedz
1
@ jaślan
dnia 20.03.2014, 12:09 · Zgłoś
a osoba wiadoma z Sobniowa? :-)
Odpowiedz
-3
@ FAN
dnia 21.03.2014, 09:37 · Zgłoś
Do gleby

Kmiecik biegnie z Czernieckim?,podobno PO łączy a nie dzieli.
Kiedy sie badałeś?,skiba-może już czas wyleczyć tą nienawiść raczej GŁUPOTĘ.
Odpowiedz
0
@ Max Szyderko
dnia 22.03.2014, 11:22 · Zgłoś
do imbecyla z hemoroidami na mózgu:
Czernecki z Kmiecikiem nigdy nie brali udziału w tej szopce propagandowej... nawet ze wspomaganiem...
[...] bo te już kompletnie nie działają...
Odpowiedz
2
@ termin
dnia 20.03.2014, 10:18 · Zgłoś
Termin nie trafiony w tym dniu odbędzie się Klasyk Beskidzki w Gorlicach w którym będzie uczestniczyć sporo osób (biegaczy) w tym ja :( A bardzo chciałem w tym biegu wystartować
Odpowiedz
5
@ KIEROWCA
dnia 20.03.2014, 10:38 · Zgłoś
No i elegancko,wiecej amatorów mniej zawodowych biegaczy= lepsza zabawa
Odpowiedz
1
@ do termin
dnia 20.03.2014, 11:54 · Zgłoś
Klasyk beskidzki to zawody rowerowe. Nie każdy biegacz jeździ na rowerze i vice versa.
Odpowiedz
1
@ aleks
dnia 20.03.2014, 11:57 · Zgłoś
Gdyby organizatorzy sugerowali się innymi zawodami to pewnie ciężko byłoby znaleźć dogodny termin.
Odpowiedz
0
@ gryszu
dnia 20.03.2014, 13:26 · Zgłoś
Klasyk najprawdopodobniej będzie odwołany. Drogowcy zrobili "niespodziankę" i zrywaja mnóstwo asfaltu i raczej sie nie wyrobią do maja aby to naprawić ... :(
Odpowiedz
1
@ Znajomy
dnia 21.03.2014, 10:19 · Zgłoś
No to trzeba będzie nowe 29-tki uruchomić :) :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.