III Jasielski Festiwal Siatkówki
15
Gimnazjum nr 1 w Jaśle organizuje po raz trzeci masową imprezę sportową „Jasielski Festiwal Siatkówki”. Głównym celem zawodów jest popularyzacja tej dyscypliny sportu, oraz promowanie aktywnego trybu życia. W ramach festiwalu zaplanowane jest sześć turniejów z podziałem na kategorie wiekowe, a rozgrywki będą odbywać się w hali sportowej przy ulicy Czackiego w dniach 4-9.02.2010 roku.
W latach ubiegłych imprezy siatkarskie przeprowadzone w naszym gimnazjum cieszyły się ogromną popularnością (np. w roku 2009 zgłosiło się 59 zespołów i udział wzięło ponad 500 zawodników). Zgłoszenia do tegorocznych turniejów przyjmowane są do 3.02.2010 roku po dopełnieniu niezbędnych formalności. Szczegóły w komunikacie organizacyjnym.
Organizatorzy: Gimnazjum nr 1 w Jaśle, UKS Lider
Miejsce: hala sportowa przy ul. Czackiego
Turniej A: 4 II 2010 (czwartek) godz. 8.30 - zawody dla dziewcząt z klas pierwszych gimnazjum (urodzone w roku 1996 i młodsze),
Turniej B: 5 II 2010 (piątek) godz. 8.30 - zawody dla chłopców z klas pierwszych gimnazjum (urodzeni w roku 1996 i młodsi),
Turniej C: otwarty turniej dla dorosłych -
6 II 2010 (sobota) godz. 9.00 - mecze eliminacyjne w grupach,
7 II 2010 (niedziela) godz. 9.00 - mecze finałowe systemem pucharowym,
(w jednej drużynie mogą grać kobiety i mężczyźni / w zespole może występować najwyżej jeden zawodnik aktualnie grający (sezon 2009/10) w rozgrywkach ligowych – przepis ten nie dotyczy urodzonych w roku 1994 i młodszych czyli uczniów gimnazjów).
Turniej D: 6-7 II 2010 (sobota/niedziela) godz. 9.00 – turniej dla kobiet
Turniej E: 8 II 2010 (poniedziałek) godz. 8.30 - zawody dla dziewcząt ze szkół podstawowych (urodzone w roku 1997 i młodsze),
Turniej F: 9 II 2010 (wtorek) godz. 8.30 - zawody dla chłopców ze szkół podstawowych (urodzeni w roku 1997 i młodsi).
Zgłoszenia i wpisowe:
- termin zgłoszenia do wszystkich turniejów upływa 3 II 2010 (środa) do godz. 10.00
- w turniejach: A, B, E, F drużyny nie płacą wpisowego i wystarczy zgłoszenie telefoniczne (zapisy prowadzi K. Bobula / tel. 013 446 36 74),
- w turniejach C, D ostatecznym potwierdzeniem udziału jest:
a) dostarczenie listy zawodników zgłaszanej drużyny (data urodzenia, PESEL, adres zamieszkania),
b) posiadanie badań lekarskich lub dostarczenie oświadczeń o zdolności do udziału w turnieju podpisane własnoręcznie, a w przypadku osób niepełnoletnich przez przedstawiciela ustawowego,
c) wpłacenie wpisowego 60 złotych od drużyny.
System rozgrywek i losowanie:
- sposób rozegrania poszczególnych turniejów zależy od ilości zgłoszonych drużyn
i zostanie podany przed losowaniem, które odbędzie się 3 II 2010 (środa)
o godz.16.00 w Gimnazjum nr 1 w Jaśle (sala nr 23) - w losowaniu mogą wziąć udział przedstawiciele zgłoszonych drużyn.
Nagrody: najlepsze drużyny otrzymają puchary i dyplomy.
Postanowienia końcowe:
- organizator nie odpowiada za rzeczy wartościowe pozostawione w szatni i w hali sportowej,
- w turniejach A, B, E ,F szkoły ubezpieczają się we własnym zakresie, a dopuszczenie uczniów do zawodów odbędzie się według zasad stosowanych w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego (lista uczniów potwierdzona przez dyrektora szkoły),
- w sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem decyduje organizator.
Bieżący serwis turniejowy na stronie: WWW.e6-sport.pl
Kazimierz Bobula
W latach ubiegłych imprezy siatkarskie przeprowadzone w naszym gimnazjum cieszyły się ogromną popularnością (np. w roku 2009 zgłosiło się 59 zespołów i udział wzięło ponad 500 zawodników). Zgłoszenia do tegorocznych turniejów przyjmowane są do 3.02.2010 roku po dopełnieniu niezbędnych formalności. Szczegóły w komunikacie organizacyjnym.
III JASIELSKI FESTIWAL SIATKÓWKI (4-9 II 2010)
Organizatorzy: Gimnazjum nr 1 w Jaśle, UKS Lider
Miejsce: hala sportowa przy ul. Czackiego
Turniej A: 4 II 2010 (czwartek) godz. 8.30 - zawody dla dziewcząt z klas pierwszych gimnazjum (urodzone w roku 1996 i młodsze),
Turniej B: 5 II 2010 (piątek) godz. 8.30 - zawody dla chłopców z klas pierwszych gimnazjum (urodzeni w roku 1996 i młodsi),
Turniej C: otwarty turniej dla dorosłych -
6 II 2010 (sobota) godz. 9.00 - mecze eliminacyjne w grupach,
7 II 2010 (niedziela) godz. 9.00 - mecze finałowe systemem pucharowym,
(w jednej drużynie mogą grać kobiety i mężczyźni / w zespole może występować najwyżej jeden zawodnik aktualnie grający (sezon 2009/10) w rozgrywkach ligowych – przepis ten nie dotyczy urodzonych w roku 1994 i młodszych czyli uczniów gimnazjów).
Turniej D: 6-7 II 2010 (sobota/niedziela) godz. 9.00 – turniej dla kobiet
Turniej E: 8 II 2010 (poniedziałek) godz. 8.30 - zawody dla dziewcząt ze szkół podstawowych (urodzone w roku 1997 i młodsze),
Turniej F: 9 II 2010 (wtorek) godz. 8.30 - zawody dla chłopców ze szkół podstawowych (urodzeni w roku 1997 i młodsi).
Zgłoszenia i wpisowe:
- termin zgłoszenia do wszystkich turniejów upływa 3 II 2010 (środa) do godz. 10.00
- w turniejach: A, B, E, F drużyny nie płacą wpisowego i wystarczy zgłoszenie telefoniczne (zapisy prowadzi K. Bobula / tel. 013 446 36 74),
- w turniejach C, D ostatecznym potwierdzeniem udziału jest:
a) dostarczenie listy zawodników zgłaszanej drużyny (data urodzenia, PESEL, adres zamieszkania),
b) posiadanie badań lekarskich lub dostarczenie oświadczeń o zdolności do udziału w turnieju podpisane własnoręcznie, a w przypadku osób niepełnoletnich przez przedstawiciela ustawowego,
c) wpłacenie wpisowego 60 złotych od drużyny.
System rozgrywek i losowanie:
- sposób rozegrania poszczególnych turniejów zależy od ilości zgłoszonych drużyn
i zostanie podany przed losowaniem, które odbędzie się 3 II 2010 (środa)
o godz.16.00 w Gimnazjum nr 1 w Jaśle (sala nr 23) - w losowaniu mogą wziąć udział przedstawiciele zgłoszonych drużyn.
Nagrody: najlepsze drużyny otrzymają puchary i dyplomy.
Postanowienia końcowe:
- organizator nie odpowiada za rzeczy wartościowe pozostawione w szatni i w hali sportowej,
- w turniejach A, B, E ,F szkoły ubezpieczają się we własnym zakresie, a dopuszczenie uczniów do zawodów odbędzie się według zasad stosowanych w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego (lista uczniów potwierdzona przez dyrektora szkoły),
- w sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem decyduje organizator.
Bieżący serwis turniejowy na stronie: WWW.e6-sport.pl
Kazimierz Bobula
