III Jasielski Festiwal Siatkówki za nami!
0
Zawody szkół podstawowych chłopców zakończyły w ubiegły wtorek tegoroczny III Jasielski Festiwal Siatkówki. Masowa impreza rekreacyjno - sportowa, od trzech lat tradycyjnie organizowana przez Gimnazjum nr 1 w Jaśle odbyła się w dniach 4 – 9.02.2010 roku.



W ramach festiwalu rozegrano sześć turniejów dla dzieci ze szkół podstawowych, młodzieży ze szkół gimnazjalnych oraz otwarte zawody dla kobiet i mężczyzn.
Przez sześć dni w hali sportowej przy ulicy Czackiego wystąpiło 45 zespołów.
Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:
- Turniej dziewcząt z klas I gimnazjum: Gimnazjum nr 1 w Jaśle,
- Turniej chłopców z klas I gimnazjum: Gimnazjum nr 5 w Jaśle,
- Turniej otwarty: Gazociągarze,
- Turniej kobiet: Czarne Jasło,
- Turniej dziewcząt ze szkól podstawowych: Szkoła Podstawowa w Szebniach,
- Turniej chłopców ze szkół podstawowych: Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle.


Szczegółowe wyniki każdego z turniejów oraz obszerną galerię zdjęć można znaleźć w „archiwum” na stronie internetowej: WWW.e6-sport.pl
KB



W ramach festiwalu rozegrano sześć turniejów dla dzieci ze szkół podstawowych, młodzieży ze szkół gimnazjalnych oraz otwarte zawody dla kobiet i mężczyzn.
Przez sześć dni w hali sportowej przy ulicy Czackiego wystąpiło 45 zespołów.
Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:
- Turniej dziewcząt z klas I gimnazjum: Gimnazjum nr 1 w Jaśle,
- Turniej chłopców z klas I gimnazjum: Gimnazjum nr 5 w Jaśle,
- Turniej otwarty: Gazociągarze,
- Turniej kobiet: Czarne Jasło,
- Turniej dziewcząt ze szkól podstawowych: Szkoła Podstawowa w Szebniach,
- Turniej chłopców ze szkół podstawowych: Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle.


Szczegółowe wyniki każdego z turniejów oraz obszerną galerię zdjęć można znaleźć w „archiwum” na stronie internetowej: WWW.e6-sport.pl
KB
