Strona główna

III Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar IPA Region Krosno

0
Napisany dnia: 12.06.2019, 11:46 , Tagi: Brak

Jasielscy policjanci wzięli udział w III Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej o puchar IPA Regionu Krosno. W zawodach uczestniczyli mundurowi z Krosna, Sanoka oraz goście z Włoch i Słowacji. Imprezę zorganizowano na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie.

W piątek na terenie obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie, odbył się turniej piłkarski z udziałem reprezentacji służb mundurowych regionu oraz zaproszonych gości. W zmaganiach sportowych podczas III Międzynarodowych Rozgrywkach Piłkarskich o puchar IPA Regionu Krosno rywalizowali krośnieńscy policjanci, strażacy, mundurowi z Jasła, funkcjonariusze straży granicznej z Sanoka oraz przedstawiciele służb mundurowych z Włoch i Słowacji.

Oficjalną prezentację drużyn poprzedziło wystąpienie Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie mł. insp. Leszka Buryły, który otworzył turniej. Chwilę później, szef krośnieńskich policjantów zamienił mundur na strój sportowy i już jako zawodnik, stanął do sportowej rywalizacji.

Rozgrywki odbywały się w systemie „każdy z każdym” i przebiegały w sportowej atmosferze i duchu „fair play”. Najlepszą drużyną turnieju okazała się ekipa słowackich stróżów prawa. To oni zdobyli również tytuły „króla strzelców” oraz najlepszego bramkarza. Drugie miejsce na podium zajęli policjanci z Jasła, a trzecie krośnieńscy strażacy.

Uczestnicy sportowych zmagań odebrali pamiątkowe puchary, dyplomy oraz okolicznościowe upominki z rąk Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie kom. Tomasza Dąbrowskiego oraz Przewodniczącej IPA Regionu Krosno asp. Beaty Raus.

Źródło: KMP Krosno

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Głupota, czy polityczna manifestacja?

  W miniony weekend przy wjeździe do Jasła od strony Krosna został zniszczony witacz. Wandal, który tego dokonał użył żółtej farby w spray'u malując na nim napis "#STOP447" nawołujący do manifestacji przeciwko roszczeniom żydowskim i przyjętej amerykańskiej ustawie mówiącej o zwrocie mienia ofiar Holocaustu.

 • Policjanci użyli gazu wobec agresorów

  Dwóch agresywnych mężczyzn trafiło do policyjnego aresztu po tym, jak obelżywymi słowami znieważyli funkcjonariuszy i naruszyli ich nietykalność cielesną. Do niebezpiecznej sytuacji doszło podczas interwencji w Łężynach.

 • Tłumy na Baciarach i Brathankach

  Tegoroczne Dni Gminy Skołyszyn odbyły się pod nazwą "Prozioki 2019" na stadionie sportowym w Skołyszynie. Kilka tysięcy mieszkańców powiatu jasielskiego, krośnieńskiego oraz gorlickiego przyjechało mile spędzić czas przy muzyce zespołów Baciary i Brathanki.

 • Pszczoły w sercu miasta? To możliwe!

  W maju na dachu galerii VIVO! Krosno stanęły cztery ule. Jak się okazuje centrum miasta to dla tych pracowitych owadów doskonałe miejsce do życia. Blisko 200 tysięcy pszczół z „Pasieki VIVO!” może w ciągu roku wyprodukować aż 100 kg naturalnego miodu, o kuszącym smaku i nieocenionych walorach zdrowotnych.

 • "Pojedynek z Triceratopsem" - wyzwanie dla prawdziwych łasuchów!

   

  Zapraszamy wszystkich niestrudzonych śmiałków do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu "Pojdeynek z Triceratopsem". Zasady pojedynku są proste: 1. Zamów Triceratops Burgera, 2. Zjedz go w całości, 3. Zrób to szybciej niż Twoi rywale.

 • Pracuj za granicą!

   

  Szukasz atrakcyjnych ofert pracy za granicą? Work Centre to rozwiązanie idealne dla Ciebie. W naszym biurze znajdziesz ciekawe oferty pracy stałej oraz sezonowej.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105