Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

III Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej NYIREGYHAZA 2009

15
W dniach 04-06.12.2009 zespół młodziczek UKS "MOSiR" Jasło wziął udział w III Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej NYIREGYHAZA 2009\'.

 
    
Eliminacje:
Nyirsuli BEM Nyiregyhaza -  UKS "MOSiR" Jasło 2:1 (25:20, 23:25 ,15:10)
KRA Budapeszt - UKS "MOSiR" Jasło  1:2 (25:17,14:25,11:15)
LPS Bihorul Oradea - UKS "MOSiR" Jasło  0:2 (0:25, 0:25)
       
Półfinały:                                        
VASAS SC Budapeszt - UKS MOSiR Jasło 2:0 (25:21 ,25:23)
       
o m-ca 4-12
Praga 10 - UKS "MOSiR" Jasło 2:1 (25:22,18:25, 15:11)
Kozgaz Budapeszt - UKS "MOSiR" Jasło 0:2 (18:25, 15:25)

W końcowej klasyfikacji nasz zespół zajął 7 miejsce, na 12 zespołów z 4 państw (Rumunia, Czechy, Węgry, Polska).

Najlepszą zawodniczką w zespole UKS "MOSiR" Jasło wybrano Zuzannę Midurę.

UKS "MOSiR" Jasło:
Marta Cichoń, Monika Frydrych, Weronika Myśliwiec, Gabriela Duda, Karolina Jurusik, Aleksandra Marek, Karolina Mitoraj, Zuzanna Midura, Gabriela Macek, Angelika Rakoczy

Trener: Leszek Wierzgacz

 


Marek Bajorek

Reklama

Komentarze: 15

Dodaj komentarz Widok:
0
@ zawodniczka
dnia 11.12.2009, 21:07 · Zgłoś
gramy bo to lubimy!nie dla dresów.(gdybyśmy je dostały byłoby miło: ) Kto pali i pije to jego sprawa! a jeżeli któreś chodzą tylko dla 'szpanu' to ja tego nie zmienię,a co do 7 msc. mogło być lepiej; (
Odpowiedz
0
@ zawodniczka
dnia 11.12.2009, 21:05 · Zgłoś
gramy bo to lubimy!nie dla dresów.(gdybyśmy je dostały byłoby miło: ) Kto pali i pije to jego sprawa! a jeżeli któreś chodzą tylko dla 'szpanu' to ja tego nie zmienię,a co do 7 msc. mogło być lepiej; (
Odpowiedz
0
@ zapomniałem
dnia 11.12.2009, 13:59 · Zgłoś
może dwie,trzy potrafią grać,a reszta to tylko dla szpanu chodzi na MOSiR
Odpowiedz
0
@ do zawodniczka
dnia 10.12.2009, 18:27 · Zgłoś
to wy gracie dla Dresów?
Szacunek dobre podejście.
Chyba jak byście starały się i wygrywały to Byście Dostały dresy i wszycho.
a Ja już wiem na Tą Chwile ze tam u was w Tym składzie 50/50 osób pali [...] i pije wiec?
takie Są realia.
Odpowiedz
0
@ do zawodniczka
dnia 10.12.2009, 18:21 · Zgłoś
to wy gracie dla Dresów?
Szacunek dobre podejście.
Chyba jak byście starały się i wygrywały to Byście Dostały dresy i wszycho.
a Ja już wiem na Tą Chwile ze tam u was w Tym składzie 50/50 osób pali [...] i pije wiec?
takie Są realia.
Odpowiedz
0
@ haha . ; d
dnia 10.12.2009, 14:19 · Zgłoś
jestescie dobre !? zajmujac 7 miejsce ? haha w jakims buraczanym turnieju .. noo noo ;]]
Odpowiedz
0
@ zawodniczka
dnia 09.12.2009, 20:19 · Zgłoś
Może i mamy na swoim koncie kilka wygranych meczów w lidze, ale co z tego? a co w zamian słyszymy?że jeżeli przed emeryturą naszego trenera dostaniemy dresy to dopiero bd dobrze;/(te ze zdjęcia są pożyczone na 3 dni od starszych zawodniczek)..a szkoda pisać.;(
Odpowiedz
0
@ Gabucha
dnia 09.12.2009, 20:19 · Zgłoś
ja tez tam bylam i co dalysmy rade !!! dalysmy rade wygrac z trudnymi zawdoniczkami pokazalysmy klase w tamtym roku smiali sie ze tylko 1 mecz wygralysmy a teraz pokazalysmy to na co pracowalysmy caly rok tylko jeszcze te dresy niech ktos zalatwi bo jestesmy tego warte nasza gra jest coraz lepsza wiec do dziela :D
Odpowiedz
0
@ zawodniczka
dnia 09.12.2009, 20:19 · Zgłoś
Może i mamy na swoim koncie kilka wygranych meczów w lidze, ale co z tego? a co w zamian słyszymy?że jeżeli przed emeryturą naszego trenera dostaniemy dresy to dopiero bd dobrze;/(te ze zdjęcia są pożyczone na 3 dni od starszych zawodniczek)..a szkoda pisać.;(
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 09.12.2009, 20:16 · Zgłoś
jeżeli chodzi o naszą młodzież to ww post ma rację ale nie do końca, zdolną młodzież to my mamy ale czym my te dziewczyny możemy zachęcic do dalszej gry, starą zardzewiała halą, chyba nie, idąc dalej to w jasle nie ma nawet uczciwej uczelni na której dziewczyny by mogły studiować grając w jaśle, szkolenie jest bo musi być ale też nie do końca to tak jest jak by się chciało , nie może być tak żeby jeden trener prowadził parę grup młodzieżowych bo to nie ma sensu nie w wspomnę już o zarobkach trenerów w uks mosir ok 350zł skandallllll, nigdzie w polsce tak mało trenerzy nie zarabiają bo jaka to dla nich motywacja .Nie można robić tak jak to miejsce miało w senirkach, szybko kupili 2 ligę i co i nic pieniążki utopionebo [...] spadkiem, trzeba pierwsze myśleć a pózniej robić
Odpowiedz
0
@ Gabana
dnia 09.12.2009, 20:11 · Zgłoś
one sa warte tych dresow niech ktos im zalatwi , one potrafia grac maja serce do tego co robia moze mialy slabe chwile ale wiedza ze sa najlepsze tak dalej dziewczyny trzymac pozdrawiam ;d
Odpowiedz
0
@ karlo burak
dnia 09.12.2009, 14:56 · Zgłoś
karlo [...] to powiedz mi gdzie sie podziały wszystkie zawodniczki mosiru ktore grały w tym klubie do tej pory???nie ma nikogo a juniorki w 2 lidze raczej nie dadza rady...z tymi dziewczynami bedzie tak samo jak z innymi, pograja 2 lub 3 lata i zrezygnuja, zostanie z nich moze 1 lub 2...a jak jestes taki kozak to sam wyjdz na boisko i zagraj
Odpowiedz
0
@ Byłam tam ^^ xD
dnia 08.12.2009, 19:06 · Zgłoś
Zajefajnie tam było :D:D
Ja chce jeszcze raz :D:D
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 08.12.2009, 17:30 · Zgłoś
jak zwykle..
one nie umieja grac do szkoly niech sie naucza [...] jedne
Odpowiedz
0
@ karlo
dnia 08.12.2009, 15:07 · Zgłoś
a o seniorkach to czemu nie ma newsa?:( te dziewczyny są warte inwestowania w nie pieniedzy, bo narazie super im idzie i nic nie powinno stanac na drodze ich dalszego rozwoju! A w jasle ładuje sie kase w seniorki, które mówiac delikatnie, nie radzą sobie na drugoligowych parkietach..
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.