III Międzyświetlicowy Turniej w Bilarda
4
W dniu 28 kwietnia 2009r. Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy zorganizował w Wolicy III Międzyświetlicowy Turniej w Bilarda.

Udział wzięło 32 zawodników z Kowalowów, Łask, Opacia oraz Wolicy. Turniej rozgrywano w trzech kategoriach:
* gimnazjum dziewczyny;
* gimnazjum chłopcy;
* szkoły ponadgimnazjalne chłopcy.


Zwycięzcy pierwszych trzech miejsc otrzymali pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy słodki upominek.
GOK 2009r.

Udział wzięło 32 zawodników z Kowalowów, Łask, Opacia oraz Wolicy. Turniej rozgrywano w trzech kategoriach:
* gimnazjum dziewczyny;
* gimnazjum chłopcy;
* szkoły ponadgimnazjalne chłopcy.


Zwycięzcy pierwszych trzech miejsc otrzymali pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy słodki upominek.
GOK 2009r.
