Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

III miejsce Czarnych Jasło w Turnieju Dębica Cup

11
W dniu 8.11.2009r najmłodsza drużyna JKS Czarni Jasło 1910 uczestniczyła w Ogólnopolskim Turnieju rocznika 1999 Dębica Cup. W turnieju udział wzięły takie drużyny jak: KS Wisłoka Dębica,Start Wola Mielecka,Unia Tarnów I, Unia Tarnów II, Dunajec Nowy Sącz, Beniaminek Krosno, Chemik Pustków, Sandecja Nowy Sącz, Stal Stalowa Wola, Czarni Jasło. Podopiecznym trenera Damiana Kardasia udało się wywalczyć III miejsce.




Wyniki:


Czarni Jasło-Chemik Pustków 0:0
Czarni Jasło-Unia Tarnów II 0:1
Czarni Jasło-Sandecja Nowy Sącz 4:3 (bramki: Gabryel:3, Sury:1)
Czarni Jasło-Stal Stalowa Wola 1:0 (bramki: Mitoraj:1)

Półfinały:
Czarni Jasło-Dunajec Nowy Sącz 0:1

Finały III miejsce:
Czarni Jasło-Wisłoka Dębica 2:1 Gabryel:2

Król strzelców: Gabryel Michał




Skład:
Mitoraj Wojciech, Gabryel Michał, Kiszka Paweł, Juszczyk Adam, Stelmach Jakub, Sury Piotrek, Koś Wojciech, Czyżowicz Dawid, Łętkowski Jan, Pikuła Dominik, Szostak Patryk, Jędrusik Kacper, Daniel Szczepanik


Urszula Czyżowicz
Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ JKS1996
dnia 13.11.2009, 16:43 · Zgłoś
Brawo :D! Super Michal!
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 11.11.2009, 16:18 · Zgłoś
Ale po co ja się tłumaczę ... mówisz - bo masz poczucie winy!
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 10.11.2009, 17:45 · Zgłoś
[...] - jeśli Cię uraziłem to przepraszam ... moje pytanie wynikało nie ze złośliwości a ciekawości - czy pytanie i dociekanie w celu pogłębienia swojej wiedzy nie jest również rzeczą ludzką ? Skąd wiesz , że jestem nieomylny ? Oj [...] [...] ... tak łatwo ocenić ludzi siedząc przed monitorem i nie mając pojęcia kto siedzi przed innym monitorem ...naprawdę nie mam zamiaru nikomu "dokopać" w wręcz przeciwnie ! Ale po co ja się tłumaczę ...
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 10.11.2009, 15:55 · Zgłoś
Ej złośliwcy, złośliwcy - nie ma to jak "dowalić" dzieciom, a mylić się obserwator jest rzeczą ludzką. Nie myli się ten, kto nic nie robi - nieomylny obserwatorze.
wim - a Twoja postawa jest super rewelacyjna - nie ma to jak "gratulacje" w Twoim wykonaniu, chłopcy na pewno się ucieszyli.

Gratulacje Czarni!!!!!
kaja
Odpowiedz
0
@ ozo
dnia 10.11.2009, 12:03 · Zgłoś
Gratulacje chłopaki!! Michał - super!! A co do bramkarza Czarnych (2000 rok) - obrona w świetnym stylu, obrona karnego - celujący. Wiadomo, że są sytuacje, gdzie się nie da złapać piłki ale chłopak nie popełnia żadnych błędów - masz mały wielki talent. Tak trzymaj!
do wim - drużyn było 10.
Odpowiedz
0
@ Ya
dnia 10.11.2009, 11:54 · Zgłoś
Średni to jest poziom inteligencji "WIM". Jeżeli w półfinale Czarni grali z Dunajcem a wcześniej nie spotkali się z nim w rozgrywkach grupowych to oczywistą rzeczą jest że podano wyniki jednej grupy. Drogi Sherlock-u drużyn było 10. :-)
Odpowiedz
0
@ wim
dnia 10.11.2009, 08:58 · Zgłoś
3miejsce na 5 druzyn to srednia postawa
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 10.11.2009, 07:00 · Zgłoś
[...] jak na fankę Czarnych to zbyt późno czytasz informacje - w pierwotnej wersji było 1-0 dla Czarnych ( podaj mi adres to podeślę Ci zrzut ekranu )
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 09.11.2009, 21:49 · Zgłoś
Jak na obserwatora to jesteś mało spostrzegawczy - 0:1 to przegrana.
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 09.11.2009, 20:47 · Zgłoś
No i teraz wszystko jasne ... gratulacje dla Czarnych !
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 09.11.2009, 17:38 · Zgłoś
Jeżeli Czarni wygrali w półfinale z Dunajcem to dlaczego grali tylko o 3 miejsce ?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.