III miejsce Czarnych Jasło w Turnieju Dębica Cup
11
W dniu 8.11.2009r najmłodsza drużyna JKS Czarni Jasło 1910 uczestniczyła w Ogólnopolskim Turnieju rocznika 1999 Dębica Cup. W turnieju udział wzięły takie drużyny jak: KS Wisłoka Dębica,Start Wola Mielecka,Unia Tarnów I, Unia Tarnów II, Dunajec Nowy Sącz, Beniaminek Krosno, Chemik Pustków, Sandecja Nowy Sącz, Stal Stalowa Wola, Czarni Jasło. Podopiecznym trenera Damiana Kardasia udało się wywalczyć III miejsce.



Wyniki:
Czarni Jasło-Chemik Pustków 0:0
Czarni Jasło-Unia Tarnów II 0:1
Czarni Jasło-Sandecja Nowy Sącz 4:3 (bramki: Gabryel:3, Sury:1)
Czarni Jasło-Stal Stalowa Wola 1:0 (bramki: Mitoraj:1)
Półfinały:
Czarni Jasło-Dunajec Nowy Sącz 0:1
Finały III miejsce:
Czarni Jasło-Wisłoka Dębica 2:1 Gabryel:2
Król strzelców: Gabryel Michał



Skład: Mitoraj Wojciech, Gabryel Michał, Kiszka Paweł, Juszczyk Adam, Stelmach Jakub, Sury Piotrek, Koś Wojciech, Czyżowicz Dawid, Łętkowski Jan, Pikuła Dominik, Szostak Patryk, Jędrusik Kacper, Daniel Szczepanik
Urszula Czyżowicz



Wyniki:
Czarni Jasło-Chemik Pustków 0:0
Czarni Jasło-Unia Tarnów II 0:1
Czarni Jasło-Sandecja Nowy Sącz 4:3 (bramki: Gabryel:3, Sury:1)
Czarni Jasło-Stal Stalowa Wola 1:0 (bramki: Mitoraj:1)
Półfinały:
Czarni Jasło-Dunajec Nowy Sącz 0:1
Finały III miejsce:
Czarni Jasło-Wisłoka Dębica 2:1 Gabryel:2
Król strzelców: Gabryel Michał



Skład: Mitoraj Wojciech, Gabryel Michał, Kiszka Paweł, Juszczyk Adam, Stelmach Jakub, Sury Piotrek, Koś Wojciech, Czyżowicz Dawid, Łętkowski Jan, Pikuła Dominik, Szostak Patryk, Jędrusik Kacper, Daniel Szczepanik
Urszula Czyżowicz
