III miejsce na ZINA CUP 2010
Najmłodsi zawodnicy naszego klubu(rocznik 1999)zajęli III miejsce na Międzynarodowym Turnieju piłki nożnej orlików ZINA CUP 2010 rozegranym 19-06-2010 w Pustyni koło Dębicy.
Podopieczni Damiana Kardasia ulegli w pierwszym meczu po zaciętej walce późniejszemu triumfatorowi rozgrywek Igloopolowi Dębica 0:2.
Drugie spotkanie to wspaniała walka i zasłużone zwycięstwo po wspaniałym uderzeniu bezpośrednio z rzutu rożnego Piotra Surego z AP21KRAKÓW 1:0.
Następne dwa spotkania to już zupełna dominacja zwycięstwa odpowiednio z START WOLA MIELECKA 3:0 oraz gospodarzom MULKS PUSTYNIA 8:0.
W ostatnim pojedynku mimo prowadzenia i ambitnej postawie ulegli SANDECJI NOWY SĄCZ 1:3
Ponadto indywidualne wyróżnienie otrzymał PATRYK SZOSTAK, wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.
Wyniki:
IGLOOPOL DĘBICA-CZARNI JASŁO 2:0
CZARNI JASŁO-AP21 KRAKÓW 1:0 (SURY)
CZARNI JASŁO-START WOLA MIELECKA 3:0 (GABRYEL-2,SURY)
CZARNI JASŁO- MULKS PUSTYNIA 8:0 (JUSZCZYK-4,GABRYEL,PIKUŁA,MATYSIK,STELMACH)
CZARNI JASŁO- SANDECJA NOWY SĄCZ 1:3 (JUSZCZYK)
Drużyna wystąpiła w składzie: PATRYK SZOSTAK, PIOTR SURY, JAKUB KOŁODZIEJ, DOMINIK PIKUŁA, DANIEL SZCZEPANIK, JAKUB STELMACH, ADAM JUSZCZYK, JAN ŁĘTKOWSKI, DAWID CZYŻOWICZ, MICHAŁ GABRYEL, PATRICK MATYSIK.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. IGLOOPOL DĘBICA
2. SANDECJA NOWY SĄCZ
3. JKS GAMRAT CZARNI 1910 JASŁO
4. AKADEMIA PIŁKARSKA 21 KRAKÓW
5. START WOLA MIELECKA
6. MULKS PUSTYNIA
WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE
Najlepszy zawodnik: KAMIL JAROSZ – SANDECJA NOWY SĄCZ
Król strzelców: ALEKSANDER DROBOT- IGLOOPOL DĘBICA
Najlepszy bramkarz: PATRYK SZOSTAK – JKS GAMRAT CZARNI 1910 JASŁO
Wyrazy podziękowania dla Pana Jerzego Pikuły za sponsorowanie udziału w zawodach.
RG
