III miejsce Szóstki
11
W dniu 04.04.2009 najmłodsi reprezentanci Szóstki Jasło z rocznika 2001 uczestniczyli w turnieju halowym w Dębicy. W zawodach udział wzięły drużyny Igloopolu Dębica, Beniaminka Krosno, Cracovii Kraków, Harnasia Tymbark, Korony Kielce, Sandecji Nowy Sącz i UKS Szóstka Jasło. Drużyny grały systemem "każdy z każdym".





Początek Turnieju nie był zbyt udany dla podopiecznych Artura Tomaszewskiego: po zacietej walce przegrana w pierwszym meczu z gospodarzami Igloopolem 1-2, nasyępnie porażka z Beniaminkiem 0-1 i późniejszym triumfatorem zawodów Cracovią 0-1. Końcówka zawo0dów to jednak udany finisz Szóstki: wygrane z Harnasiem 1-0, Koroną 2-0 i Sandecją 1-0 pozwoliły chłopcom cieszyć się z miejsca na podium. Drużynę UKS wyprzedziły : Cracovia i Igloopol.
Był to ostatni halowy turniej w jakim uczestniczyli w obecnym sezonie chłopcy z Jasła - teraz pola na Turnieje na boiskach trawiastych i oby chwil radości, takich jak te w Dębicy, było więcej.
Gratulujemy najmłodszym zawodnikom Szóstki i ich trenerowi Arturowi Tomaszewskiemu.
UKS >>Szóstka<<
Początek Turnieju nie był zbyt udany dla podopiecznych Artura Tomaszewskiego: po zacietej walce przegrana w pierwszym meczu z gospodarzami Igloopolem 1-2, nasyępnie porażka z Beniaminkiem 0-1 i późniejszym triumfatorem zawodów Cracovią 0-1. Końcówka zawo0dów to jednak udany finisz Szóstki: wygrane z Harnasiem 1-0, Koroną 2-0 i Sandecją 1-0 pozwoliły chłopcom cieszyć się z miejsca na podium. Drużynę UKS wyprzedziły : Cracovia i Igloopol.
Był to ostatni halowy turniej w jakim uczestniczyli w obecnym sezonie chłopcy z Jasła - teraz pola na Turnieje na boiskach trawiastych i oby chwil radości, takich jak te w Dębicy, było więcej.
Gratulujemy najmłodszym zawodnikom Szóstki i ich trenerowi Arturowi Tomaszewskiemu.
UKS >>Szóstka<<
