III miejsce trampkarzy na turnieju w Rzeszowie
9
Trzecie miejsce zajęła nasza drużyna trampkarzy młodszych na II Halowym Turnieju Piłki Nożnej im. Andrzeja Standio w Rzeszowie. Podopieczni Roberta Podkulskiego rywalizowali w silnej grupie min. z Cracovią i Stalą Rzeszów. Wśród indywidualnych wyróżnień nasz bramkarz Jakub Pankiewicz został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.Najmłodsi nasi piłkarze podopieczni Damiana Kardasia uczestniczyła również w tym turnieju występując na hali w Miłocine. Był to ich pierwszy udział w jakichkolwiek zawodach sportowych. Chłopcy z rocznika 1999 i 2000 rywalizowali ze starszymi kolegami (rocznik 1998) zajmując ostatecznie 8 miejsce. W swojej grupie pokonali min. Stal Rzeszów 1:0, a w walce o miejsca 5-8 po rzutach karnych ulegli Resovii i Stali Łańcut.
Rocznik 1996 wyniki:
Grupa A:
Czarni - Orzeł Przeworsk 4:0, bramki: Kutyna-2, Wietecha, Ryznar
Czarni - Orły Rzeszów 5:0, bramki: Kutyna-2, Szopa-2, Świątkowski
Czarni - Stal Rzeszów 3:1, bramki: Świątkowski-2, Jamuła
Czarni - Cracovia Kraków 2:0, bramki: Światkowski, Phan Van
połfinał:
Czarni - Tarnovia Tarnów 0:1
o III miejsce:
Czarni - Stal Rzeszów 5:1, bramki: Jamuła-2, Sury-2, Szopa
Czarni Jasło
