Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

III miejsce ZS w Trzcinicy w Ogólnopolskim Finale Lekkoatletycznej Ligii Szkół Ponadgimnazjalnych

19
W dniu 24.09.2009 r. miał miejsce Ogólnopolski Finał Lekkoatletycznej Ligii  Szkół Ponadgimnazjalnych.

Reprezentowana przez  Zespół Szkół w Trzcinicy drużyna w składzie: Jarek Monika, Brągiel Wioleta, Kozioł Aneta, Chochołek Monika, Chmura Beata, Labut Martyna, Hajnosz Barbara, Kipiel Joanna, Wietecha Katarzyna,  Budnik Natalia, Walaszczyk Anna, Dyląg Oliwia, Stój Anna, Szafarz Monika na startujących 13 zespołów zajęła bardzo dobre 3 miejsce .

Klasyfikacja trzech medalowych drużyn przedstawia się następująco:

I m-ce   Zespół Szkół nr 22 we Wrocławiu    1598 pkt

II m-ce  XI LO Bydgoszcz                              1514 pkt

III m-ce Zespół Szkół w Trzcinicy                  1434 pkt


R. Stawarski
Reklama

Komentarze: 19

Dodaj komentarz Widok:
0
@ janina
dnia 04.11.2009, 14:18 · Zgłoś
Trzcinica rządzi:D
Odpowiedz
0
@ ma
dnia 04.11.2009, 14:07 · Zgłoś
Trzcinica the best oby tak dalej:)
Odpowiedz
0
@ Monia :)
dnia 09.10.2009, 20:09 · Zgłoś
i mamy 3 !! :D:D
Odpowiedz
0
@ martynka
dnia 04.10.2009, 14:26 · Zgłoś
THE BEST ..............33333333333miejsce .....:PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP;<>
Odpowiedz
0
@ ;d;p
dnia 03.10.2009, 08:33 · Zgłoś
gratulacje!!!!!!
trzcinica the best
Odpowiedz
0
@ .......
dnia 02.10.2009, 21:11 · Zgłoś
Gratulacje dla naszych dziewczyn z Trzcinicy . ;**
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 02.10.2009, 12:52 · Zgłoś
Gratulacje !!!!
Trzcinica The BesT !!!!
Odpowiedz
0
@ EE
dnia 02.10.2009, 12:48 · Zgłoś
bardzo miłe wiadomości!!!
Życzę kolejnych sukcesów!!!
Odpowiedz
0
@ OLiwia
dnia 01.10.2009, 20:38 · Zgłoś
Gratulacje !!! :**MOje :** Trzcinica The BesT !!!
Odpowiedz
0
@ Uczeń ZS TRZCINICA
dnia 01.10.2009, 19:20 · Zgłoś
Gratulacje!! ;))
Odpowiedz
0
@ ello
dnia 01.10.2009, 17:28 · Zgłoś
No prosze Wroclaw,Bydgoszcz i Trzcinica no no !!
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 01.10.2009, 16:36 · Zgłoś
Trzcinica great ;*
Odpowiedz
0
@ Jaa
dnia 01.10.2009, 15:57 · Zgłoś
Wybitne osiągnięcia od wielu lat:)
Odpowiedz
0
@ olga
dnia 01.10.2009, 15:55 · Zgłoś
TRZCINICA najlepsza jak zawsze!!!!!!!!!!!!!!:]
Odpowiedz
0
@ zawodniczka
dnia 01.10.2009, 14:22 · Zgłoś
jest podium!!!
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 30.09.2009, 21:36 · Zgłoś
niby [...] ale jednak w czołówce:) gratki
Odpowiedz
0
@ Monia xd
dnia 30.09.2009, 20:27 · Zgłoś
Trzcinica jest the best!!! I warto wylewać hektolitry potu na treningach,aby poczuć to szczęście jakie ja i cała drużyna czuje;PPP Dla takich chwil warto żyć:*** Pozdrowienia dla wszystkich,którzy trenują lub trenowali w ULKSIE;)))
Odpowiedz
0
@ lud
dnia 30.09.2009, 19:57 · Zgłoś
pięknie.!
Odpowiedz
0
@ wwww...
dnia 30.09.2009, 17:08 · Zgłoś
kolejny sukces braaawooo !!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.