III miejsce ZS w Trzcinicy w Ogólnopolskim Finale Lekkoatletycznej Ligii Szkół Ponadgimnazjalnych
19
W dniu 24.09.2009 r. miał miejsce Ogólnopolski Finał Lekkoatletycznej Ligii Szkół Ponadgimnazjalnych.
Reprezentowana przez Zespół Szkół w Trzcinicy drużyna w składzie: Jarek Monika, Brągiel Wioleta, Kozioł Aneta, Chochołek Monika, Chmura Beata, Labut Martyna, Hajnosz Barbara, Kipiel Joanna, Wietecha Katarzyna, Budnik Natalia, Walaszczyk Anna, Dyląg Oliwia, Stój Anna, Szafarz Monika na startujących 13 zespołów zajęła bardzo dobre 3 miejsce .
Klasyfikacja trzech medalowych drużyn przedstawia się następująco:
I m-ce Zespół Szkół nr 22 we Wrocławiu 1598 pkt
II m-ce XI LO Bydgoszcz 1514 pkt
III m-ce Zespół Szkół w Trzcinicy 1434 pkt
R. Stawarski
Reprezentowana przez Zespół Szkół w Trzcinicy drużyna w składzie: Jarek Monika, Brągiel Wioleta, Kozioł Aneta, Chochołek Monika, Chmura Beata, Labut Martyna, Hajnosz Barbara, Kipiel Joanna, Wietecha Katarzyna, Budnik Natalia, Walaszczyk Anna, Dyląg Oliwia, Stój Anna, Szafarz Monika na startujących 13 zespołów zajęła bardzo dobre 3 miejsce .
Klasyfikacja trzech medalowych drużyn przedstawia się następująco:
I m-ce Zespół Szkół nr 22 we Wrocławiu 1598 pkt
II m-ce XI LO Bydgoszcz 1514 pkt
III m-ce Zespół Szkół w Trzcinicy 1434 pkt
R. Stawarski
