Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

III Turniej Gamrat Cup 2011 rozstrzygnięty

2

W dniu 23 stycznia 2011 roku drużyna UKS 6 odniosła zwycięstwo w turnieju „GAMRAT Cup 2011” zorganizowanym dla zawodników z rocznika 2002 i młodszych.

Turniej rozegrany został na hali sportowej Gimnazjum Nr 1 w Jaśle.

Wzięły w nim udział następujące drużyny: Cracovia Kraków, Glinik Gorlice, DAP Dębica, Ziomki Rzeszów, Tarnovia, Dunajec Nowy Sącz, Igloopol Dębica, Beniaminek Krosno, Polonia Przemyśl, Resovia Rzeszów, Krakus Kraków i UKS 6 Jasło.

Wyniki meczów grupowych "szóstki":

UKS 6 Jasło - Glinik Gorlice 1 : 0

Cracovia Kraków - UKS 6 Jasło 0 : 0

DAP Dębica - UKS 6 Jasło 0 : 3

UKS 6 Jasło - Ziomki Rzeszów 2 : 0

Tarnovia Tarnów - UKS 6 Jasło 0 : 1


Drużyna "szóstki"zakończyła rozgrywki grupowe na pierwszym miejscu i w finale zmierzyła się ze zwycięzcą grupy B - Dunajcem Nowy Sącz.

Po emocjonującym spotkaniu Jaślanie zwyciężyli 1:0, zostając tym samym zwycięzcami turnieju.


W meczach o pozostałe miejsca padły następujące wyniki:

o miejsce 11: DAP Dębica - Resovia Rzeszów 1: 0

o miejsce 9: Glinik Gorlice - Polonia Przemyśl 0 : 2

o miejsce 7: Krakus Kraków - Tarnovia 1 : 2

o miejsce 5: Igloopol Dębica - Cracovia Kraków 0 : 2

o miejsce 3: Ziomki Rzeszów - Beniaminek Krosno (po rzutach k. 1 : 0)

Końcowa klasyfikacja:

1. UKS 6 Jasło

2. Dunajec Nowy Sącz

2. Ziomki Rzeszów

4. Beniaminek Krosno

5. Cracovia Kraków

6. Igloopol Dębica

7. Tarnovia

8. Krakus Kraków

9. Glinik Gorlice

10.Polonia Przemyśl

11.DAP Dębica

12.Resovia Rzeszów

Drużyna "szóstki" prowadzona przez Artura Tomaszewskiego wystąpiła w następującym składzie: Karol Szydło, Łukasz Lepucki, Szymon Dziadosz, Arkadiusz Baran, Patryk Ulaszek, Michał Rakoczy, Kacper Skuba, Dawid Jajko, Jakub Bałon, Bartosz Stasz, Kacper Igielski.

Szczególne podziękowania dla sponsora, firmy GAMRAT oraz dla rodziców zawodników za pomoc o organizacji turnieju.

uks6jaslo

Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kibice UKS 6
dnia 01.02.2011, 11:02 · Zgłoś
BRAWO CHŁOPCY WIĘCEJ TAKICH SUKCESÓW ŻYCZYMY:)Gratulacje składamy również trenerowi,panie Arturze brawo,widać efekty pana pracy:)!!!
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 31.01.2011, 16:08 · Zgłoś
Brawo,brawo,brawo:) wspaniały turniej w waszym wykonaniu,tak trzymać:)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.